• Gorica86
    278

    Baš zanimljivo da su tu informaciju ''otkrili'' tik nakon poraza od hajduka i baš prije europske tekme...
  • xavier
    12.1k
    Nevistić ni blizu na razini u svakoj velikoj utakmici ove sezonePlavaSlavonija86d

    Ma naravno, ajmo se riješiti golmana kojeg smo platili 3 milijuna eura nakon samo nekoliko utakmica i kupiti boljeg...zvuči logično.

    Shvatite da stvarni život nije FM. Golmana trebaš izabrati i onda mu dati povjerenje te istrpiti eventualne greške. Je li trebalo kupiti Nevistića u tom trenutku za takav iznos? Apsolutno ne. No kad je tu, apsolutno zaslužuje priliku jer definitivno ima potencijala. Bio je sjajan u Varaždinu i Rijeci. Pa nije zaboravio braniti. Meni on uopće nije loš ove sezone. Da, nije Livaković i vjerojatno nikad neće biti, ali ako stvarno misliš da je postojala makar trunka šanse da nakon odlaska Livakovića zamijenimo jednako kvalitetnim golmanom, onda se ostavi praćenja nogometa.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nesigurnost golmana utjece na ekipu, ali nesigurnost ekipe utice na golmana isto tako. Mi smo trenutno raspasoj iza, a to utjece i na golmana. Skuhao je u Splitu jednu situaciju zbog lose komunikacije, ali skuhala mu je obrana protiv Rudesa cisti gol..
  • Zagi
    7.7k
    Nakon uvodnih par zaista nesigurnih utakmica, meni je u zadnjih par Nevistić dosta dobar.
  • Eduardo
    20.3k
    moze li iko izvuc Šarlijin lakat Kulenoviću koji je trebo bit drugi žutimorales

    giphy-downsized-large.gif
  • Zagi
    7.7k
    Običan faul, muška igra.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovo je namjeran lakat, kakva muška igra.
  • Paggini
    21.4k
    A više je rame nego lakat, možda je za žuti, ali ne bih dao drugi žuti za ovo. Moha je imao puno gori lakat pa je prošao lišo pa je valjda karmično da je i ovo prošlo ispod radara.
  • sport
    3.3k
    Šarlija ne gleda loptu,njemu je cilj zaustaviti igrača
  • The Undertaker
    5.4k
    Ma ni ja ne bih dao drugi žuti. Samo se sad vade puno benigniji prekršaji a na ovo se žmiri.
  • sport
    3.3k
    Šarlija je mesar kojem je to forte pogotovo što zna da neće dobiti crveni karton.
  • Zagi
    7.7k
    Koliko bi KTC imao žutih po tekmi da se daje za ovakve startove?
  • Mihaljević
    9.9k
    Mišljenja sam da do zime treba dat šansu Nevistiću i procjenit jel dobar ili ne. Greška velika što smo ga doveli prije prodaje Livija , treba mu dat još šansi, ali daleko je on od toga da je brutalan vratar za Dinamo.
  • Paggini
    21.4k
    Nevistiću bih dao cijelu sezonu, nije on rupa od golmana i kikser.

    Zadnjih par tekmi je bio na razini, ali problem je što se radi o golmanu prvaka države i najvećeg kluba i svi ocekuju novog Livija a ni sam Livi nije bio Livi prvih par mjeseci dok smo boljevali njegovih ponešto lapsusa, ako se dobro sjećam.

    Ako na kraju sezone se pokaže da nije to to, idemo dalje i trazimo novog golmana, ali sva ova stihijska rjesenja i tjeranje nakon 8 kola je pretjerano.
  • IstokKa96
    692
    Pogledati reakciju Kepe protiv Napolija prije par minuta kod gola.
    Podrska Nevisticu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.