• Infinity
    16.5k
    Stvarno je ovo izjavio? Dva poraza nisu strasna u sezoni, ali dva poraza u mjesec dana su prestrasna. Izgubio je 25% utakmica i prema ovoj izjavi spreman je na 15tak poraza s obzirom da u sezoni odigramo oko 55 utakmica.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Možda je mislio da nije strašno u smislu da ga pitaju debilna pitanja o smjeni. Jer su to nadasve debilna i glupa pitanja. Ajd da smo u nekoj teškoj krizi, ali zar će se mijenjati trener nakon poraza u derbiju?
  • marcio amoroso
    36.8k
    Trenera se smijeni kad vidiš da više ne moze pomoći momčadi ili bolje rečeno kad ne dopire do momčadi.

    Po onom jučer prikazanom ja imam osjećaj da ne dopire do momčadi. Osim toga imam osjećaj da čovjek misli da je na klupi Gorice i da je minimalan poraz na Poljudu skroz ok.
  • bongo
    842
    Ne mislim biti nikome odvjetnik, ali malo je izjava možda ispala nespretna. Novinar pita boji li se otkaza, a Jakir je odgovorio da je ovo drugi poraz u osam utakmica do sada...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Po onom jučer prikazanom ja imam osjećaj da ne dopire do momčadi. Osim toga imam osjećaj da čovjek misli da je na klupi Gorice i da je minimalan poraz na Poljudu skroz ok. ↪Mali Zeusmarcio amoroso

    A gle, nama se može činiti svašta, tako i da dopire ili ne dopire. Potreban je neki veći uzorak da bi mogli reći da to jednostavno ne ide. Čovjek je tu mjesec i pol dana i pričati o otkazu je potpuno besmisleno. Nije rekao niti sam shvatio iz njegovih riječi da je poraz na Poljudu ok. Čovjek je dinamovac i dobro zna što derbi znači.

    Tim više što smo par tekmi prije ovog izgledali dobro.

    Ne mislim biti nikome odvjetnik, ali malo je izjava možda ispala nespretna. Novinar pita boji li se otkaza, a Jakir je odgovorio da je ovo drugi poraz u osam utakmica do sada...bongo

    Upravo tako.
  • Jaro
    7.5k
    ma minimalan poraz kao takav uopce nije problem. Nemre nitko u derbiju garantirati nesto. Ali kukavicluk i "kontrolirani" nogomet jesu. Pogotovo sto je sve isto vec napravio prije mjesec-dva s Rijekom. Standardni luzerski HNL trener...
    Jbt prosle sezone se propinjalo na zadnje noge i skidalo se sve i svasta Cacicu (i iz svlacionice) jer se nije napalo i nije se preuzelo vise rizika protiv Salzburga, a sad je bunker protiv tovara OK.
    Svi sinoc i danas drvlje i kamenje po obrani - koja je imala jedan kolektivni propust u utakmici, a vezni red i napad su napravili tocno sto? Imali 60-65% loptu protiv protivnika koji ju ionako nije htio...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Tim više što smo par tekmi prije ovog izgledali dobro.Mali Zeus

    Koje smo tekme izgledali dobro? Rudeš i Ponikve? Pa to su amaterske momčadi. Slaven nam je složio dvije zicerčine i samo sreća nas je spasila da ne primimo gol na 0-0 i na 1-0. Osijek dobra? Pa visili smo kao lusteri. Jedina dobra utakmica koju je Dinamo odigrao sa njim je Sparta kući, a kako se adaptirao na uzvrat u Pragu smo svi vidjeli.

