• Mihaljević
    9.9k
    Respekt za klub ako je to napravio.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ako se ovo dokaže bit će to ogroman problem za klub. Baš ogroman.
  • marcio amoroso
    36.6k
    A šta bi se moglo desiti klubu u tom slučaju?
    Izbaciti ga iz Europe jer je nekoga povezao za Zagreb?
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nadam se da je toliko bezazleno koliko si ti to opisao, ali ne vjerujem.

    Grčka policija je uhitila sve naše navijače tu, a onda i zatražila izručenje onih koji su utekli na vrijeme. Ne vjerujem da bi UEFA gledala blakonaklono na eventualno skrivanje navijača pred Grčkim pravosuđem
  • NitkoBitan
    17.6k
    I kaj ak ga je klub otpeljao u Zagreb? Trebao je popunit sva prazna mjesta u avionu... Ni za ove dolje decke nemaju ikakvih dokaza. Nisam znao da je temelj za izrucenje prelaz drzavne granice.

    Kazem ja, sinove i kcerke tih grckih politicara (i sudaca) i same grcke polticare uhapsit u Hrvatskoj za neku banalnu stvar, stavit i vrecicu koksa u jaknu il kaj vec pa ce te vidjet kak ce se prica promjenit kad ni njihovi tu ne bu vidli slobodu dok nasi dolje nece bit pusteni. Kompromis samo takav. Nije ni Zoki lud sa nekim izjavama.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nek se ti Grci jebu i nek idu u tri pm sa njihovim zakonima! Sorry na prostakluku.
  • Crusades1986
    12.5k
    Također i ovo smeće od portala koje ima na piku Dinamo i njegove navijače.
  • deda
    32.7k
    Tovarska glasila nažalost sve.
  • IstokKa96
    692
    Udaraju nas sa svih strana i nisam za 'plakanje', više me zanima može li se i na koji način provesti neki oblik 'opće mobilizacije' među Dinamovim pukom.
  • NORTE
    11.5k
    Rile i Špika bi trebali biti spremni za Goricu?


    Da im je mladić bio sumnjiv, grčka policija već bi tražila njegovo izručenje, jer je bio na popisu navijača koji su ušli u Grčku."Yovitssa
    Dakle ništa od toga.
    Imaju 102 ljudi i drže ih već 55 dana i još su zatražili 11 izručenja.
    Polako, riječ je glasilu koje živi od senzacionalizma i već neko vrijeme je hajdučki portal.
  • OsamŠest
    3.5k
    Apsolutno svi, počevši u nekim slučajevima od nas samih, su protiv Dinama već godinama, al ove godine posebno i nikad jače.

    Apsolutno svi žele pad Dinama. Ne u upravljačkom smislu, već rezultatskom. Najviše žele oni koji navijaju za rivala, pa i ostatak Hrvatske koji bi htjeli vidjeti "promjenu" na vrhu. A oni koji su za Dinamo, uglavnom su sumnjičavi oko novih imena u klubu, kako u vodstvu, tako i na terenu.

    Baš zbog toga, svi mi moramo još jače navijat i još češće odlazit na utakmice. Bodrit, navijat, podržat i ne osvrtat se na medijsku hajku koja je mašinerija sama za sebe.. Dajte nam tu jebenu titulu i ne dozvolite da ostali guštaju!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ne bi vjerovao Nacionalu da napišu da je vani dan.
  • Šteco
    686
    Hm, navodno sin skupštinara i zaposlenika Dinama, Željka Kordića, Dino Kordić.

    Željko Kordić

    Po zvanju bankovni stručnjak, a po zanimanju Dinamov čovjek za ulaznice na glasu kao jedan od najsposobnijih općenito u fahu ticketinga. Nije nazočio Skupštini u prosincu, izvori su nas već tada uvjeravali da Mamić ne može računati na njegov glas.

    Bio je na ovoj skupštini.

    Meni je fascinantan ovaj dio.

    "...obukli su mu dres Dinama i uveli u avion s nogometašima..."

    Ne znam kako to inače ide s čarterima, no meni je čudno da se samo tako nekoga može prešvercat u avion koji k tome ide preko granice.

    Svakako, mislim da klub zbog toga ne može biti nikako kažnjen.
  • Jaro
    7.4k
    "...obukli su mu dres Dinama i uveli u avion s nogometašima..."Šteco

    ovo ni u najlosijim teen sapunicama ne prolazi :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Vjerojatno su mu stavili i sunčane naočale i brkove da ne izgleda sumnjiv. Btw nisam znao da naši putuju u dresovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.