• Paggini
    21.4k
    Ekipa pobjedi i krene kmečat o sucima, pa jel imaju obraza imalo?
  • jp23
    2.6k

    Nemaju, i nikad nisu ni imali.
  • kibic
    1.1k
    Ma mislim sad pljuvat po igračima je jadno. Najlošije su mi odigrali Mikhailičenko i Drmić, al sad da su katastrofa; nisu. Ademi naravno čim je ušel stvoril dvije šanse u 16ercu. Stvarno tak loše Dinamo nije odigral koliko je ona bedasta greška Šutala za Sahitijev gol bila. Al da se ušlo spuštenih gaća, to se nemrem složit. Titula se ne dobiva na derbijima, u ligi se igraju sva kola i sa "malim" klubovima.
  • hardek
    2.9k
    Ovako malo hladnije glave stvarno mislim da jednostavno mora doći do promjene na stoperima. Već 3 mjeseca igramo sa istim stoperskim parom i jednostavno to nije to. Ne znam kako je moguće svaku utakmicu zakuhat 3 šanse pred našim golom sa amaterskim reakcijama. Ako su ova 3 stopera na klupi lošija od ovog što gledamo od početka sezona onda neka sportski sektor za to i odgovara!
  • striko
    1.5k

    Ove godine će nas izvući "male utakmice". Oni će se patiti isto i protiv nas i Istre
  • sport
    3.3k
    U našoj igri je jedino sigurno da ćemo primiti gol.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ali isto tako ne treba unaprijed upisivati bodove kao i oni pa da se negdje poskliznemo, ove godine svatko moze dobit svakoga osim Rudesa koji ce imati minimalan broj bodova.
  • markoli
    1.7k
    Ono jučer je bilo negledljivo, ali tako je skoro svako gostovanje na Poljudu. Imamo problema s probijanjem bunkera, ali nije to samo jučer.
  • Bosna86
    11.7k
    Imamo problema s probijanjem bunkera, ali nije to samo jučer.markoli

    Mi imamo savršenog igrača za to u špicu napada, ali evo već treći trener zaredom ne shvaća da Drmic nije Petković… To dovoljno govori o njihovim kompetencijama
  • peša
    74
    A i na kraju krajeva, koliki lopti je zavrsilo u bloku hajdukovih igrača, ja sam prestao brojat poslije 5og.
    Umjesto da se Uremović dovede, evo vec 5-6 utak se trpi isti stopereski par koji je uzasno spor i koji je u zadnjim utak katastrofalne greške imao.
    Vrijeme je da se istrpini Bernauer i Sosa, ako se već Šutalo moze, moze se i njih dvoje.
  • luka modic
    622
    Peric je vjerojatno tehnički najlošiji stoper lige,od primanja lopte do kontrole,te na kraju dodavanja.Kada god primi loptu ne gleda uopće oko sebe već panično nabija svijeću prema naprijed koja je uvijek 50:50 ni nama ni njima.Tako se ne može igrat bar ne na ovoj razini,Šutalo je jucer odigro perfektnu utakmicu umjesto gola gdje nije samo on krivac,ali unatoč dobroj igri ako nastavi griješiti trebalo bi i njega izbacit.
    Još bi dodatno spomeno faul Livaje na Šutala u zraku čepovima udara po koljenu i onda se još žali i huška
    čitav stadion na suca zajedno sa konstantnim kukanjem Leke sa klupe,a zatim i na konferenciji.
    Ciganski mentalitet zato i nece nikad bit prvaci.
  • superhik
    11.1k
    koliki lopti je zavrsilo u bloku hajdukovih igračapeša

    10 blokiranih udaraca su imali.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Peric je vjerojatno tehnički najlošiji stoper ligeluka modic

    A dobro sad.....

    I Šutalo da je odigrao perfektnu tekmu...
  • peša
    74
    Šutalo je bio dobar prvo poluvrijeme, ali jbg pogreska u osijeku, pogreska sinoc, nesigurnosti u konferenciji
  • Mali Zeus
    13.2k
    Šutalo je dobar dok se ne treba braniti tj obraniti neku opasnu akciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.