• boem
    309
    Nisu prevaga, ali su kvaliteta više u odnosu na one igrače koji su dosad bili u njihovim ulogama.

    Mislim da će i zimski prijelazni rok dosta odlučivati. Ako do polusezone budu na valu euforije, sigurno će još nekog dovesti, a mi ćemo dovoditi igrače sigurno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    a mi ćemo dovoditi igrače sigurno.boem

    Ako ćemo dovoditi ovakve kakve smo dovodili na ljeto bolje da ne dovodimo nikoga.
  • veselko tenžera
    2.2k
    meni je gore što do gola nismo napravili ništa. Kad oni povedu više igre nema, bakljade, ležanja, otezanja i slično, standardni folklor. Njihovi skupljači svaku loptu spuste na pod, nikad ne daju našem igraču u ruke. Jebeš gospoštinu, kad povedemo na Maxu ja im ne bih nikako davao lopte. Nek preskaču reklame. Kako netko rečeno, 10 dana smo imali samo se za to pripremiti i opet smo bili skroz nespremni na to. Dobro je rečeno da mi ne bi zabili još 3 dana, ali sudac da 6 minuta nadoknade, od toga onaj crni jednu minutu šeta do auta na izmjenu i ovaj ni sekunde nenadoknadi. Ništa neobično, trebali smo zabiti i toga ne bi bilo.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Mene brine sto se nasa igra kronicno svela na Petkovica... i samo se uhvatio taj stil igre i tjt, kad Drmić ude na taj stil izgleda preocajno....
  • marcio amoroso
    36.6k

    Gle, sudac i sakupljači lopte nam sigurno nisu krivi za poraz. Sakupljači su djeca kojoj je rečeno da nam ne bacaju lopte. To je debilno i jadno, ali šta drugo od njih očekivati. Sudac nam također nije ništa kriv.

    Krivi smo si sami što u 100 minuta protiv momčadi koja je kvalitativno ispod nas ili maksimalno naš nivo nismo složili jednu jedinu priliku. To je sramota. Jednostavno sramota. Nisi išao Realu ili Barceloni u goste. Išao si Hajduku.
  • Mihaljević
    9.9k
    Dva poraza u sezoni i to oba od hajduka. Pa to nemreš belivit. Moj Dinamo...
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mi smo na -5 sa utakmicom manje. Znaci prakticki smo na -2. Tovarima slijede nabrijani Rijecani i Osijek.

    Idemo prvo upisat pobjedu na Kosovu, tamo mozemo i odmorit nekoliko prvotimaca. Pobjede u Europi su nam bitne za koeficijent i donose solidnu lovu, mislim da to i ne treba vise ponavljat.

    U nedjelju na Maksimiru docekujemo Istru, dobar termin i najavljeno je lijepo vrijeme. Nama navijacima ne preostaje nista drugo nego otic na stadion i dat podrsku kad je najpotrebnije! 6000+
  • marcio amoroso
    36.6k
    tamo mozemo i odmorit nekoliko prvotimaca.NitkoBitan

    Nemoj živ bio. Odmarali smo sve moguće za tovariju pa smo igrali kao da smo 6 dana orali i kopali prije utakmice.

    Edit: za koju smo god tekmu odmarali igrače popušili smo ju.
  • i more je plavo
    1.1k
    fuckas trenera koji se nemre prilagodit kadruJaro

    Pa i nije baš tak, i na visim razinama od HNL-a treneri klubova koji ocekuju nesto vise od opstanka traze igrace za koje oni misle da mogu odgovoriti njihovim zahtjevima, ideji igre......

    Jakir ni u Zrinji ni u Rijeci nije trazio skupe zvijezde nego igrace za koje on misli da odgovaraju njegovoj viziji.
  • EastsideZg
    214
    Jako spor nogomet s većinski sporim igračima. Imamo par tehnički jakih igrača ali fali tu puno žustrine, trke i "mišića" za nešto više.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Do sektora a boysima bio lik koji je pokazivao 3 prsta.
  • veselko tenžera
    2.2k
    ma stoji sve, kažem da mi je krivo što nismo na to bili spremni. I da oni povedu moraš znati što radiš. Uvedeš 2 špice i u pola sata me uputiš nijedan centaršut.
    Oko prvenstava nisam zabrinut, osim Rijeke vani ne vidim gdje možemo izgubiti do Božića, ali da sam očekivao stabilniju ekipu u ovom derbiju, definitivno jesam.
  • i more je plavo
    1.1k
    Nisi išao Realu ili Barceloni u goste. Išao si Hajduku.marcio amoroso

    Uspoređivalo se više puta trenutacni kadar Dinama i Hajduka, i nekak bi se trebali pomiriti sa cinjenicom da imaju dobrog trenera, koji zna sto hoce, i da po linijama i nismo superiorni ko prije.

    Do nedavno bi se tesko kod njih nasao igraca koji bi odmah dosao kod nas i bio pojacanje........sad ih ima nekoliko.
  • i more je plavo
    1.1k
    Sad jel to odraz nase trenutne slabosti ili njihove snage, pokazati ce vec njihovo gostovanje u Rijeci.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Kakva je naša liga ti pokazuju nastupi svih momčadi u Europi. Mi smo nažalost našu momčad, a bome i trenera prilagodili toj ligi. Ni blizu više nismo dominantni kao što smo bili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.