• Jaro
    6k
    https://dalmatinskiportal.hr/hrvatska/milanovic-litre--uspjeli-smo-fetis-festival-je-odgoden/182648

    A nisam imao ulaznicu. Nije mi to neki djir.
    Samo, eto, sumnjam u snagu nacionalnih osjecaja ekipe koju ovakvo sto moze ugroziti.

    @Samo Dinamo Meni je 'rvat sinonim ta politicara koji pod krinkom laznog domoljublja ekipi skriva lopovluk, krkanstvo i nedposobnost. Miro Bulj - tipicna 'rvatina.
  • Patak
    2.5k
    Miro Bulj, jedini gradonačelnik koji nije uveo covid potvrde. Junačina.
  • rob ljubavi
    791


    Seljačina* :wink:
  • Patak
    2.5k
    Ne kažem da nije seljačina, samo kažem da je uz to i junačina jer se borio za svoje građane i nije ih diskriminirao po nijednom pitanju. Ovaj naš totalitarist je stavio za novu godinu ograđeni tor za ovce, to je razlika.
  • mali M
    4k
    daj ajde prestani se objašnjavati. Navedeni likovi kojima odgovaraš i još pokoji spadaju pod ekipu koja se srami javno reč da su možemovci, ali će simptomatično popljuvati sve što ima ikakve moralne smjernice... Ako netko ne kuži da na dan smrti recimo tvog oca ne želiš da ti susjed radi orgije na otvorenom pred tvojom kućom, tomu se ništa više netreba objašnjavati...
  • rob ljubavi
    791


    Ma nisam uopće pratio temu, samo sam vidio ime Miro Bulj i morao nadodati da je seljacina :)
  • Nolifer
    7k
    daj ajde prestani se objašnjavati. Navedeni likovi kojima odgovaraš i još pokoji spadaju pod ekipu koja se srami javno reč da su možemovci, ali će simptomatično popljuvati sve što ima ikakve moralne smjernice...mali M

    To si u pravu. Čim im takneš njihovo osinje gnjezdo u bilo kojoj temi jave se i brane ga i napadaju te zašto bi išta napisao protiv njih, misle da su ispravni a nisu. Takvo ti je današnje društvo nažalost ak ima kakve koristi od istih normalno da će onda bit za njih i onda naravno, nema smisla se sa istima raspravljat
  • vjeko1701
    6k
    Ja ovdje vidim samo jednu stranu koja svakom stavu koji im ne paše pripisuje neki skriveni politički afinitet.

    A to da ovdje velik broj forumaša niti živi niti glasa u Zagrebu pa da bi im trenutno vodstvo grada značilo bilo kaj u životu nije uopće bitno...

    Mada da, siguran sam da je velik broj kolega iz BiH, Slavonije, Međimurja ili Zagorja koji pišu ovdje velik štovatelj Tomaševića (kojemu ja osobno ni ne znam prvo ime).

    Evo, čovjek napiše za poznatu seljačinu da je seljačina...i ups, možemovac iz ormara.

    Dajte odrastite.
  • mali M
    4k
    Evo, čovjek napiše za poznatu seljačinu da je seljačina...i ups, možemovac iz ormara.vjeko1701

    Vjeko znaš i sam da se ovdje ne radi o Bulju ali okej. Tema je grad Zagreb i određeni ljudi se pojavljuju braneći svaku imoralnu stvar koja se pojavi u našem gradu. Ja nemam političku struju imam moralne smjernice i poziv na preuzimanje odgovornosti svakoga tko brine, vodi i predstavlja naš grad.. pogotovo sam alergičan na lažne moraliste i religijski nastrojene ljude koji su na kraju na sablazan svojoj okolini. Bulja je prozvao forumaš iz ničega na temi Zagreba... Jer eto, želio je nešto da piše o krkanluku iz Sinja da se obrani netko iz Zagreba ..
  • vjeko1701
    6k
    Svatko u životu ima neke svoje moralne smjernice koja ga vode i apslutno svatko smatra da po njima postupa. To je ok, to je normalno i tu uvijek ima prostora raspravi.

