• Tradicija bunta
    5.5k
    Ne puštaju se sve karte online istovremeno, tako da ako nekih sektora nema u prodaji na internetu to može značit i da uopće nisu u prodaji preko interneta, JOŠ. Logično.
  • Hipo
    406
    Zoki je uzeo 3 boda u ligi prvaka i to protiv arsenala.
    Uz puno sreće ali svejedno...
    Valjda bjelica može do bar 4 boda...

    Kakvo je stanje s online ulaznicama za sjever i zapad gore?
  • SAS1987
    13.5k
    izgleda da je zapad gore rasprodan.
  • SAS1987
    13.5k
    Nikad losiji Manchester City.
  • Infinity
    15.3k
    Ne, ne, CCity :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    jaooo :rofl: sami sebe zeznuli haha
  • Eduardo
    17.6k
    Pogledao sam samo zadnjih desetak minuta pa ne mogu komentirati utakmicu, ali ono što sam vidio u highlightsima me malo obradovalo. Bilo bi lijepo kad bi Stones i Otamendi i nas počastili pokojim zicerom.
  • Dudu
    2.6k
    Ovo je jedna od onih utakmica koje se moraju dogoditi po zakonu velikih brojeva, valjda najlošija partija Citya u zadnje tri godine, protiv jednog fenjeraša. Nema smisla ništa analizirati, jer će se ovo teško ponoviti uskoro :D
  • Eduardo
    17.6k
    Koliko su loše igrali ili ne, nemam pojma. Kažem, pogledao sam samo zadnjih desetak minuta. Prema statistici je to debelo, debelo u korist Citya. Norwich tri udarca u okvir i tri gola. Iskoristili su jedan od dva ponudjena zicera. U highlightsima nisam vidio nekakvu čistu šansu Citya, možda je najbolje bilo od Otamendia udarac glavom.

    Nije da se zanosim, ali lijepo ih je vidjeti poražene.
  • kjbz
    25
    To je to, dominirat će oni lakoćom protiv nas,možda još i jače,ovisi o njihovoj motiviranosti.

    S naše strane,i mi ćemo,kao i Norwich,morati čekati prilike iz kontri i imat ćemo sigurno 1-2 stopostotne šanse koje ćemo morati iskoristiti ako uopće želimo maštati o bodu.
  • Infinity
    15.3k
    Njihov poraz nama jako znaci u psiholoskom smislu. Naravno da nasi igraci nakon poraza Citya ne misle da ce ih lako dobiti ili da ih idu podcjeniti, gdje ces podcjeniti City, nisi lud. Ono sto je bitno je to da su vidjeli da ovi nisu vanzemaljci, da nisu neranjivi i da se protiv njih moze igrati. Tesko je ista za ocekivati, al barem da se ne useremo kao na Allianz Areni recimo. Barem to. Stati hrabro i znati da imas nekakvu sansu ako dadnes sve od sebe i ne odigras kao p*, jer nitko ne vrijedi toliko da se predas prije utakmice.

    S druge strane mislim sa je bolje da Shakhtar i Atalanta pobjedjuju. Skloni smo takva imena podcjeniti nakon jednog njihovog poraza. Protiv tih ekipa se nasi sigurno nece prepasti, veca je mogucnost da ih podcjenimo, pa je bolje da ovi u prvenstvu izgledaju opasnije i da nasi udju ozbiljnije.
  • Cosey
    436
    Šahtar - Zorja 4:3
    Norwich - Manchester City 3:2
    Genoa - Atalanta 1:2
  • reziser
    6.4k
    dobra stimulacija za igrače:
    Premija za pobjedu igračima jest 50 tisuća eura, dok će za bod biti nagrađeni s 30 tisuća eura.

    S obzirom da UEFA za pobjedu u Ligi prvaka isplaćuje 2,7 milijuna eura, a za bod 900 tisuća eura, još uvijek će dovoljno novca ostati i u klupskoj blagajni. A pogotovo ako Modri kojim slučajem izbore prolazak skupine.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Tvoj prijedlog ovo sa premijama ili je stvarno tako?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.