• NORTE
    11.4k
    U jednu stvar sam uvjeren - ovu brojku članova su na silu napumpali taman pred derbi zbog cijelog tog "šušura" i koreografije na derbiju, to je dugo planirano.
    Naravno da je pohvalno skupljati članove i povezivati ih s klubom i sigurno da bi uskoro ionako i došli do te brojke koju su toliko htjeli.
    Učlani dicu i rodicu da se dobaci 100k već za derbi, ali bez daljnjega zaista zadnje vrijeme dobro marketinški rade s navijačima.

    Sad gostuju u Rijeci koja pobjedom može na 1. mjesto i čeka nas odličan derbi.
    Za razliku od prošlih godina kad je Hajduk konstantno dobivao i dobro prolazio u Rijeci, sad je Rijeka opet jako dobra, a Hajduk baš i nije (porazi od Istre i Gorice), mislim da ćemo smanjiti zaostatak nakon što se odigra ovo u Rijeci i mi protiv Istre doma.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sad gledajući ponovno stvarno mi je nije jasno kako su ove zamjene nama trebale donijet izjednačenje.

    Kule - Drmić u istom trenu na terenu? Vidović vani, lijevi bek nam je trebao donijeti kaj?

    Od toga da nismo radili izmjene, do toga da ih radimo čisto da se odrade.

    Kriva tema**
  • serbus
    4.1k
    Ja isto mislim imaju dovoljno ludog trenera da ih uvjeri da su najbolji dokazao sa Goricom.

    I dok se mi i tovari gledamo preko nišana Riječani bi mogli kroz ničiju zemlju do naslova ako ih zdravlje posluži zbog ne baš velikog rostera.

    Ako sad pobjede Hajduk legitimno napadaju naslov u ovoj lošoj sezoni.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Opet ni hajduk nije nista pokazao, ne vjerujem da oni mogu pobjediti na Rujevici
  • Georg Koch
    4.5k
    Hajduk sada ide na Rujevicu, zatim Osijek kuci i gostovanje u Koprivnici.
    Nema sanse da mogu uzeti 9 bodova u te 3 tekme, nema.
    Nama dolazi Istra, Gorica u gostima i Lokosi doma. 9 bodova je imperativ, a isto tako, 9 bodova je ocekivano!
    Opet cemo nakon 3 tekme biti ispred Tovarije(ako racunamo tu zaostalu da cemo pobijediti).
    Nama je sreca sto je Hajduk los, kiksat ce jos toga, ali je jos vise upitno gdje smo mi. Pojacanja su samo prinove u kadru(osim Vidovica) i mnogo je kadra koji nije ni za rezerve Dinama.
    Trebat ce ovdje i vremena, i zivaca i strpljenja, jer nepopravljiva steta nanesena je losom transfer politikom kluba.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Mislis da ce dinamo tak lako gorici uzeti 3 boda u gostima?
  • dinamozivivjecno
    2k
    Protiv Rijeke su sanse 50/50 jer su na Rujevici cesto pobjedili u zadnje 2-3 godine i mislim da ce odlucit isto kao i protiv nas nekakva greska od strane jedne ekipe, protiv Osijeka bi trebali pobjedit jer su oni trenutno u raspadu sistema i ne vidim nacin na koji bi ih mogli dobit a protiv slavena bi se mogli opec jer uvijek unaprijed upisu 3 boda protiv "slabijeg" protivnika. U svakom slucaju mi se trebamo obazirati iskljucivo na nas i ici utakmicu po utakmicu, imamo dosta zahtjevan raspored u iducih 5 hnl utakmica (Istra doma,Gorica u gostima,Lokosi doma,Varazdin u gostima,Rijeka u gostima) i nigdje ne treba unaprijed upisivati bodove pogotovo ne protiv Gorice ili Varazdina koji su dosta dobro usli u sezonu.
  • sport
    3.3k
    Naši problemi nisu počeli od jučer.Naši problemi su počeli nakon što smo pobijedili Chelsea i Čačić umislio da je "bog" a kad je postao i sportski direktor skresao je kadar na 12 igrača.Koga je sve otpisao znamo.U zimu je reda radi doveo Perkovića.Biščan je nastavio sa otpisom čekajući pojačanja koja nije dobio a i sam je kumovao tomu pa je odobrio Kaneka,Maxa,Mikhu itd.Pred kraj se dovodilo daj što da daš samo da nas ima.Ako igrači koje smo doveli nisu za prvih 11 protiv Hajduka onda ni nisu pojačanja za nas.U zimu će opet trebati dobro provjetriti svlačionicu i dovesti POJAČANJA koja će igrati.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Nevjerovatan je zapravo nacin na koji smo se rijesili nekih igraca (Tolic,Bockaj,Lauritsen) koji bi nam sad sjeli ko budali samar i tu posebno mislim na Lauritsena koji je po meni bolji i od Boska i od Perica a mislim da ce se i dosta vas sloziti s tim, Boska smo svi cekali nakon ozljede i nadali smo se da ce se sto prije vratiti u formu medutim ovo je sad vec ozbiljan uzorak utakmica u kojoj nije imao nikakav ucinak i nije previse briljirao cak dapace dosta je kikseva imao, svaka cast Pericu na svemu dosad ali ocito su ceste ozljede napravile svoje i to vise nije ni priblizno onakav igrac kakav je bio u doba bjelice.
  • Ludovic IX
    7.3k
    na kraju se mrtvi broje a 100% sam siguran da će mrtvih bit više na jugu.. do zimske pauze ćemo imat 4-6 bodova prednosti
  • Praskaton
    2.3k
    Ovo sami sebe tjesimo da ce i oni kiksat svako malo.Realno gledano njihov kiks ocekujem u Rijeci i kod nas doma.Nadat ce da ce bunker ostalih upalit bar jednom u Gorici il Varazdinu.Za ostale ne vjerujem da im mogu uzet bod(ove).Bit ce tu guranja sudaca,penala,povratak Pukstasa koji ima je jedan od tri najbolja igraca
    Zaboravljamo da oni vise nisu ona ekipa koju smo nabijali kako smo htjeli.
    Znaju dobit utakmicu i kad igraju lose,to su ove sezone pokazali.
  • Ali
    2.1k
    Ajmo sad vidjeti koliko Hajduk do kraja ove sezone moze napredovati.
    Puskas moze podici kvalitetu, Žaper se mote ustaliti i dignuti igru sve ostalo je tesko da mogu nesto dignuti, realno su maximumu sto se moze izvuci od te ekipe.

    Dinamo do kraja sezone bi se na proljece mogli prikljuciti Stojkovic i Kacavenda, Ademi ce se dignuti u snazi i minutazi, Rile se oporaviti uskoro, Šutalo se dignuti. Vidović uigrati... netko od trojca Sosa,Maxime, Perkovic bi morao se isto dignuti...
    Tako da smo mi vjerovatno sada na dnu onog sto ova ekipa.moze i za ocekivati je da cemo se znacajno dizati.

    Rijeka se dize i oni bi mogli biti jediji oubiljni konkurent u preostalih 26 kola.

    Dok je za ocekivati da ce SB, Lokosi, Istra se isto posloziti i vjerovatno otkinuti neke bodove, osobito ekipama koje se muce u kreaciji i realizaciji...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Vidim da je Žaperu malo trebalo da poprimi sve tovarske odlike. Ono ironično pljeskanje sucu..
  • DrawTube
    4.8k
    Pa rekao je već netko, trajanje inkubacije Tovartitisa zna biti i 3 tjedna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.