• Mali Zeus
    13.5k
    Kod gola Mišić nije uopće bio kod svog igrača koji glavom gura u kontru Sahiti kojeg Moha ne prati kako treba da bi mu na kraju asistirao i pomogao da ovaj zabijeDudu9

Kak mu je asistirao, Sahiti ga je pretrčao jednostavno.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jebiga, lopta se tak u brzini odbila od koljena.
  • The Undertaker
    5.5k
    Pa napravio je zamjene koje bi svaki navijač htio stavio Mihu pa Kaneko kojem mnogi htjeli u prvom sastavu pa Kulenović i sta su napravili nista, pa nece valjda trener uci i zabit golDudu9

Nije bitno što su navijači htjeli već da li je to funkcioniralo. Nije, a na njemu je da otkrije zašto.
  • plavi72
    892
    Imaš toliko vremena poslije primljenog gola i ne napraviš nijednu poluprigodu,strašno i jako loše ,nevažno tko je trener,a Sergej mora shvatiti da nije isto trenirati Zrinjski,Rijeku i Dinamo.
    Puno zuji,a meda nema na vidiku !
  • Dudu9
    820

To ti je jer nemamo kvalitete na klupi jer osim Ademi ovi ostali su lošiji od prvih 11 i naravno pada kvaliteta igre, a nesto moras poduzet a nemaš sa čime
    5.5k
    Mi nismo čitavu utakmicu složili nijednu izglednu šansu. Nije to samo do igrača. Mi gubimo a ti nemaš kome centrirati u 16m. Imamo mi ozbiljnih sistemskih problema koje trener mora riještiti. Ako ne uspije plan A (Petko) mi plana B nemamo. Da smo zadnjih 20 minuta centrirali 10 puta pa ajde, ali mi nismo primirisali golu. Kako nas je Hajduk stisnuo pred kraj u obje utakmice u Zagrebu? Kako oni mogu a mi ne?
  • Zagi
    7.9k
    Jedino mu zamjeram uvođenje i Drmića i Kuleta u isto vrijeme.
    Namjera je jasna: preko Mihe, Mohe i Kaneka doći do centaršuta pa nek ova dva skaču.
    I to bi funkcioniralo protiv Slavena koji bi se zabio u svojih 16.
    Tovari nisu i mi nismo mogli doći do centaršuta jer nam vezna linija nije postojala.

Nadam se da mu to neće više pasti na pamet.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

Osim možda Lučića koji je u formi, zagrijan, i možda Šarlije koji mi za sada ostavlja bolji dojam od Šutala (iako će, siguran sam, Šutalo doći na razinu), nitko iz momčadi Hajduka nebi imao mjesta kraj naših igrača. Uključujući i Livaju.
  • morales
    128
    teren je mjerilo pusti kako se zovu
    3.7k

Na terenu jučer nije bila naša najbolja postava. Nije bilo Rileta, nije bilo Špike, a Petković se ozljedio negdje u 40tim minutama. Gol smo primili zahvaljujući rezervnom beku i igraču za kojeg sam rekao da bi ga Šarlija možda mogao izbacit. Osim toga, nisu pokazali puno
  • Mali dioničar
    15.5k
    Na terenu jučer nije bila naša najbolja postava.Imamo Dinamo

Vrlo vrlo rijetko, usudio bih se reći nikad, ni jedan klub i ni jedna reprezentacija nema na terenu najbolju postavu, tako je bilo i bit će. Recimo Bokšić nema broncu, a Hrvatska moguće zlato jer je igrač koji je odveo Hrvatsku u Francusku 98 to isto prvenstvo propustio zbog ozljede. Zato moraš pravilno rasporediti 20tak igrača.

Uvijek je netko ozlijeđen ili netko ima kartone.

Ni Hajduk već duže vrijeme ne može računati na Pukštaša.
    3.7k

Definitivno, nije to bila poanta

Htio sam reći, da kada se uspoređuje naš kadar sa njihovim (zdravi igrači), da je njihov kadar daleko ispod našega i dalje te da to nebi smjeli koristiti kao izlike zbog poraza. Jučerašnji poraz je na Jakiru
  • hardek
    2.9k
    Već sam jednom to napisao nakon Sparte i danas ću ponoviti. Jakir stalno ponavlja da želi širinu rostera a u 95% utakmica igra ista ekipa. Rudeš i Ponikve neću tu uzet u obzir jer ono budimo realni...
    E sad će netko reći, pa od kad je Jakir došao igralo je 25+ igrača. Da količinski je velik broj igrača dobio priliku al nije isto kada ulaziš u utakmicu na 4:0 protiv Astane ili igraš od prve minute na gostovanju u Osijeku. I šta se onda dogodi? Na jednoj od bitnijih utakmica sezone ti nemaš 3 prvotimca jer su ljudi istrošeni od konstantnog forsiranja istih pojedinaca pa kad tih početnih 11 povede 2:0 priliku dobivaju igrači koji realno uđu na teren odradit malo teži trening.

Želim više ozbiljnih minuta za Maxa, Mihu, Kaneka(da, bio je smiješan jučer al treba priliku u kontinuitetu), Perkovića ili Sosu. Svi ovi nabrojani nema razloga da skupljaju minute na kapaljku kad ovi koji igraju ispred njih po prikazanom to i ne zaslužuju. I dajte više prestanite šaltat Ljubu ovamo onamo dečko je veznjak i gotova priča. Nama veznjak igra beka, napadač desno krilo, desni bek stopera pa daj me nemojte j...
  • Dudu9
    820
    Ako igrač nije dobar na treningu tj nije za prvih 11 zasto bi kroz utakmice išlo gurati te igrače vidi se kad su ušle zamjene kako su igrale