• vjeko1701
    8k
    Danas držimo fige Osijeku da se malo skocka prije idućeg kola i Pjaci da nam pomogne.
  • Orc123
    7.9k

    Pogledaj njegovu reakciju kada je dobio loptu 1 na 1 sa golmanom...pucao je golmanu u ruke, tj. Dodao mu sa 8m od gola...takav name je bas napadac trebao. Boze sveti tko te transfere dogovara!
  • Blueshadow86
    1.6k
    Navodno se razmatra o odgodi utakmice Osijek - Rudeš zbog zagađenja zraka tamo.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Igrat ce se. Potvrdio Osijek.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Navodno se razmatra o odgodi utakmice Osijek - Rudeš zbog zagađenja zraka tamo.Blueshadow86

    Razmisljao otici na utakmicu, na kraju nisam. Ali zamislimo scenarij gdje oni 2 sata prije tekme pisu kako se mozda odgodi i netko prijedje odredjen broj kilometara bezveze, skroz cudno. Meni je odmah bilo cudno kako se nisu ranije oglasili po pitanju toga.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Razmisljao otici na utakmicu, na kraju nisam.BornaPŽ1986

    Dinamov navijac nema kaj radit na utakmicama drugih klubova. Jos imas 1986 u imenu...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dinamov navijac nema kaj radit na utakmicama drugih klubova. Jos imas 1986 u imenu...NitkoBitan

    Aha, znaci ime na forumu mi brani da rekreativno odem vidjet hnl utakmicu na novom stadionu, isto vrijedi i za Lokomotiva - Rudes onda?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jel ides rekreativno sutra na Maksimir na utakmicu svog kluba il ti je Osijek zbog novog stadiona drazi?
  • Zagi
    7.7k
    Smije bar na telki pogledat tekmu?
    (ritualno samobičevanje nakon se podrazumjeva)
  • Jaro
    7.3k
    jel smijemo gledat Premier league tekme, ili Ligu prvaka(na tv naravno, znamo da je odlazak na stadione zabranjen)?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jbs mi sve meni nije normalno da Dinamov navijac iz Pozege ode pogledat utakmicu Osijek-Rudes u Osijeku umjesto Dinamo-Istra na Maksimiru.

    Nije ni cudo da nemremo na manjim tekmama prebacit 5-6 tisuca ljudi kad su i "zagrizenijim" navijacima na Zoni poslozeni prioriteti tako kako jesu.

    Ovaj ide rekreativno gledat utakmicu jer mu se vise svida Pampas arena od Maksimira, onom mjeseceve mjene ne odgovaraju, trecem Chelsea igra pola sata prije Dinama... Kriste dragi jos i dobro stojimo kao klub sa ovakvim navijacima.
  • dzggzd
    171
    Ja kolko sam upucen Osijek igra danas a Dinamo sutra
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jel ides rekreativno sutra na Maksimir na utakmicu svog kluba il ti je Osijek zbog novog stadiona drazi?NitkoBitan

    Sto ako ti kazem da idem, u kojem smjeru ce onda ici ova rasprava? Nekad je bolje nista ne pisati. Nego reci mi jel se smije pogledat lokalni cetvrtoligas popodne?
  • vjeko1701
    8k
    A dragi bog, čovjek hoće ići pogledati utakmicu HNL-a...vidjeti najnoviji stadion u Hrvatskoj sat i pol udaljen od doma. Kaj tebe ili bilo koga drugog boli racku kaj ko radi sa svojim vremenom i novcem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.