• Tercel
    472


    S time da su fulali i napisali "postavljavmo" :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dakle Hajduk je imao 30 posto posjeda na Poljudu i nije ih sramota, dapače, misle da su zaslužili pobjedu i misle da ovako jurišaju na naslov. A to da mi taj posjed nismo znali iskoristiti je je.ena sramota. Oni su igrali na razini Rudeša, na kontre i onda iz najgluplje, najjednostavnije ne kontre, nego napucavanja vratara primimo gol. Pa to se ne prima ni u županijskim ligama.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Drugu utakmicu protiv Hajduka smo sami sebe dobili. Nevjerojatno. U prvoj Petko fali penal za 2:0, do kraja bi bilo 3,4.,a sad jalovo držimo posjed bez hrabrosti da preuzmemo rizik. I to me boli više od poraza, ta naša alibi, kukavička igra već zadnjih par godina na Brozu. Izmlate nas u ne nogometnoj i neprijateljskoj atmosferi, a mi na to ne znamo odgovorit. Ja vjerujem da su Rile i Ademi bili unutra od početka da bi to bilo barem malo drugačije. Ovako smo pali ko zadnje pičke, bez ispaljenog metka, nismo pokazali ništa protiv ekipe koja je kvalitetom razina ispod nas. Ako opet ništa ne naučimo iz ovoga onda ni ne zaslužujemo ništa osim drugog mjesta. Što se igrača tiče, stvarno uz dobru volju, nemam koga izdvojit. Mene bi bilo sram doć pred navijače znajući da se nisam potukao za svaki duel, za svaku loptu.
  • morales
    128
    ova ekipa dinama kuci olicno igra ove sezone,al mi u gostima uvijek odigramo kukavicki(aek,sparta,osijek,hajduk) nezz u cemu je problem...
  • superhik
    11.1k
    Kolaps ste pisali, rugali se nama, Zdravkove titule slavit bila je normala, prominila se ploča, Zagreb kodeks sanja, postavljamo standard svima pa tako i vama. :lol:Mali Zeus

    U jesen 2006. prvi put se na sjeveru zaorilo "Mamiću cigane odlazi iz svetinje". Nakon prekratkih 6 godina koje smo proveli bez borbe protiv vrhuške vlasti. Oni Kodeks donijeli 2009., a Naš Hajduk osnovan pet godina kasnije, 2011. Standard
  • Mali Zeus
    13.2k
    U jesen 2006. prvi put se na sjeveru zaorilo Mamiću cigane odlazi iz svetinje. Naš Hajduk osnovan pet godina kasnije, 2011. Standardsuperhik

    Ti njihovi mitovi su fascinanti, prvi u svemu, prvi sve smislili, svi ih kopiraju.
    Da ne govorim kako ide uvijek fishing for compliments nakon tekme, a atmosfera kakva je bila, a je li bila dobra, je li to najbolja atmosfera, a što kažete na atmosferu i navijanje. Ko djeca od 6 godina.
  • striko
    1.5k
    Gubili smo na Poljudu i s jačim sastavima. Jednostavno podlegnemo atmosferi i počmemo igrati nogomet iz ranih 2000-ih. Užasan i Hajduk i mi.
  • Klenx
    5.7k
    Klasičan poraz na Titu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nakon prospavane noci zakljucio sam da mi sam poraz ne smeta toliko, pa ni nacin na koji smo izgubili. Kao sto kolega kaze 'klasican poraz na Titu'.
    Smeta me sto smo zakoracili u 10. mjesec, a ja jos ne znam sta stvarno mogu ocekivat od trenera, igraca, ekipe u globalu.
    Zbrda zdola smo slozeni, obrana je bila temelj svih rezultata koje smo do sada postigli, a sada izgleda jako upitno. Od pravih krila do rotacija 10ki na istim.. bez ikakve realne potrebe.
    Svaki puta kad na teren izademo s kalkulacijom s njega izademo praznih ruku.
  • IceMan
    2.1k
    On je jučer išao na bod i to mu se obilo u glavu.

    Skuži se to po izjavi nakon tekme, “utakmica je išla ka nuli i onda iz greške primimo gol”…

    Ja sam i dalje uvjeren da ćemo biti prvaci, al upitan mi je taj gard pobjednika i pobjedničkog mentaliteta.


    Nakon Bjelice nismo nijednom dolje došli i preuzeli kao kvalitetnija ekipa stvari u svoje ruke. Ovaj kadar kakav takav al kvalitetniji je od njihovog.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Riba smrdi od glave.

    Prije svega zakazala uprava, pa zatim lose pripreme.
    Trenerova odgovornost po meni samo pristup igraca na utakmici i izmjene koje su napravljene da se naprave, a logicnosti fali. Igra ista ekipa/formacija kao pod Igorom a to prolazi izgleda samo protiv donjeg doma HNL-a

    Potrebne su promjene
  • Plavi-9
    580
    Pa mi već 7,8 godina nismo izdominirali Hajduk na Poljudu. I pobjede koje smo ostvarili su jedan razlike, Bjelica je dobio 2-0 ali isto nije bilo jednostavno, crveni kartoni, prekidi i jako malo nogometa su nešto što je postalo pravilo dole.
  • luka modic
    622
    Jel ijedan naš igrač uputio udarac osim Bulata,ne ubrajam udarce Mišića koji su išli metrima van gola,kako na jednoj utakmici gdje imas 70 posto posjeda zadnji vezni može bit opasniji od svakog ofenzivnog igrača?
  • Efes Pilsen
    8.4k
    U principu da, iznenadujuce, ali jedino je Bulat bas grizao i igrao kako se protiv njih treba igrat.
    Mislim da su i njemu natpisi kako ce mu Ademi uzet mjesto dali malo na mudima.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Najvise od svega mi je zao sto smo izgubili od tovara koji ce sad popusit u nedjelju od rijeke a i moguce jos neku utakmicu jer ne znaju protiv "slabih" a mi smo sa pobjedom mogli krenuti u trku za prvo mjesto,ovako cemo se morati jos namuciti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.