• Paggini
    22k
    Bišćan je bio sukreator ove ekipe - prijelazni rok ide i dijelom njemu na dušu. S Biscanom smo ispustili vodstvo na Maksimiru od tovara, ispusili od AEKa doma nakon vodstava, ispusili tamo NAKON DUPLOG VODSTVA. Drag je meni Bišćan kao dinamovac i borac za promjene, ali zazivati njega je još gore od traženja otkaza Jakiru.
  • Patak
    2.9k
    A tko bi to bio onda? Mislim, sljedeći trener...
  • dinamozivivjecno
    2k
    Je otkaz i tko ce doci umjesto njega Kruno Jurcic ili opet Cacic????
    Daj se ne zajebavajte
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Puna podrška Jakiroviću. Sa njim je krenuo uzlet i ovaj jedan krkanski derbi u kojem je bilo najmanje nogometa neće ništa promijeniti. Neka se koncentrira na Istru i možda ćemo već za vikend biti de facto prvi na tablici. Treba Balkanija ignorirati i poslati Kulenovića, Halilovića, Menala da to odrade a koncentracija mora biti na Istri.
  • Ali
    2.2k
    Ja Jakiru danas jedino zamjeram što nema kvalitetu u stožeru da mu na poluvremenu kad vidiš da si izgubio Petka a znaš kakva ti je klupa nije se odlučio u takvoj situaciji za nulu. Uveo Sosu umjesto Mohe a desno gurnuo Šutala ili Perića. I odmah Akia umjesto Bulata. Zatvorio se pustio Hajduku loptu i igrao na kontre preko Drmića i Baturine. To mu je po meni greška da je iša o obraniti nulu u datoj situaciji bez ključnog igrača nebi mu nitko mogao prigovoriti. Sa nulom bi rijeka preuzela vodeću poziciju, a ti imaš dvije zaostale dok Hajduk mora u Osijek u jednoj zaostaloj i slijedeće kolo ide u Rijeku. A to znači do svih svetih mi i Rijeka u norbi za prvo mjesto a Hajduk ugasiš. Ovako je uvodio besmisleno napadače a bili smo jalovi i dali hajduku opet krila i potpalili euforiju
  • Jaro
    7.5k
    kad je krenuo uzlet? Pobjede protiv Ponikvi i Rudesa? Ili debajl protiv Ceha i cupanje protiv Osijeka?
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    kad je krenuo uzlet? Pobjede protiv Ponikvi i Rudesa?Jaro

    Protiv Rijeke, Osijeka, Belupa, Astane, Rudeša i Ponikvi.
  • i more je plavo
    1.1k
    Tesko je zadovoljiti Dinamove navijace koji su navikli da vec nakon 10 kola imamo barem 7 bodova prednosti.

    Dinamo godinama igra na posjed i ceka da individualna kvaliteta rijesi utakmicu.
    Izgubili smo Livija koji je bio dodatni stoper i covijek koji je uvijek skinuo nesto sto solidan golman ne skine.
    Nevistic stoji predaleko od stopera koji se visoko dignu, i svaka lopta vracena prema njemu je panika, posebno kad igras protiv agresivne ekipe.
    Ali svaki golman bi sad bio gledan kroz Livija.
    Stoperi su spori, a Boško i nema tehniku svog prezimenjaka koji je nažalost otisao.
    Baturina je bio đoker, a sad je decko od kojeg ocekujemo da rijesava utakmice.
    Ljubo nije bek, i to se vidi cim igras s agresivinim i dobrim protivnikom.
    Sad taj teret stavljamo Vidovicu koji isto ima 19 godina i nije Vinicius, jer da je, ostao bi u Bayernu. Decko je odlican, ali nije Ivanusec, nema status u ekipi da uzme loptu i prođe sam.
    Nemamo igrace koji traze dubinu pa vrtimo lijevo desno, ali sad nema dovoljno extra klasa pa da netko od njih bude taj dan raspolozen i rijesi utakmicu.

    Kad su usli Ademi i napadaci, i kad se malo i napravio momentum da imamo kontinuirane napade jer je Hajduk bio trenutno los i neorganiziran......javili se boysi i napravili prekid koji je samo bio voda na mlin Hajduku, jer nakon toga vise nije bilo igre nego izležavanja i krađa vremena.

    Da je Hajduk dobar znaju svi koji realno gledaju utakmice, da mi nismo vise toliko dominantni isto znamo, a sad od umjetnika napraviti ratnike nije lako, i zato Jakir tesko moze od ovog kadra, u ovom momentu dobiti puno više.

    ISPRAVAK:
    Ne zelim brisati detalje posta, jer se gubi smisao daljih upisa, a bio sam prezivcan da pogledam snimku........JEBENI PREKID su napravili tovari bakljadom.
    ISPRIKA deckima koji su bili na tribini u Splitu
    Prestar sam i generalno ne volim bakljade jer kad sam na stadionu jebeno smrdi a kad gledam na tv-u onda se niš ne vidi.
  • serbus
    4.2k


    Jebiga ovo je kao da redovno polažeš ispite pa padneš na diplomskom
  • Jaro
    7.5k
    vrh, ako ti je to uzlet.... pogotovo Osijek, Ponikve i Rudes...
    Astanu je i Biscan rijesio...
  • Mihaljević
    10k
    Puna podrška Jakiru. Prva utakmica izgubljena njegovim odlukama. Dobit Balkani i Istru i nadam se da će ih Riječani maznit.
  • bluepower86
    961
    Biscan je doktor nauka za Jakira.
  • Patak
    2.9k
    Bišćan si je sam kriv, ne možeš reći da imaš 11-12 igrača i u ključnoj tekmi pokušavaš to dokazati tako da nikoga ne mijenjaš.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Opet se priča o otkazu?
  • Benito
    919
    Naravno da je i on kriv, ali mi bi trebali promijenit 10 trenera u sezoni onda, nakon svakog kiksa novi pa kaj bude bude...daj molim te
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.