• NitkoBitan
    17.6k
    Dada. Odmarao bi ja na Kosovu neke, pogotovo one sklone ozljedama zbog jako loseg terena. Nije pobjeda dole toliki imperativ da riskiras neciju ozljedu i onda se krpas do zime kak znas i umijes.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Tri sata poslije završetka utakmice smo pušteni sa stadiona. Imam u nogama puno gostovanja ali ovo?
    Naravno prosječni glasač HDZ-a i Možemo će komentirati " Tko vam je kriv što ste išli " Jer navijače se može maltretirati! Sretan povratak svima kući!

    sa fb stranice Marka Sladoljeva
  • boem
    309
    Dobro je što nakon Istre slijedi pauza, valjda će se Petković oporaviti za 3 tjedna.
  • seljak86
    2.6k
    jako puno ljudi još uvijek čeka na dugopolju
  • Hrc-Vg
    353
    Hajduk ima bolju obranu od nas. Oba stopera i oba beka ( kad nema Rileta). Neko u klubu ne radi svoj posao.
  • Benito
    876
    A ljigavac Uremović? Brzo se prilagodio odvratnom mentalitetu, šteta kaj ga Ademi nije zaljepio onda kad se zabio u njega nakon faula nad Kulenovićem, smećar teški
  • i more je plavo
    1.1k
    Zato ce nam ovo prvenstvo biti slađe, malo više sijedih i malo manje živaca na kraju sezone, ali onda guštanje.
  • i more je plavo
    1.1k
    A još da Rijeka bude druga a Osijek s nama u finalu kupa :wink:
  • i more je plavo
    1.1k
    A Hajduk nez uzme titulu za broj članova i gledanost
  • dinamozivivjecno
    2k
    Doci ce ti klosari u Zagreb 16.12. samo ce se tad drugacije zavrsiti...
  • boem
    309
    Index izašao s anketom treba li smijeniti Jakira. Nakon Gorice i Istre nisam vidio da su smjenjivali Leku. Strašna je ta tovarska medijska mašinerija.
  • M94
    1.2k
    Zaslužena pobjeda Hajduka. Bolje su se branili nego što je Dinamo napadao. Iskoristili su svoju jedinu pravu šansu dok Dinamo nije imao ni polupriliku, kamoli nešto više. Jedna od gorih Dinamovi utakmica u derbiju u zadnjih ne znam koliko godina.
    Izlaskom Vidovića i Bulata i ono malo šansi za izjednačenjem je izgubljeno, nadam se da su neki svjesni sada kakvi igrači ulaze sa klupe, rang za Slaven Belupo, i onaj ko je dovodio takve nek se zapita kakav je u svom poslu.
    Jakirović opet pokazuje da loše vodi jače utakmice, ne zna se postaviti, ne zna bi li piškio ili kakio.
    Svakako i izlazak Petkovića smanjio šanse za pozitivnim rezultatom, može se vidjeti što čeka Dinamo nakon njegovog odlaska. Dinamo mora dovoditi klasne igrače koji rade razliku, ovo što je dovedeno je daleko od toga. Kad stranac dolazi mora bit bolji od domaćeg igrača za 20% minimalno, ovo sad su igrači za neku rotaciju maksimalno i popuna kod neke ozljede. Jasno je da se ne zna ko pije ko plaća u upravi, sportskom dijelu itd. jer su transferi odrađeni amaterski, toliko love zarađeno a pogodio si 1/10 igrača. To je loše. Gdje su igrači kalibra Soudani, Tonel, Olmo... Koji mladi igrač odskače talentom u mlađim kategorijama, ko je sljedeći 10+ milja transfer? Obrana je raštimana, Šutalo je totalno izgubljen, nevjerojatno da je to igrač za kojega se plaćala velika odšteta, bez obzira na ozljedu.
    Dosta toga sam nabacao ali tako mi je sklizilo niz tipkovnicu, možda je nešto pretjerivanje ali moraju se postavljati pitanja jer ovo ne izgleda previše dobro. Malo je i glava vruća jbg...
  • Aggro
    627
    Možda sam malo staoromodan, ali nije mi jasno za koji kurac moraju ušetat svaki put u 16 metara pa se dodavat do iznemoglosti pa koji kurac
  • Kepec
    5.7k
    Pozdrav svima koji su tek došli ili će doći svojim domovima i za 3 sata se dižu na tjedne obaveze.
    Ne znam kaj je napisano na prethodnih 30 stranica, sve me strah iskreno, ali samo ću reć 10. je kolo, oni su katastrofalni no mi smo danas bili bez šansi i to nas je koštalo.
    Idemo dalje, bit će ovo duga sezona.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kakva je naša liga ti pokazuju nastupi svih momčadi u Europi. Mi smo nažalost našu momčad, a bome i trenera prilagodili toj ligi. Ni blizu više nismo dominantni kao što smo bili.marcio amoroso

    Mene zapravo najviše boli kako je i od koga dinamo izgubio, doslovno da se zapitaš koja je realna kvaliteta ovig dinama...

    Likovi su cijelu utakmicu samo išli na agresivu, nabijačinu i nekakvu solažu. Praktički svaku akciju bi završavali tako da se netko u prvom duelu baci na pod traži faul, aut, ruku, karton... bilo što...samo konstantno održavanje pritiska na suca i tjeranje te umobolne agende...


    I dinamo na to ne zna odgovoriti... pa jbt ako hoćete rat na terenu, dobit ćete rat na terenu... a ne 90 minuta pimplanja bez ikakvog cilja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.