• Mali Zeus
    13.2k
    Majko mila, ne hvatajte se za svako sranje koje napiše taj pekinezer u 3 pm.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Tko je pouzdaniji od njega? Siguran sam da ga (skoro) nitko na forumu ne voli, ali čovjek ima informacije iz kluba i to je to
  • doktorbob
    16
    Da znaš nešto konkretno napisati, ne bi se zvao mali!sanjinlego

    Bravo! Mali zeus inace smatra da zna citati tude misli, tocnije moje misli. Treba ga netko spustiti na zemlju.

    Btw. ovo oko stjepana tomasa se nadam da je neka šala. Pa jel se uprava sjeca sto je on govorio nakon utakmice s osijekom? Boze, daj mi snage...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ak dovedu tomasa kao alibi rjesenje ocekujem jebanje majke sa sjevera
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tko je pouzdaniji od njega? Siguran sam da ga (skoro) nitko na forumu ne voli, ali čovjek ima informacije iz kluba i to je toImamo Dinamo

    Ima k., pokazalo se već da sere kvake. Da ne govorim o križarskom boju koji vodi protiv Šimića.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bravo! Mali zeus inace smatra da zna citati tude misli, tocnije moje misli. Treba ga netko spustiti na zemlju.doktorbob

    Koji je tvoj problem?
    Želiš novi ban?
  • Paggini
    21.4k
    Nema šanse apsolutno nikakve da će dovesti Tomasa, ali sigurno je da je spomenut kao potencijalno ime za poziciju SD-a, što je samo po sebi tragedija nestvarna.
  • NORTE
    11.5k
    Tražili smo pojačanja, nismo ih dobili, ali jesmo rasprodaju i nekoliko mačaka u vreći.

    Kaznu za rasprodaju klub dobiva tijekom cijele ove sezone, a zimski rok nije ni blizu.
  • hardek
    2.9k
    U sljedećih 7 dana klub MORA zaposliti KVALITETNOG sportskog direktora. Izgurati polusezonu sa što je moguće manjim zaostatkom u HNLu i prolaz dalje u konferencijskoj nebitno s koje pozicije.

    Sportski direktor i Jakirović moraju sjesti i dovesti POJAČANJA koja se mogu dovesti s obzirom na financijsku moć, a isto tako moraju otići svi koji nisu zadovoljili već 2,3 godine a ima ih popriličan broj. Nebitno za koje pare, poklonite ih samo da više nisu tu. Ono što mogu Menalo i ekipa mogu juniori ili ne mogu ali barem su naši pa ćemo ih lakše istrpit.

    Ako bog da završiti prvi u HNLu i na ljeto nastaviti graditi momčad.

    Meni ovo sve djeluje kao minimum minimuma ali vjerovatno je za ovu upravu i to nedostižno.
  • NORTE
    11.5k
    Cista patetika umjesto konkretnih poteza i djelaOrc123

    Kakvi su potezi sada mogući?
    Otkazi Šimiću i Jakiru? Što bi klub time dobio?!

    Jedino što se može je potpisati Ktc-a i još par slobodnih igrača njegovog ranga ako takvih sada uopće ima.

    Porazi u Pragu i Prištini su došli nakon rasprodaje.
    Ovaj put smo imali i dosta izostanaka bitnih igrača, a izostanak naših navijača samo odmaže situaciji.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Koji vrag ce nam sportski direktor ako dobije okvire u kojima moze dovesti igraca.

    Posudbe i opcije otkupa za 500k su nam izgleda plafon

    Riba smrdi od glave. Uprava odlazi
  • Orc123
    8.1k

    Imas 3 mj do zime...nek naprave sastanak nek se dogovori strategija, konkretni potezi i to nek se za promjenu ispostuje. Ne trebaju to obznaniti na sva zvona ali bitno da se zna sta se mora napraviti. Ovakva priopćenja nisu potrebna jer svi koji vole Dinamo bit ce uz njega neovisno o trenutnim rezultatima, jedno je dati konstruktivnu kritiku i pozvati na odgovornost a drugo je kad si ravnodusan i boli te k... i pratis Dinamo samo kad to tebi pase! Takvi navijaci nisu ni bitni...takvi gledaju Dinamo samo protiv Milana, Reala, Chelsea i slicnih...s druge strane ima nas koji gledamo i prijateljske i zivciramo se kad ne mozes gledat dinamo peotiv Dugog Sela.....
  • hardek
    2.9k
    Dobar sportski direktor može sa manje novaca napraviti bolju ekipu od ove koju imamo. Ova ekipa je u kroničnom disbalansu i to je najveći problem.

    Uzmi Rijeku za primjer, imaju xy para manje nego mi a pogledaj im ekipu. Imaju stil igre i doveli su igrače koji odgovaraju tome stilu, neki su kvalitetom i za nas a neki nisu ali svi pružaju svoj obol u dobrim partijama.

    Mi preživljavamo od roka do roka, znamo koga ćemo prodati ali čekamo da se igrač proda i onda tražimo zamjene. Evo šta ti je neki dan izjavio sportski direktor Brightona koji je u uzlaznoj putanji već 2 godine, zamjena za nekog igrača se dovodi prije nego svog igrača prodaš jer kada prodaš svi znaju da ti treba zamjena i traži se više para. Jel ti to poznato s obzirom da su nam na kraju prijelaznog roka naši majstori za transfere na sva zvona trubili da su igrači poskupili?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    zašto nismo doveli špicu koju su zazivali i Bišćan i Jakir ? Netko je napisao da je Vlatka rekla da imaš Drmića kojeg plaćaš puno i da ti ne treba špica. "Doveli" smo i Kuleta, blago nama.

    Koji sportski direktor bi radio u tim okvirima ?

    Rijeka igra dobro protiv donjeg doma HNL-a, protiv nas su prešli centar 2 puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.