• serbus
    4.2k


    Pa onda kaj se čudimo da su prodaju karata prilagodili sebi ... Sve smo im dali..
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Da vam budem iskren meni ultras spika na reprezentaciji uopce ne fali. Kako bi to uostalom funkcioniralo? Kada su to sve nase navijacke skupine puhale u isti rog? Imali primjera u europskim zemljama s ultras skupinama da ovo funkcionira?

    Mozda sam pomjeso neke stvari, ali koliko me pamcenje sluzi 2016. na Euru kad je prekid bio ekipa iz Vinkovaca nije bila za to. Zadnje sranje u Becu na Ligi nacija pak je.
    Reprezentacija i je za sve, svenarodni folklor i ja potrebu za ultrasima ne vidim..
  • Paggini
    22k
    Pa mislim da bi općenito atmosfera bila bolja kad bi postojala grupa ljudi koja bi vodila navijanje, jer ako još jednom čujemo "u boj" ili "moja domovina", iskopat ću si bubnjiće.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ultrasa nije bilo i nisu nikom ni nedostajali. Otkud ovaj nagli poriv za organiziranim praćenjem reprezentacije? Ostavite nešto i za sponzoruše, dijasporu i influencere.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    paaaa zadnje na Ligi nacija je islo Za dobra stara vremena neukusan broj puta..

    Al to je u biti to, sta bi se trebalo pjevat i koliko puta?
  • flexXy
    2.3k
    Imali primjera u europskim zemljama s ultras skupinama da ovo funkcionira?Efes Pilsen

    Mislim da u mađarskoj ak se ne varam. Ma nije uopce problem da reprezentacija bude svenarodni folklor al onda hns treba omogucit da svi imaju sansu doci na utakmicu reprezentacije. Najveci je problem sto kod nas postoje vise zasluzni stranacki ljudi i we croatsi. To su sve lazni domoljubi koji Hrvatsku vole samo radi vlastite promocije. O navijanju we croatsa necu ni trosit rijeci, znaju 2 hrvatske pjesme i samo useru atmosferu i kad se skupi nas normalnih na toj reprezentaciji. Ma... kad vidim neke stvari mi se sve gadi al od Hrvatske necu nikad odustat.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Te udruge se ni meni ne svidaju. Sad kazu da ce se racunat za Euro zadnjih 5 godina svima, a ne mozes vidjet svoj broj bodova :lol: Navodno se racuna i kupovina u webshopu :rofl:
    Madari su Orbanova politicka prica..
  • flexXy
    2.3k
    Sad kazu da ce se racunat za Euro zadnjih 5 godina svimaEfes Pilsen

    Ma to je smijurija, na web stranici njih Hrvata stoji da ti clanarina u njihovom klubu donosi pravo prvokupa ulaznica za utakmice reprezentacije. Ne znam cime su oni to zaduzili Hrvatsku da im se daju ulaznice. Uzimaju lovu naivcima iz dijaspore i financiraju si putovanja oko svijeta a Podravske stuke su ozbiljnija grupa od njih. Jos dodas njima kontigent ulaznice za clanove vladajuce stranke(partije) i sponzore i popunio si sektor. Zato mislim da je vecina nas average Joe navijaca osudena na Euro ispred TV-a, isto kao sa Pampasom di je navodno 500 ulaznica izaslo u slobodnu prodaju od 11k.
  • Chess96
    195
    Atmosfera na reprezentaciji je u pravilu najbolja na gostovanjima gdje je omjer ultrasa i kockica podjednak. Prva mi na pamet pada utakmica protiv Walesa 2019. To je bilo bas brutalno. A jedino gore od atmosfere na domaćim je stalno potenciranje iste.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ako se dobro sjećam karte za tekme za Euro 2020. su se kupovale preko Uefine stranice, ne HNS-a.
  • Facke
    3.7k


    Tak je bile i prije 2020...moras se prijabviti na stranice UEFE i onda moras imati srece ak te izvleceju da dobis kartu. Kupiti ju nemres same tak jedine ak jos pred tekmu koja ostane. Ja sam 2016 imal srecu, bil sam protiv Turske vu Parizu. Skakal sam ko mali decec kad sam dobil mail UEFE da bum dobil karte.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tak je bile i prije 2020...moras se prijabviti na stranice UEFE i onda moras imati srece ak te izvleceju da dobis kartu. Kupiti ju nemres same tak jedine ak jos pred tekmu koja ostane. Ja sam 2016 imal srecu, bil sam protiv Turske vu Parizu. Skakal sam ko mali decec kad sam dobil mail UEFE da bum dobil karte.Facke

    Ma da, hoću reći, ne mogu te shebati HNS i smiješne udruge.
  • Facke
    3.7k


    A da. Navala bu velika i tak svaki ima jednaku sansu. Prijavis se i cekas.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Imali primjera u europskim zemljama s ultras skupinama da ovo funkcionira?Efes Pilsen

    BiH, Mađarska, Crna Gora..
  • Efes Pilsen
    8.4k
    BiH? Ako uzmes muslimanske klubove mozda, ako uzmes jarane cijelu onda ne ide. Za Crnogorce pojma nemam, Madarska je Orbanov projekt, nogomet pogotovo, tu je situacija bas specificna..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.