• NORTE
    9.8k
    Ko da nitko ovdje nema fetiše :Pvjeko1701
    Al opet, zašto Grad uopće sufinancira takav festival?
  • Aggro
    605
    Ma to je ta ideološka komponenta koja je meni užasna. Nemam nikaj protiv takvih festivala, al' zakaj forsiraš i nasilno doslovno tjeraš ljude da nekaj prihvaćaju. I ne samo to, nego financiraju... nisu to neke pare, al ono svejedno...
    Daj radije neki poduzetnički hub stvori jebote ideologija
  • Nolifer
    7k


    Hoću reći da mi je žalosno da nisu dobili neki datum i u Zagrebu gore navedene grupe i izvođači. A ovog nisam spomenuo. Tak da već sad ti je u krivom smjeru.

    A siguran sam da bi napunili Arenu bez problema.
  • xavier
    11.4k
    Hoću reći da mi je žalosno da nisu dobili neki datum i u Zagrebu gore navedene grupe i izvođači. A ovog nisam spomenuo. Tak da već sad ti je u krivom smjeru.

    A siguran sam da bi napunili Arenu bez problema.
    xFire

    Znači ti misliš da oni žele u Zagreb, ljudi žele njih, ali netko im "ne da". Ne zvuči ti logičnije da oni jednostavno ne žele u Zagreb jer ima puno većih i globalno poznatijih mjesta za koncerte?
  • Nolifer
    7k


    Ne mislim tako. Ne zvuči mi logičnije. A što ako žele doć u Zagreb, a nije do njih? Pa i Zagreb je metropola bar nekad bio poznat po velikim koncertima. Ove iz regije ne brojim.
  • Crusades1986
    10.2k
    Pa da žele doć došli bi valjda. Tko ih onemogućava u tome?
  • Jaro
    6k
    Svjetske zvijezde u zadnje vrijeme vecinom zaobilaze Zagreb jer im je ekonomski neisplativo. Cijene ulaznica vani su otisle u svemir. S takvim cijenama u Zg nece nitko (tj rijetko tko ) ce napuniti Arenu.
    Ova pevaljka (to cak nema ni neki marketing jer evo ja do sinoc nisma imao pojma o tome) ima sama nizu cijenu, vjerojatno je i sama produkcija dogadjaja niza, a moze si priustiti 2-3-4-5 dana zaredom na jednom mjestu (gdje se zarada mnozi, a trosak ipak ne raste toliko) jer nema popunjen kalendar sljedece 2 godine unaprijed kao svjetske zvijezde.
    Arenu ce tu i tamo netko napuniti, vecinom neki stari legacy izvodjaci (koji ce i pristati na nizi osobni honorar kako bi i cijene ulaznice bile prihvatljivije) ili neki reunioni (kao RATM koji je eto kasnije otkazan kao i cijela euro turneja).
    Ne bih rekao da netko iz grada brani da dodje Beyonce, D12, Rammstein, Ice Cube ili Taylor Swift...
  • mali M
    4k
    Ma to je ta ideološka komponenta koja je meni užasna. Nemam nikaj protiv takvih festivala, al' zakaj forsiraš i nasilno doslovno tjeraš ljude da nekaj prihvaćaju. I ne samo to, nego financiraju... nisu to neke pare, al ono svejedno...
    Daj radije neki poduzetnički hub stvori jebote ideologija
    Aggro
    sve si rekao.. ja još mogu shvatiti ljude koji su glasali za njih, ljudi su toliko očajno željeli promjenu da mogu shvatiti logiku iza toga, ali da ima ekipe koja i dalje misli da su oni najbolji izbor i za budućnost nemogu shvatiti...

    Znači ti misliš da oni žele u Zagreb, ljudi žele njih, ali netko im "ne da". Ne zvuči ti logičnije da oni jednostavno ne žele u Zagreb jer ima puno većih i globalno poznatijih mjesta za koncerte?xavier
    ma ja mislim da se on prvobitno nadovezao na to u šta nam se pretvara Zagreb pa malo pogubio konce sa argumentom koncerata.. načelno kužim što želi reći al to nije na tema jer nije Tomica zabranio nikome da napravi koncert u Areni...
  • Mlađi referent
    11.4k


    Pa karte su u prodaji već 3 mjeseca za jednog od najvećih repera ikad (ako ne skillom, onda zvjezdanim prahom) pa Arena još nije rasprodana.

