• i more je plavo
    1.1k
    Pa te boyse treba zašamarati!masacusec

    Ko je to rekao ??
    Samo se moglo imati osjecaja za igru i napraviti bakljadu kad Hajduk ima inicijativu.
  • Zagi
    7.9k
    Što znači trener fajter?
    Pa ubili su nas u svakom 50-50 duelu, jel, onim fajterskim duelima. Jedan nismo dobili.
    Svaki derbi na Titu isto.
    S kim da ide u "fajt"? Dajte mi nabrojite te igrače koji imaju fajterski mentalitet?
    Ademi i ... ?
  • Patak
    2.9k
    A ništa, onda povući fajtera Sopića iz Rijeke, tamo nazad poslati Jakira...
  • Praskaton
    2.3k
    upravo to znaci trener fajter bar meni.Da od igraca koji nemaju dovoljno borben pristup napravi nove "Ademije".

    Ako sam ista mislio da Jakir donosi je to.
  • Captain America
    17.8k
    Ne možeš voziti 24 sata Le Mans s Twingom. Vratili smo se u Cvitanovićevu sezonu s potezima sportskog sektora ovo ljeto.

    Mi imamo 3 top igrača i 2 od ta 3 su danas bili out u drugom djelu. Nama je na beku u derbiju bio Moha za kojeg se svi slažemo da je dobra zamjena, ali nikako za prvih 11 u ovakvim utakmicama. O stoperima smo svi sve rekli. Ljubo na drugom beku nije loš i to mu je najveća kvaliteta. Očekivat neki potez koji će prelomit utakmicu je suludo. Bulat je dobar, al daleko je to od prošlosezonskog Akija. Neobjašnjivo je što se događa s Baturinom i zašto je pretplaćen na prvih 11. Ja ne mogu reći za njega da je odigrao odličnu utakmicu ove sezone, a trebo bi bit nositelj novog Dinama. Emreli na krilu od početka je već klasično tragično. Za Vidovića je nekoliko nas ovdje govorilo da korigirate očekivanja jer je i Biuk izgledo dobro protiv onakvih konkurenata, a neki su govorili o skoroj vrijednosti 25 milijuna i odlasku na Euro.

    Lanjski listopadski derbi su odigrali Livi, Moha, Šutalo, Perić, Miško, Aki, Baturina, Orša, Petko i Špika. Pola ove ekipe je danas bilo nedostupno što zbog prodaja, što zbog ozljeda. Ni taj derbi nismo dobili. Jakir je rekao prije 10 dana da nije zadovoljan kadrom i da treba 6 mjeseci da to bude kako je zamislio. Došao je 10 dana prije kraja prijelaznog roka kad je prevelika šteta već bila učinjena i dio odgovornosti je svakako na njemu, al nije ni blizu najveći krivac za ovakvo stanje kadra. Nekakav napredak od Igora se ipak vidi unatoč tome što nije odradio ni pripreme, a ima daleko slabiji kadar.

    Izgurat će se ovih 9 kola. Razlika s ovima će biti 2, 3 boda, ali na zimu zaista uprava mora stati iza trenera i napraviti sve u svojoj moći da ojača kadar umjesto žicanja posudbi s pravom otkupa ugovora.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Od A do Ž, sve, ali baš sve na mjestu
  • Zagi
    7.9k
    Ne možeš ti stvoriti fajtera od nekog tko nema taj mentalitet. S tim se ili rodiš ili ne.
    Nekad je skriveno i treba ti netko ili nešto da to izvuče iz tebe.

    Ali ako ti to nemaš u sebi, nema tog trenera, psihologa ili babe vračare koji će te u to pretvoriti.

    A kad smo kod nogometa. Ademi ako je nepripremljen, izgleda mlitvao. A gdje ovi ostali...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Kanite se tih dječjih fora sa “fajterima” i fajterskim pristupima. Na tu foru vas je većinu Jakirović i kupio.

    Trener je tu da složi igru. Nama ne trebaju mma borci. Ako Hajduku kojemu je jedna Gorica nizala šanse kao na traci ne možeš doslovno prismrditi golu onda se moraš malo zapitati do koga je. Ako ti svaka momčad protiv koje igraš uključujući Ponikve i Rudeš složi par šansi, a ti ne možeš Hajduku složiti jednu jedinu šansu onda se moraš još jače zapitati šta je i do koga je…
  • Praskaton
    2.3k
    naravno da ne mozes od svakoga napravit,npr Antonio Marin to nikad nece bit sigurno.I nije jedini

    Al kod nekih igraca je to moguce.Manjak kvalitete nadomjestit borbenoscu.
    Ne mozes mi rec da je jedan Krovinovic fajter pa danas u 80.min radi pritisak na nasu zadnju liniju.

    Jakiru momcad danas nije izgledala kao da je svjesna znacaja utakmice,gdje i s kojim ološom igra.Pobrat 5 zutih i 2 crvena ako treba al ne izgledat onako mlohavo kao nakon primljenog gola
  • Mali dioničar
    15.5k
    Manjak kvalitete nadomjestit borbenoscu.Božo0

    Što igrač s manjkom kvalitete koju mora nadomjestiti borbenošću ima raditi u Dinamu?!
  • Praskaton
    2.3k
    U pravu si nema,al to nije pitanje za Jakira.
    Vise za upravu i Biscana.
    Tesko da trener moze uspostavit automatizme i slozit igru u kratkom roku.Iskreno od Bjelice ne vidim glavu i rep u nasoj igri prema naprijed.To je vazda na individualnu kvalitetu pojedinaca.Kojih je sve manje nazalost.
  • Zagi
    7.9k
    Stari ,nemoj se ljutiti ali to kaj ti pričaš su floskuletine pokupljene od prodavača magle ala Toplak.
    Nismo stajali blizu , malo faulova, broj kartona itd..

    Momčad nije dobro pripremljena i ne može .
    Sve važnije utakmice ove sezone smo prebijeni.
    AEK x2 , Sparta, Hajduk x3

    Loša selekcija nekoliko godina zaredom finiširana sa užasnom fizičkom pripremom na početku ove sezone.
  • The Undertaker
    5.5k
    Dobro, nije ni Hajduk igrao kao protiv Gorice. Parkirali su autobus i igrali na ovo što su u konačnici i dobili. Mi odavno nemamo kvalitetnu igru protiv ovako postavljenih ekipa tako da ovo nije neočekivano. Meni je neočekivano da ih mi, uza sve izmjene, ne možemo stisnuti zadnjih 20 minuta a gubimo utakmicu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    AEK x2 , Sparta, Hajduk x3Zagi

    Kojom matematikom su nas tovari prebili tri puta?
  • Dudu9
    820
    Ovo je utakmica koja je objektivno trebala završiti neriješeno oni imali sreće i to je to od utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.