• marcio amoroso
    33.8k
    Ja bi stavio Olma na krilo a sredinu Ademi, Moro, Gojak.
  • deda
    29.4k
    Moja postava za sutra: Liva-Stojko-Dilaver-KTC(Dino)-Leovac-Ari-Gojak-Moro-Olmo-Orša-Bruno
  • deda
    29.4k
    Kak Marcio i ja isto razmišljamo :lol:
  • xavier
    11.4k
    @deda & @marcio amoroso

    Referirao sam se samo na ovo što su pisali da je dvojba Izet/Beli.

    A ja bih isto stavio ovakav sastav s čvrstom "radničkom" sredinom i napadom preko krila.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Da, samo Theo obavezno da igra.
  • reziser
    6.5k

    postava kao da sam je ja slagao :D
    nebi meni igrali ni Hajro još manje Beli
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je Olmo na krilu loša ideja jer nam treba u vezi njegova kreacija i prodornost, a Hajrovićeva/Atiemwenova brzina će nam dobro doć jer ćemo vjerojatno tražiti brze kontre kad Atalantini bekovi odu visoko.
    Radnici u sredini bi trebali bit Ademi i Gojak, Moro može uć u drugom pol da učvrsti sredinu ak ćemo bit zadovoljni rezultatom. Tad bi Olmo mogo na krilo da pomogne Stojanoviću.

    Još su stoperi dvojba. Vjerojatno će igrat KTC i Dilaver jer se neko treba hrvat sa Zapatom, a to bi sam KTC mogo.
  • Majki2111
    2.8k
    Livaković- Stojanović,Perić,Dilaver,Leovac- Moro,Ademi,Olmo- Hajrović,Oršić,Petković
  • Nino Bule
    12k
    Meni se inace ideja zrtvovanja olma na krilu ne sviđa ali atalanta je klub koji navodno najvise pusta po bokovima i tuda bi kreacija trebala ici. Ako bjelica procjeni da hajro trenutno nije u formi da bude koristan, olmo na krilu je mozda druga najbolja opcija pogotovo jer moro gojak pa i ademi imaju odlican taj ulazak u 16erac iz drugog plana, mogli bi bit jako opasni na taj nacin ako im bokovi pustaju kako se prica.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Nešto po novinama piše da je Iličić čak navijač Dinama.
    Na ljeto mu ističe ugovor pa nek nas malo poštedi sutra i nek dođe na ljeto. Igračina je definitivno.
  • Bosna86
    11.6k
    Imao je neku upala limfnih zlijezda, lik nije smio spavati po noci od straha da ne umre.. Uglavnom postovanje momku, vrhunski je
  • marcio amoroso
    33.8k

    Oca izgubio kad je imao godinu dana. I od mene mu respekt.
  • Hipo
    406
    Mislim da smo trenutno na oko 28 tisuća.

    2,5 sjever gore
    4,5 sjever
    9,5 istok
    6 zapad
    3 zapad gore
    3 jug
  • LovroZG
    1.3k
    30 soma je prodano. Sjever dolje prima pet i pol soma, zapad dolje 6 300 + 700-ak ulaznica za lože.
  • Majki2111
    2.8k

    Evo kako mlađarija razmišlja. Pogledajte kakvi ljudi odgovaraju. Inače ovo je Osiječanin koji je jutjuber ali ok lik i prati hrvatski nogomet i dobra pitanja postavlja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.