    Da se razumijemo ja mu ne bi dao otkaz, ali je jedine dvije utakmice koje nije smio izgubiti izgubio. U Pragu je pregažen, a u Splitu nismo složili jednu šansu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Koje smo tekme izgledali dobro? Rudeš i Ponikve? Pa to su amaterske momčadi. Slaven nam je složio dvije zicerčine i samo sreća nas je spasila da ne primimo gol na 0-0 i na 1-0. Osijek dobra? Pa visili smo kao lusteri. Jedina dobra utakmica koju je Dinamo odigrao sa njim je Sparta kući, a kako se adaptirao na uzvrat u Pragu smo svi vidjeli.marcio amoroso

    Ako ne dobro, onda bolje nego protiv Osijeka i Sparte. Što se tiče Slavena, složili zicere, kaj ćeš, takav je nogomet, protivnik kakav god bio će ti nekad složiti zicer i za to imaš obranu ili na kraju vratara da to spasi. Ne očekujem da ćemo protiv svih biti tak dobri da nam protivnik neće složiti nijednu priliku. Liga je kompetitivna i nema više, osim Rudeša, momčadi da moš reć to je 3 boda prije početka. Ostale momčadi su tu negdje na razini Slavena ili malo više, to je liga. Ne dobija se prvenstvo na derbijima.

    Tim sve to više kaj je, ponavljam, dosta kratko na klupi.

    Jučer je griješio, trebao je krenuti Miha na beku, Ljubičić u sredini ili s klupe, Vidovića nije trebao van, nije znao promijeniti tijek igre kad smo imali loptu. Veliki hendikep kad je Petković izašao, ali u svakom slučaju treba smisliti igru da ne patiš toliko kad on izađe.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jbt prosle sezone se propinjalo na zadnje noge i skidalo se sve i svasta Cacicu (i iz svlacionice) jer se nije napalo i nije se preuzelo vise rizika protiv Salzburga, a sad je bunker protiv tovara OK.Jaro

    Koji bunker?
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Treba mu dati prijelazni rok. Nek si napravi (do)selekciju i odradi pripreme sa svojim stručnim stožerom, a onda možemo nakon dva poraza razglabati koliko je ili nije do njega. I dalje vjerujem da će svi biti okej. Kako je netko napisao, dolje nismo odigrali dobro 15 godina i sad netko očekuje da ih on, koji trenutno spašava što se spasit da, sa kadrom kojeg je dočekao sinoć razvali 0-3. Nije baš realno, koliko bi god voljeli da je.
  • Jaro
    7.5k
    Ono jucer je kukavicluk i bunker. Kad odigras bez udarca na gol, kaj je to?
    To kaj ti je lopta u nogama nis ne znaci kad s njom nis ne radis. U nogama mu je lopta bila samo jer ju Hajduk nije htio i kad bi je osvojio je htio sto brze i direktnije doci do Nevisticevog gola.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Ono jucer je kukavicluk i bunker. Kad odigras bez udarca na gol, kaj je to?Jaro

    Bunker je kad se jedna momčad brani s 9 ili 10 igrača u svojoj polovici.
    Dakle Hajduk je igrao bunker, a mi smo imali posjed s kojim nismo znali što bi.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ne treba njemu davati u ruke da odlučuje tko će doći, a tko otići.

    Dinamo treba stručan sportski sektor koji će dovoditi igrače i stati iza njih. Sektor koji neće odlučiti da nam je Jedvaj preskup ili koji će odlučiti da je Sosa bolja akvizicija od Uremovića.

    Trener je tu da trenira, a ne da dovodi i otpušta igrače.

    Gdje nas je dovelo to da raznim trenerima ispunjavaš želje ti pokazuje ovaj kadar. Sklepan je nakaradno i treba ti 3 prelazna roka da ga dovedeš u red.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    da, u teoriji to i je tako. Ali je Bjelica ako se sjećamo 2018. imao nekoliko ispunjenih igračkih želja koje su kasnije dovele do čega su dovele i imali smo strašnu momčad.

    A naš trenutačan " sportski sektor" neću komentirati. Ljudi koji odluče da su nam višak Janković i Tolić, pa nam u Ateni serviraju Marina kao prvu izmjenu u ofanzivnom dijelu momčadi, za mene nisu vrijedni komentara. Uz sav respekt.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Ne mogu vjerovati da je ova tema trenutno druga po popularnosti. Pa, šta je s vama, ljudi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.