• superhik
    11.1k
    Da su se dignuli, jesu. U mom gradu se nikad nije slavila pobjeda Tovara, a evo nakon tekme se trubi po gradu
  • runtothehills
    385
    Oni su nas danas trkački nadigrali i to je to. Loši su da boli glava, ali koriste maksimalno ono što imaju i bacaju se na glavu na svaku loptu.
    A nama su postali sad vec ozbiljan problem stoperske kardinalne greske, opcenito, i desno krilo. Emreli ulazi non stop u sredinu a japanac ima dva sluzbena nastupa: sa Istrom i sa Ponikvama. O Špikiću neću trošiti riječi.
  • boem
    309
    Ovo smo odigrali kao Chelsea protiv nas.
  • Keyser Soze
    10k
    Zagreb je takav grad, ima milijun ljudi i sigurno ima dobar dio tovara, imam dosta takvih prijatelja. Problem je kaj bi mi u ST letjeli na glavu za isto.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Kažem, letjeli bi i oni da su naletjeli na nekoga drugoga. Ne krivim te, ne dao Bog. Samo kažem.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja nisam konfliktan tip, na kraju nije ni problem kaj nema tučnjava (hvala Bogu kaj nema), al su se malo previše opustili.
  • Paggini
    21.4k
    Kad se podvuce sve skupa, ovo mi se cini kao luzerska ekipa.

    Hajduk na Maksimiru, AEK obje tekme, Sparta vani, ova utakmica.... Bas luzerski. Volim svakog tko nosi sveti dres, ali nije zavrsila ni polusezona a mi smo imali vec 5 tragedija koje nismo smjeli izgubiti, ali smo izgubili. Vruca je glava, ljut sam ko dzukela ali strah me da ovo pokazuje karakter ekipe.

    Ali naše je bodriti ih bili prvi ili zadnji - svi na Maksimir protiv Istre.
  • Nolifer
    8.1k
    Jel Drmić uopće igral danas? Osim one pogreške kod prvog njihovog gola, nisam ga uopće vidio.

    Obrana i napad jako nesigurni, vezni red kolko tolko. Al opet ponavljam, čemu forsiranje formacije A, možeš ju promjeniti u koju želiš. Jednostavno danas bez glave i repa... Falilo je ono nešto...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Osim one pogreške kod prvog njihovog gola, nisam ga uopće vidio.xFire

    Imao je grešku i kod njihovog drugog gola.
  • Nolifer
    8.1k


    i trećeg i petog
  • Captain America
    17.7k
    Čemu priče o tome jel neko otvoreno navija za njih u Zagrebu? SPB je u podcastu reko da je bio na domaćoj tribini na šekretu bez ikakvih problema, a nema šanse da nije bio prepoznat. Ja sam na moru u birtiji lokalnog DPHa sjedio u plavoj majici kad ih je Cico nabio 4:0 i također bez ikakvih problema. Lani su sjedili na derbiju slovenski tovari kraj nas i nikakvih problema nije bilo. Pili oni meni krv nakon Atanasovljevog gola, a pio sam i ja njima 4 puta više nakon idućih 45 minuta.

    Stalno se potencira da nismo isti i onda neki razmišljaju poput njih. Ako se ponosimo s ostavštinom Građanskog, onda treba svojim postupcima pokazati da smo gospoda.
    Poraz od ovakve ekipe je naša sramota i moramo istpriti provokacije kao što su i oni zadnjih 18 godina.
  • superhik
    11.1k
    Ako se ponosimo s ostavštinom Građanskog, onda treba svojim postupcima pokazati da smo gospoda.Captain America

    Baš su Purgeri, Istočnjaci znali kad treba biti gospoda, a kad treba nekoga nabiti u nos.
    Jedno je biti gospodin, a drugo dozvoliti gaženje.
    Preporučam knjigu Kibici Purgera za više detalja.
  • masacusec
    3.6k
    Ne pišem ovo s namjerom vrijeđanja i omalovažavanja protivnika, već iz isključivo objektivnog rakursa... jednostavno mi je nepojmljiv ponovni poraz protiv momčadi invalida.
    Ponavljam, nikakav problem izgubiti u bitnoj utakmici, ali protiv ovakvih...
  • Paggini
    21.4k


    Tanka je granica između gospode i bezmudih pičkica. Biti gospodin je ugostiti njihove navijace na njhovoj tribini bez bacanja kamenja na autobuse, ali dopuštati da njihovi auslenderi sjede po kafićima i slave usred Zagreba je baš pišanje po purgerima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.