• hardek
    2.9k
    Pa mi imamo 2 utakmice tjedno nema tu treninga previše. Dan nakon utakmice rekuperacija onih koji su igrali i istrčavanje onih koji nisu igrali. Utorak i srijeda priprema za utakmice uz neki lakši trening, četvrtak utakmica, petak rekuperacija, subota priprema za hnl utakmicu i u nedjelju utakmica.

    A i da ima treninga kako treba, ništa nije pravo mjerilo dok netko ne dobiju u kontinuitetu minutažu sa normalnim podražajem a ne ulazak na 2,3 razlike
  • Dudu9
    820
    Imali su za vrijeme reprezentacije vremena čak i utakmicu da pokazu
  • sport
    3.4k
    Zato se igrači dovode prije početka priprema a ne 31.8. kad se je prvenstvo zalaufalo i nema se više vremena za probe.
  • hardek
    2.9k
    Ja govorim o lošim izdanjima igrača koje mi možemo vidjeti, a ti govoriš o treninzima i trening utakmicama koje mi ne možemo vidjeti pa ih nema ni smisla komentirati. U najmanju ruku ono što želim od svakog trenera Dinama je da igrači igraju na svojim prirodnim pozicijama.
  • Ali
    2.2k
    Ak je taj isti Sergej dosao sa drugoligasem Goricem i te sezone bio 5. u hnlu sa samo 3 boda manje od Hajduka na 4. mjestu.
    Ak je nakon toga sa Zrinjskim srusio sve rekorde lige u bih i na penale ispao iz playoofa europe, nakin toga uzeo Rijeku koja je bila predzadnja i doveo ih u poziciju za europu i ak su svugdje žalili što je otišao sad odjednom neki spominju kak nema pojma kak je prevara, kak ga Leko skoluje i slično.

    Sramota.
    To sve nakon kaj je na prvi poziv sve ostavio i dosao u Dinamo koji je potonuo u svakom pogledu i kaj nije skoro niti jednog od 32 igrača koje je koristio u ovih 9 utakmica niti birao niti selektirao.
    A kad ga usporedimo sa prethodnikom koji je ove sezone u 7 tekmi imao ucinak 3-2-2. A imao je ekipu na pripremama , neke je i ssm dovodio iako TM nije mjerilo ali on je bio trener ekipi koja je vrijedila bar 30m više.

    Minimum pristojnosti je dati mu barem jedan prijelazni rok i jedne pripreme i barem pet kola nakon toga. Pa ak neide mjenjaj. Do tada molim vas kao nsvijače Dinama pustite trenera na miru.
  • miro
    4.5k
    slažem se i Jakiru bih sigurno dao priliku, ALI Ali :smile: pogledaj s kim i kako je Bišćan imao score koji spominješ, nije to nista lošije od Jakira
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jedino mu zamjeram uvođenje i Drmića i Kuleta u isto vrijeme.Zagi

    Drmic usao u 44., ovaj pola sata kasnije u trenutku kad gori i lovis bod, sta mu se tu moze zamjeriti? Vise mozes zamjeriti osobama koje su procijenile i napravile da imamo jednog napadaca cijelu sezonu (Petkovic) i zamjenu koja nije u formi vec duze (Drmic) i naravno Kule koji je igrac za Lokomotivu a ne Dinamo.

    Minimum pristojnosti je dati mu barem jedan prijelazni rok i jedne pripreme i barem pet kola nakon toga. Pa ak neide mjenjaj. Do tada molim vas kao nsvijače Dinama pustite trenera na miru.Ali

    Ovakvim stavovima bolje nismo ni zasluzili. Nama u ovim trenutcima ni Guardiola ne moze pomoci. Evo svim clanovima pogledajte nam klupu i recite koga je to mogao uvesti ili drugacije postaviti, Marina? Menala? Da je njih uveo opet bi rekli da je trenerov poraz. Mi boljeg trenera necemo imati u skorije vrijeme niti nam treba, treba vremena i nekog smisla u pojacanjima a ne da ovisimo o 1 napadacu na 3 fronta.
  • mali M
    5.2k
    nikog netreba smjenjivati, netreba svaki upis biti u negaciji otkaza, sve je svima jasno. a što se tiće ovih floskula "ubacio je željene zamjene pa što su napravili?" ću samo reć, trebao je neke igrače već u startu drukčije postaviti kao i već pročitanog flastera na Mišića. Makni Ljubu s beka pa ćeš vidjeti da Mihino teroriziranje lijeve strane ima veći doprinos od anemičnog Ljube. Ako svi vide da se Bulat i Baturina moraju spuštati i otvarat zatvorenom Mišiću, onda im skini glavu ako to ne rade. Ako ti je potrebna trka i agresija u vezi, onda stavi tamo Ljubu jer u tome je najbolji, ako ti je Emereli jedina kakva takva zamjena za Petka jer zna odigrati na ulaske Baturine, onda ga ne stavljaj na blesao krilo jer je tamo provjereno kriminalan.
    Mene baš to uzrujava, jer smo od Jakira vidjeli da zna puno više i može puno više. Ne razumijem da tvrdoglavo forsira pa čak i neke stvari na kojima su "pali" i bivši treneri
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mislim da se vecina slaze sa napisanim. Mozda nije jos dovoljno dobro upoznao ekipu. Svi smo se nadali da ce nakon reprezentativne pauze uvesti neke ocite promjene ali i dalje igra "Igorova postava"

    Od svega napisanoga brine me mykhina uloga, kao da je dobio input da ne smije igrati od prve jer ce nas transfer vise kostati
  • mali M
    5.2k
    Od svega napisanoga brine me mykhina uloga, kao da je dobio input da ne smije igrati od prve jer ce nas transfer vise kostatiGražvydas Mikulėnas

    ovo sam vidio da si napisao i već se pisalo tako i za Ademija, i ono.. zbilja se nadam da nije tako. pa važnije nam je da imamo dobre rezultate, a ako se Miha razvije u takvog monstruma pa neka daju za njega i 3mil! Pa nemremo i ovce i novce
  • Mališan
    1.8k
    Pa jel se radila ikakva jebena analiza nakon poljuda, ako je uopće potrebna... Znači skoro ista greška obrane, stoperi previsoko, a bekovi preširoko. Smiješno. U pionirima se uče osnove postavljanja, a dinamova obrana pada taj ispit drugu tekmu zaredom
  • Ero
    965
    On je igrački Menalo. Razina Rijeke, Olimpije i takvi klubova gdje rastura, a kada dođe na razinu više ispliva sav nekvalitet koji nosi sa sobom
  • Dinaminjo
    984
    Ovaj tip da vodi Brazil bi rekak da je isto vodit Rijeku..
  • Droljo
    8.2k
    Šta god napravio u drugom poluvremenu, ja mislim da to nije trener za dinamo. Nesmiju mu igrači tako izgledati na terenu i točka. Smije se izgubiti ali ići ko zadnja pička nije u redu i to je do trenera.
  • Orc123
    8.2k
    Inace ok Biscana je imao bolju ekipu ali....Jakir je samo populist koji jako dobro izmanipulira i kad lose izgleda. Nek mi netko pokaze koje je automatizme on uveo u momcad!? Visoki presing Biscana i Jakira je neusporediv jer ga trenutno nema uopce...nezz koliko god imamo slabu ekipu ovo nije dobro...
    Nije ovo prvi puta...prvo Sparta, prva jaca tekma, pa sretan Osijek, Hajduk...nezz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.