    Isto tako postoji razlog zašto Fifty dolazi jedino u Zagreb kad se gleda ova imaginarna regija, jer je ipak plodnije tlo za takvu muziku nego drugi gradovi. Situacija je takva kakva jest, i ekipa očito ne gleda dolazak ovdje kao nešto isplativo, to nema veze s Tomaševićem.
  • vjeko1701
    6k
    Ma šala, mada realno svatko ima nekaj pa mi je malo zabavno čitati zgražanja. Kaj se tiče sufinanciranja, kako se to odlučuje? Ako je dio budžeta uvijek odvojen za razne manifestacije pa ide po nekoj selekciji prijavljenih (primjerice ko prvi), sve ok. Ako je ciljano politiziranje, onda malo manje ok...
  • Nolifer
    7k
    ma ja mislim da se on prvobitno nadovezao na to u šta nam se pretvara Zagreb pa malo pogubio konce sa argumentom koncerata.. načelno kužim što želi reći al to nije na tema jer nije Tomica zabranio nikome da napravi koncert u Areni...mali M

    Nisam se pogubio ne.

    Pa karte su u prodaji već 3 mjeseca za jednog od najvećih repera ikad (ako ne skillom, onda zvjezdanim prahom) pa Arena još nije rasprodana.

    Isto tako postoji razlog zašto Fifty dolazi jedino u Zagreb kad se gleda ova imaginarna regija, jer je ipak plodnije tlo za takvu muziku nego drugi gradovi. Situacija je takva kakva jest, i ekipa očito ne gleda dolazak ovdje kao nešto isplativo, to nema veze s Tomaševićem.
    Mlađi referent

    Tko onda financira ove iz regije evente i pevaljke? Znam da nema veze s Tomaševićem, al me zanima sad.

    Što se Fiftija tiče, da njemu je ovo drugi koncert ovdje, prvi je bio spektakl i ne sumnjam da će i ovaj put bit tako.

    Nit sam igdje napisao da neko brani nešto, nego samo da mi je žalosno da nema toga i tu, ništa drugo.
  • mali M
    4k
    ma dobro, tema je grad i siguran sam da Zagreb ne financira koncerte nekakve "prije". Moji nećaci su u poslu sa glazbom, dj-evi u nekoliko klubova, zrća i sličnih bedastoća i oni ti brate puštaju ovakve (meni) anonimuse po cijele dane i noći i kažu da ekipa pada u trans na to. ja vjerujem da postoji stvarno velik broj mladih ljudi koji "živi" za ovaj koncert. isto tako netko je dobro rekao da je ovo dobiveno vjerojatno na hype i ženskica to koristi do ibera.
    Meni nemoraš govoriti o 50Centu, Em-u i sličnima, ja sam odrasao i još uvijek živim na takvoj muzici, ali nije baš da smo neki luđosi za takvom vrstom. Meni je enigma da je Busta recimo napunio tek Aquarius... Pa čak i Snoop "samo" dom sportova.. Nema nas brate za takvu vrstu muzike... Dok tim legendama ne pribrojiš nekakvog trenutno nahajpanog "lil' piškeca" neide... šta ćemo...
  • NORTE
    9.8k
    Objavio Možemo da se "žetončić" prodao koaliciji Hdz365 za radno mjesto sinu.
  • Patak
    2.5k
    To je ista globalistička ekipa, vidjelo se kod uvođenja kovid potvrda, zambijskog suđenja, migrantske politike, implementacije istanbulke i svih ostalih društveno važnih stvari. Ovo su bezvezarije, mjesni odbori i to...
  • jedan u nizu
    6.8k
    izjava grada:

    Nastavno na Vaš upit izvješćujemo Vas kako nije točna informacija da je Grada Zagreb pokrovitelj 4. WIITWD Fetiš Festivala. Pokroviteljstvo nad pojedinačnim manifestacijama određuje se zaključkom gradonačelnika, a takav zaključak za ovaj događaj nije donesen.

    Festival se sufinancira putem Javnog poziva za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Grada Zagreba još od 2020. godine, odnosno još od prethodne gradske uprave.

    U 2023. godini program je sufinanciran u iznosu od 1.000 eura te je jedan od ukupno 1867 programa sufinanciranih putem ovog Javnog poziva”, odgovorili su nam iz Grada Zagreba na upit o tome je li istina da su pokrovitelj WIITWD Fetiš Festivala koji će se održati u organizaciji Udruge SM-Art, 18. studenog ove godine u klubu Saloon.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.