    Ono na kaj sam ja alergičan je da se svi automatski trpaju u neke koševe. Cijeli život među ljudima oko sebe slušam gluposti o tome ko je komunjara, ko je ustaša...a sve radi rasprave dal je bolje crno il crveno vino.

    Ove fore s bandićevcima, možemovcima i svemu ostalome su isto sranje, drugo pakovanje i služe samo ko alat da bi lakše diskreditirao nečiji stav tako da ga strpaš u skupinu koja ti ne paše.

    Ja se slažem da se na određene dane sjećanja neki tipovi manifestacija ne bi trebali organizirati. U svemu bi trebalo imati sluha za širu sociološku implikaciju i bazični dobar ukus...al da mi je smiješno da se s druge strane otkazivanje toga slavi iz Sinja od strane krkana ko Bulj (koji se ovdje stavlja ko "junačina")...daj me naj...
  • mali M
    4k
    Svatko u životu ima neke svoje moralne smjernice koja ga vode i apslutno svatko smatra da po njima postupavjeko1701
    Ovo je podložno raspravi jer je jako bitno temeljem čega "kalibriraš" svoj moralni kompas. Jedan pedofil ne smatra ništa loše u onome što čini tako da je jako bitno temeljem čega i tko diktira te moralne smjernice.

    Ove fore s bandićevcima, možemovcima i svemu ostalome su isto sranje, drugo pakovanjevjeko1701
    Zato i kažem da me ne zanimaju stranke nego tko šta radi i kako. Ako pričamo o Zagrebu trenutno radi "ideologija" i to loše.
    Ostalo se sve slažemo samo sam htio skrenuti pozornost na ove dvije stavke
  • vjeko1701
    6k
    Ovo je podložno raspravi jer je jako bitno temeljem čega "kalibriraš" svoj moralni kompas. Jedan pedofil ne smatra ništa loše u onome što čini tako da je jako bitno temeljem čega i tko diktira te moralne smjernice.mali M

    I zato i kažem da tu apsolutno ima prostora raspravi. Dok u ovako ekstremnom slučaju dominantan postotak polulacije i zakoni jasno govore dal je to loše.
  • mali M
    4k
    ma znam samo je uvijek lakše dat slikovit primjer jer ljudi teško shvaćaju šta znači pitanje "temeljem čega kalibriraš svoj moralni kompas".
  • rob ljubavi
    791
    Vidim, Bandićevci se fino uz*ebali.

    A što ako kažem da su mi ove TT-ove spodobe također gnjusne i da mi je drago kaj ih je jazavac Pernar fino oprao? Sam i dalje možemovac? Decki, decki... vi bute uskoro jedni od onih: "Tatta vrati se!"

    Lp :)
  • Jaro
    6k
    Ovo je podložno raspravi jer je jako bitno temeljem čega "kalibriraš" svoj moralni kompas. Jedan pedofil ne smatra ništa loše u onome što čini tako da je jako bitno temeljem čega i tko diktira te moralne smjernice.mali M



    Pa bas zato "moral" ne moze biti neka vodilja. Stvar je vrlo subjektivna, te ne moze jedna osoba/grupa svoje moralne vrijednosti gurati drugima.
    Zapadna civilizacija je napredovala, ovo shvatila i pocela donositi zakone. Moralna pravila (koja su opet donesena subjektivno) su zakon u nekom drugim drustvima kojima, nadam se, ne tezimo...


    A što ako kažem da su mi ove TT-ove spodobe također gnjusne i da mi je drago kaj ih je jazavac Pernar fino oprao? Sam i dalje možemovac?rob ljubavi

    Meni je ovo super - isti dan sam na 2 razlicita mjesta proglasen za Mozemovca i za Ustasu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.