• agramZ
    2.3k
    otvori link, desni klik na sliku i izaberes "open image in new tab". taj link, koji bi trebao poceti sa "i.ibb.co", zalijepis ovdje i onda ga markiras i kliknes na "image", to ti je ova osma kategorija, ili napises [img][/img] rucno i zalijepis link izmedju.
  • masacusec
    3.2k
    @Stihl fotke su ti top! Jebote, podsjete me s kim i kad sam brijao....
  • Zigi
    2.2k
    FB-IMG-1696360439367.jpg Vinkovci 2006
  • Zigi
    2.2k
    received-208835197658503.jpg BBB Mostar
  • Zigi
    2.2k
    FB-IMG-1696366390666.jpg Jel ima neko više slika sa ove utakmice gdje se vidi transparent navijača Željezničara The Maniacs u Splitu
  • Guinness
    2k
    Ima netko fotke (terena, ne tribine) iz sezone 96-97 ili me može uputiti na neki godišnjak/časopis nešto di ih mogu pronaći?Guinness

    Ponavljam upit, možda tko ima
  • Stihl
    3k

    Ajde drago mi je da sam ti mogao uljepšat mjesec i to cijeli hahah...Ajoj kak ce tek gajba meni uljapšat dan hahha, šalim se naravno...nema potrebe za gajbama, pivkana bumo si spili kak god, nevezano za fotke :wink:


    Agrame frende, hvala ti na trudu, bum se pozabavil s tim ak mi se bu dalo...nisam ti baš nekaj od tehnologije, tj.ne da nisam, nego me živcira, pa se uopce ne opterećujem s tim.


    Znači mogu proć pod photo crew haha.
    Je, znam, ja isto nekad znam pogledat te fotke pa skuzim koliko ekipe je nekad išlo po tekmama, koliko ih danas vise nije aktivno, a neke i dan danas sretnem... a najzanimljivije je kad vidis te stare fotke i ljude na njima, malo te nostalgija vrati u to vrijeme...
  • ZGV
    3.2k
    Osim malog B tu nema nikog drugog iz Mostara na slici...inače slika je iz Gate 13 kluba prije tekme Grčka-Hrvatska u Pireju 2012
  • masacusec
    3.2k
    To je bilo 2011.
  • Stihl
    3k

    Vinkovci 2006
    Mali ispravak: ovo ti je 2005.g, i to prvo kolo u sezoni 05/06. Ziher sam sto posto
  • ZGV
    3.2k

    Moja greska...2011
  • Zigi
    2.2k
    DINAMOSAR12-ZVC-SPO-040905.jpg Grbavica 2005
  • Zigi
    2.2k
    dzal3-01.jpg Dinamo - Arsenal
  • Riot
    1.8k
    koja je godina ovo?
  • Zigi
    2.2k
    August 2006
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.