• Mali Zeus
    13.2k
    Sreća da prodaja karata za Euro ne ide preko saveza.
  • Nolifer
    8.1k
    Ovo s kartama za Tursku je neka teška muljaža.Mali Zeus

    Slažem se. I ja zvisio za karte. A nije da sam u 15 i 27 pa evo skoro da sada refrešao i ništa. Tolko me dešanka šakić nikad nije boljela kao danas nakon f5 i 502 bad gateway i onda čujem neke mi smo uzeli. Pa kako jbt?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Čim vidim Pacaka da objašnjava znam da su sve podijelili ili većinu.
  • Chess96
    194
    Apsolutno. Ja isto od jutra refreshao i na kraju uspijem ući minutu nakon što su pustili karte i ostale doslovno samo za južnu tribinu tako da nisam izvisio, ali svejedno sramotan nacin prodaje. Istok i zapad su ocito vec unaprijed podijeljeni "prijateljima" saveza.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    sta mislite postoji li kakva sansa da nas vrli izbornik pozove nekad ovog Thomassona, lik ima pravo nastupa i izjavio je da bi prihvatio poziv
  • Mali Zeus
    13.2k
    Inače da udruge nisu dobile ništa je laž. Mi Hrvati imaju ugovor po kojem imaju pravo na određeni kontigent ulaznica. Uglavnom malo po pomalo repka postaje privatna zabava.
  • Mali Zeus
    13.2k
    sta mislite postoji li kakva sansa da nas vrli izbornik pozove nekad ovog Thomassona, lik ima pravo nastupa i izjavio je da bi prihvatio pozivIstinaZaDinamo

    Tko je taj?
  • Chess96
    194
    Igrač Lensa, inače po majci Hrvat. S obzirom da ima 30 godina, a da se u reprezentaciju "tesko upada, a jos teze ispada", sanse da zaigra su ravne nuli. Ali solidan Ligue 1 igrač
  • Mali Zeus
    13.2k
    Imamo takvih dost.
  • Tundra
    693
    MIslim da je to nešto kao follow my team za prošlo svjetsko kak je bilo. Ako sam dobro shvatio prijaviš se za tekme sada i ako te izvuku dobiješ rezervaciju koju iskoristiš tek kada se završe kvalifikacije i već se zna sve.
  • Tundra
    693
    već je bilo takvih situacija kada je ogromna navala. Kapacitet Pampasa je oko 13 000, a sigurno je preko 100 000 ljudi htjelo ići na tekmu zbog najjačeg protivnika u grupi i novog stadiona. Zbog ogromne navale srušio se sustav i kupili su karte oni koji su imali sreće u toj prvoj minuti dok je još sve funkcioniralo. Pitanje je samo koliko je karata otišlo onim nakaradnim udrugama Mi Hrvati itd.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus već je bilo takvih situacija kada je ogromna navala. Kapacitet Pampasa je oko 13 000, a sigurno je preko 100 000 ljudi htjelo ići na tekmu zbog najjačeg protivnika u grupi i novog stadiona. Zbog ogromne navale srušio se sustav i kupili su karte oni koji su imali sreće u toj prvoj minuti dok je još sve funkcioniralo. Pitanje je samo koliko je karata otišlo onim nakaradnim udrugama Mi Hrvati itd.Tundra

    Koliko piše u ugovoru. To s tim udrugama plaćenim od saveza je takva sramota da ne mogu vjerovati. Privatizirali su navijanje, oni kao sve organiziraju, kad je tekma većinom su njihovi transparenti, strikani s pivskim trbusima s majicama Mi Hrvati glavne face kao na tribinama.
    Najveći hit je bio prije jedne tekme na svjetskom kad je neki strikan pokazivao papirić koji je dijelio okolo sa tekstom nove pjesme koju su kao htjeli isfurati. Nema dalje.

    Dan i noć u odnosu na vrijeme kad su navijačke skupine pratile repku i atmosfera i navijanje su bili spontani.
  • serbus
    4.2k


    Ponavljam se ko papiga ali velim netko je dobro zaradio na nagovoru grupa da bojkotiraju,pa do danas da se nejde organizirano, da prestane "za dom" nestalo gotovo u jednoj tekmi, baklja tu i tamo kad neki navijački dinosaur zaluta... Nema gluplje stvari od bojkota pa njihov cilj i je bio da se naš glas ne čuje da budu odabrani a mi smo to sami omogućili da smo im predali repku na pladnju.
    I ostaje da pričamo kak je loša atmosfera, jebe se njima pa oni guštaju bez nas tamo.
  • Paggini
    21.4k


    Ali napokon mogu doći obitelji sa djecom bez straha od tih ozloglašenih huligana i divljaka....
  • jedan u nizu
    8.3k
    To je morki san svih krovnih nogometnih organizacija.
    Popunjeni stadioni, prodaja dresova, kokica u kutijama boja ekipa koje igraju, cijene astronomske samo za casual,trendi i in navijace. Nema ultrasa, neka core navijaca, cisti profit.

    Pogledajte atmosfere na engl stadionima, uz cast iznimkama. i na svim reprezentativnim prvenstvima.
    nemamo se sta cudit, navijaci i najvise ultrasi godinama prosvjeduju i prozivaju uefu i fifu zbog toga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.