• Mrvica
    3.9k
    Šteta za primljeni gol a ovako blizu kraja, baš su se ubijali cijelu utakmicu.
    Baš šteta
  • Bruh
    956
    U mostaru će bit pobjeda ak se budu kao danas držali iz neke kontre bi mogao past neki gol
  • Rex Ramae
    2.8k
    Šteta ali zasluženo Villa. Ima Zrinja šanse čak i za proći dalje ako nastavi ovako igrati.
  • Krizy
    43.3k
    Spominjao sam na početku sezone da će Zrinjski biti opasan za sve u kvalifikacijama, mnogi su ih podcjenjivali ali evo pokazuju da su s malo novca sklopili odličnu momčad. Kao što sam rekao na početku sezone imaju bolje rezultate od Hajduka i Osijeka.
    Kako god završi skupina vjerujem da se neće sramotiti a bitno je obraniti i naslov u BiH ligi i nastaviti dominaciju nad ostalima.
    Sad dvije protiv Legije pa da vidimo što mogu.
  • Krizy
    43.3k

    Kakav potop Peteva :rofl:
    Čovjek srušio Dinamov niz naslova, sada mu ide očajno i u Bugarskoj gdje bi mogao srušiti niz naslova Ludogoretsa.
  • Dudu9
    816

    Ovo je kad misliš da nam je teško razmisli ima drugih kojima je teže
  • Guinness
    2.2k
    Kako dobro Zrinjski igra obranu, odlični u prekidima.Krizy

    Svaka čast treneru Jakiroviću, postavio je odlične temelje i vidjelo se da se obrana bori, a ekipa igra, kao u njegovo vrijeme. Čekam pressicu da vidim šta je još napravio u Zrinjskom, potpis ovakvog trenera sigurno je nevidljiv običnom promatraču.
  • flexXy
    2.3k
    Koja ludnica jucer na Villa Parku i muk 40k ljudi u trenutku one Bilbijine sanse. Stadion Aston Ville mi je postao mozda do sad najdrazi na kojem sam bio, teski engleski oldschool. U puno stvari je dotrajao al ona vanjska ciglena zgrada i one dvostruke tribine iznutra su romantika. Atmosfera je ono klasicno engleska, u par navrata je zaglusujuce grmilo ali vecina utakmice su se culi samo Ultrasi. Zrinjski se na terenu vrhunski borio, to je ono sto nama fali na terenu. Islo se na svaku loptu 100% i kad bi i netko napravio gresku u obrani uvijek bi fanaticno doletio drugi igrac da ispravi pogresku. Vidit cemo kaj mogu u iduce 2 utakmice, Legija je isto nabrijana na Europu tako da ce bit sigurno zabavne i ratnicke utakmice.
  • Krizy
    43.3k
    Klaksvik - Olimpija Ljubljana 3:0
    Poraz od Slovana, x s Lilleom i sada šamaranje Olimpije, svaka čast Ferojcima.
  • Krizy
    43.3k
    Zrinjski vodi!!
    Odmah 1:1
  • Krizy
    43.3k
    Breidablik, Bešiktaš, Čukarički, HJK, Spartak Trnava.
    Klubovi koji su osvojili manje bodova od Dinama u KL nakon 4 kola.

    Sramotne predstave u trećerazrednom europskom natjecanju.
    Sramota!!!
  • Blue Austrian
    337
    Klaksvik ima vise bodova...
  • Georg Koch
    4.6k
    Sto nabusise Livakovica majko moja..
    Nordsjeland im uvali 5 golova
  • BBB Sibenik
    4.3k
    I to sve mladici u prvih 11, dobro rade ti Skandinavci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.