• marcio amoroso
    36.6k

    Mi smo si ponajviše sami krivi za sve. Užasna sportska politika i neviđeno lutanje sa trenerima, kadrom itd. Da smo mi bili na nivou na kakvom smo trebali i mogli biti sisali bi oni svi skupa vesla. Ovako im sami dajemo zamah.
  • bongo
    842
    Ova kampanja rušenja ili kako god to hoćemo nazvati je posljedica višegodišnje dominacije pa je protiv ne samo Dinama, nego i plave boje i svega sličnog čitava Dalmacija.

    Isto tako, borba je oko upravljanja klubom jer se dugogodišnji bankomat jednog pravosudno osuđenog kriminalnca (i njegovog brata također, ima i sina, ali još nije završeno suđenje) postepeno gasi pa treba na sve načine vratiti sve na način kako je bilo prije.

    I uvijek se nađe netko tko se uz sve to priključi tom valu napada tako da imamo situaciju kakvu trenutno imamo.
  • mali M
    5.2k
    Slažem se.. ali trudim se cijelo vrijeme to gledati kao neki put koji moramo proć pri izgradnji boljeg i stabilnijeg kluba. Evo Barišić nam se lagano odjavljuje, zna onda i Perasica da joj ne preostaje baš dugi staž u Dinamu i to je okej.. moramo okrenut novi list, ali eto idemo slovo po slovo. Jako je sada vidljivo kako je ostatak kluba digao ruke od svega i prepustil krimosu da vodi cijelu sportsku politiku. oni doslovno nemaju pojima o ničemu.. zbilja da čitaju Zonu su mogli dobit zbilja kvalitetan input na što da obrate pozornost, na koje pozicije i tipove igrača da se fokusiraju, kada da idu po igrača bez obzira na sve a kada da odustaju. Čovječe na zoni su mogli odškolovati dio managementa. Nadam se da će nakon ove skupštine i bolje odabranog NO i IO počet i malo kvalitetnije odluke u sportskom sektoru..
  • NORTE
    11.5k
    Ova kampanja rušenja ili kako god to hoćemo nazvati je posljedica višegodišnje dominacijebongo
    Ma bilo je toga uvijek, ali zadnjih godina je to izraženije jer drže medije i nogometno su ojačali Bogdanovićevom donacijom.
    Sad se potrefio i mamićev pokušaj puča, upravljačka kriza i s njom loša transfer politika, određeni rast Hajduka i dinamovih 8 dosta nesretno izgubljenih bodova u 8 kola.
    Mamić pretrpio poraz pa su namirisali krv i pokušavaju sve u svom naumu.
    Na kraju konačnu pobjedu odnosi dinamo, a njima će ostati kmečanje, kiksevi, nemoć i novi neuspjeh.
  • Paggini
    21.4k
    Koga će krivit sad kad Mamića nema? Aveti? Boga koji je nebo u plavo obojao?
  • mali M
    5.2k
    Ili riječima prosječnog navijača Hajduka, samo neka osvoje ove godine prvenstvo da dobe direktni plasman u LP pa će zaraditi brdo novaca i krenut višegodišnja vladavina u HNL-u.. :rofl:
  • nemapredaje
    3.3k


    Pa ne mogu oni dobiti direktni plasman u LP ni da se na trepavice postave
  • mali M
    5.2k
    ma znam zato i je smajlić na kraju... al za takvo razumijevanje ipak treba malo razum upaliti a toga baš dole nema...
  • austrijanac
    4.1k
    Evo mene sad zanima, kad je Nacional zavrsio sa svojim terorom, koji to zakon je Dinamo prekrsio ako je povezo klinca doma?


    Da li je zabranjeno prevozit ljude u carteru? Koliko ja znam, ne, isao sam par puta sa hrvatskom rukometnom repkom i ne postoi zakon protiv toga.

    Da li je u to vrijeme kad je on bio strpan na avion, bila izdana tjeralica za njim ili uhidbeni nalog?
    Da li je u Grckoj tada vrijedio zakon da tko god je Hrvat mora se javit u postaju?
    Da li je grcka policija kasnije trazila njegovo izrucenje? Pise da nije nit nece.
    Da li je on sudjelovao u neredima i to mu je dokazano (u tom trenutku, ne naknadno)? Pa nije, inace bi ga odma imenom trazili.

    polupismeni idioti s juga
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nadam se da nitko ne vjeruje u tu glupost. Ajd da su si dali truda, al ovo bi bolje dijete od 9 godina smislilo.
  • Georg Koch
    4.6k
    Ako je ovo istina sto Nacional pise, bit ce to dosta zajebano.
    I ovako smo pod povecalom, uz ovo nadodali bi neke stvari, okrenuo bi se kontekst same price, mislim da ne bi prosli bez ista. Kazem AKO je istina.
  • peša
    74
    Nevjerujem ni ja, i bas to, pa nisu ni Grci toliko ludi da ne provjere takve stvari, niti ima dokaza da je sudjelovao niti ista.

    Ali, mislim da je potrebno da se klub sto prije oglasi i stane ns kraj nagađanjima, poklopit tugu s juga i novinarska poštapala.
  • Bosna86
    11.7k
    Proveo sam prošli tjedan par dana u Grčkoj… Nosio sam stvari nekim sebi bliskim ljudima… Poljubio sam sva moguća vrata… U jednom od zatvora se može unijeti samo roba za 7 dana… Ide zima, ljudi imaju samo ljetnu odjeću… Svaki mogući radnik zatvora ima neka svoja pravila koja se u mijenjaju u sekundi… Ti isti radnici su se rugali na pozive hrvatske ambasade, eto koliki oni respekt imaju… Za uplatiti pare u zatvor je isto noćna mora… Od tog da poste rade do 2 sata pa do tog da kao hrv građanin u neke zatvore ne možeš uplatiti pare već to samo može Grk…

    Zašto sve ovo pisem? Zato sto mi se odavno gadi hrvatsko novinarstvo… Dobar novinar koji želi istinu bi mogao nakon 7 dana na terenu napisati brutalan članak i ukazati na ogromne probleme i nelogičnosti… Ovo sto radi Bero i Milus je samo obično trovanje… Pisam po njima svima i pisam po našim ljudima koji vjeruju u ove budalastine
  • masacusec
    3.6k
    Pa hrvatsko novinarstvo samo kopira tekstove grčkih medija, nema realnu predodžbu o konkretnom slučaju. A ako i dospiju u javnost kakve činjenice i uvjeti u kojima naši dečki dolje preživljavaju, automatski su marginalizirane i opravdavane neistinama.
  • Mali Zeus
    13.2k
    I ovako smo pod povecalom, uz ovo nadodali bi neke stvari, okrenuo bi se kontekst same price, mislim da ne bi prosli bez ista. Kazem AKO je istina.Georg Koch

    Čak i ako je istina, a čini mi se izmišljotina, po kojoj osnovi bi klub mogao nastradati?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.