• Keyser Soze
    10k
    Ništa ovo nije nedostižno, mi smo sa zaostalom utakmicom i dalje u 2 boda s njima, nije nemoguće ni da oni kiksaju iduće kolo u Rijeci, isto tako moraju i u Osijek. Ono kaj treba popravit je da se moramo probudit u derbijima na Poljudu, statični smo i ne stvaramo šanse, oni na silu zabiju jednog i odma znaš da je gotovo. Očekujem nas na prvom mjestu na zimskoj stanci i da uvjeren sam u titulu.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Jako loše pozicioniranje Misica kod gola kao zadnji vezni stoji metar ispred Trajkovskog,jako naivno primljen gol,cak amaterski.

    Da ce Bulat biti u boljoj formi od Misica i Baturine u ovom početnom djelu sezone to mi je najvece iznenadjenje kod nas.

    P.s. ubili ste temu tko je gdje skocio na Hajdukov gol ili prošao od klinaca u bijeloj pidjami,nepotrebno razvlacenje po forumu i histerija, ako netko smatra da treba za usi navuc nekog, neka ga navuce, ako mu je slavio gol pred facom.
  • Klenx
    5.6k
    I dalje nije strašno, ako i mi i oni dobijemo zaostale tekme na -2 smo, imamo do polusezone derbi doma, imamo i dosta lakši raspored.
    Međutim, trener se mora malo resetirati.

    Kakav god da je, ukrajinac je bolji od Ljubičića na beku.
    Stoperi su nam rupe, odbijam vjerovat da je francuz toliko loš da kraj ovih nemre prismrdit.
    Emreli na krilu beskoristan.
    Baturina u slobodnom padu forme.

    A trener “mudonja” samo protiv Rudeša.

    Nego dugo vremena već pratim, i jako dugo nisam vidio tako loše udarce kao Mišićeve. Ne mogu vjerovati da profi nogometaš sa tako dobrim pasom zadnjih 30 udaraca koje si pripremi pošalje 10 metara od gola.
    Ili u nebo.

    Baš kritično loša nepreciznost.
  • Salva
    2.5k
    Stvarno sam lakše od očekivanog primio ovaj poraz. Vjerovatno zato jer je činjenica da se prvenstvo osvaja protiv Belupa, Gorice i Istre, a ne na Poljudu. A tovari, iako su furiozno ušli u prvenstvo, protiv Gorice i Istre su dokazali da će izgubiti još masu bodova. A i nisu bili na Rujevici i Opusu. Titula mi nije upitna, ali da je jako gorak okus drugog poraza zaredom od Hajduka, naravno da je.
  • Keyser Soze
    10k
    Jakir nas je dobio na priču, prva presica mu je bila san za svakog dinamovca nakon Bišćana. Bio je odmjeren, jak na riječima i svi su vjerovali u to. Te se riječi ipak moraju sprovesti u djelo da bi nešto značile jer od samih obećanja nemamo ništa ni mi ni on. Ekipa koja mu zaziva otkaz mislim da nije realna, sačekajmo još malo za tako teške osude.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nije problem izgubiti, u Splitu protiv njih se može izgubiti, ali ja jednostavno ne mogu prihvatiti da mi njima nismo složili jednu jedinu šansu. Ne mogu prihvatiti da nakon primljenog gola imamo pola sata i ne uspijemo se približiti golu. To mi je jednostavno neprihvatljivo i nema riječi opravdanja za to.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sad vidio transparent Torcide. Kao oni nam postavljaju standarde. :lol:
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Realno situacija je odlična kakva je bila prije utakmice sa Rijekom. Tada smo bili na -8 (zapravo -5) i čekali su nas derbiji sa Rijekom i Osijekom te ozbiljne europske utakmice preko tjedna koje su iscrpljivale igrače. Hajduka su čekale lakše utakmice i činilo se da bi Hajduk ovaj derbi mogao dočekati i na plus 7,8 ili čak 10 bodova prednosti i da bi mi mogli imati imperativ 3 boda. Na kraju se ispostavilo da bi prije utakmice neriješeno više odgovaralo Dinamu.

    Sada smo na -5 (zapravo-2) i Dinama čekaju lakše utakmice a Hajduka teže. Bit će to sve u par bodova do zime a onda ide novi prijelazni rok. Ne očekujem ništa od tog roka, samo kažem.
  • boem
    309
    Svi koji misle da će oni još puno prosipati bodove, ja se u to ne bih toliko pouzdao. Sa Žaperom i Trajkovskim su dosta jači, dobit će na to sigurno par onih li-la utakmica.
  • Mali Zeus
    13.2k

    Kolaps ste pisali, rugali se nama, Zdravkove titule slavit bila je normala, prominila se ploča, Zagreb kodeks sanja, postavljamo standard svima pa tako i vama. :lol:
  • San Lorenzo
    15.9k
    Doveli smo trenera čija ideja počiva na krilima šuterima i onda mu se, shodno tome, složila ekipa sa 8 srednjih veznih, dok na krilima imamo silinu u Špiki, Menalu i zbunjenom japancu...hm, što bi moglo/je moglo poći po zlu?
  • IceMan
    2.1k
    Ma ne, kakav otkaz treneru.

    Al mislim da treba čovjek reset. Ovo nije dovoljno dobro, moraš počet mijenjat nešto a ne kao guska srljat u jedno te istu maglu. Očekujem promjene u kadru, tj u prvih 11 pa čak i formacije, najviše promjene u obrani.

    Nedospustivo je otić od derbija bez ijedne šanse. Nedopustivo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ne znam baš, ne čine mi se to igrači koji donose prevagu. Ono di su jaki je svakako obrana. Trebali smo ići po Uremovića realno.
  • Jaro
    7.4k
    fuckas trenera koji se nemre prilagodit kadru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.