• markoli
    1.7k
    Ne znam gdje bi ovo stavio, ali na utakmici Waalwiji - Ajax u 88. minuti kod rezultata 2-3 golman domaće ekipe teško stradao u duelu, bore mu se za život… Utakmica naravno prekinuta.
  • Jaro
    7.4k
    barem jednu utakmicu po kolu zajebu gadno, pa se nakon tekme PGMOL ispricava i priznaje fatalnu gresku.
  • austrijanac
    4.1k

    Kakvi su suci vani, kod nas su jos ok.


    Oni uz svu tehnologiju ne znaju ispravni.
  • Krizy
    43.5k

    Strašno, neki pišu da je možda slomio vrat.. Bože sačuvaj, nadam se da će biti u redu :pray:

  • Captain America
    17.7k
    Kolko se vidi na lošoj snimci na X, slična situacija kao s Banićem prošle sezone, osim što je Vaessena protivnički igrač koljenom u glavu umjesto suigrač. Nadam se da će bit sve u redu.

    Edit:


    Pri svijesti je!
  • Krizy
    43.5k
    Evo izgleda da je pri svijesti :pray:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Iskreno, mene sve više čudi čuđenje sudačkim pogreškama...ma sve i da su krađe, što je čudno?

    U apsolutno svakoj ljudskoj djelatnosti se nailazi na greške, svi ih radimo svakodnevno, u svakoj ljudskoj djelatnosti se nailazi na kriminal i krađe...

    Stvarno mi nije jasno zašto netko očekuje da bi suđenje u nogometu trebalo biti operirano od toga.
  • Sajla
    5.1k
    u drugim djelatnostima se ne događa da se sve zaustavi na par minuta, pregledavaju snimke i onda pokuša utvrditi što se dogodilo i svejedno se pogriješi. ovo kako je Liverpoolu poništen gol je smiješno i definitivno bi trebala biti poništena utakmica. priča je toliko naivna da ja ne mogu vjerovati da su s time izašli u javnost - navodno je VAR sudac mislio da je gol priznat, a ne da je linijski pokazao zaleđe, pa je samo rekao da se može nastaviti i da je provjera završena. kao da nakon toga nije mogao vidjeti da se izvodi indirekt zbog zaleđa umjesto da se krene s centra i pozvati glavnog suca da je gol čist. zar bi to bila manja greška od ovoga što se dogodilo? englezi su baš sprdnja što se tiče suđenja
  • The Undertaker
    5.4k
    Naravno da se događa samo ti nije u fokusu. Izračunaj broj utakmica u sezoni, broj intervencija po utakmici i broj ljudi koji sudjeluju u odlukama pa je jasno da se ovakvi propusti moraju dogoditi prije ili kasnije. Ljudi pod pritiskom čine i gluplje stvari. Sve je dodatno potencirano ako nemaš sreće pa propusti odluče utakmicu.
  • Dudu9
    816

    Pa di bi prvenstva završila kad bi se radi greške sudaca poništavale utakmice to bi bio cirkus
  • Sajla
    5.1k
    ma dobro, istina, pretjerao sam :) nevjerojatno je da se pred očima milijuna ljudi ovako nešto dogodi i da greška nastane na ovakav način da VAR sudac ni ne zna što provjerava, a još nevjerojatnije je da nakon što shvati pogrešku ne reagira, ili da ni ne shvati što se dogodilo sve do kraja utakmice?! toliko nevjerojatno da je teško povjerovati da se radi o grešci, a ne namjeri. VAR sudac javi glavnom da je gol čist, a utakmica se nastavi rezultatom 0-0 i nema reakcije VAR suca? WTF? bit će "pojeo vuk magare" i ide se dalje kao i nakon svake druge sudačke greške, ali meni više ne pada na pamet što se još može izmisliti da se ovakve stvari ne događaju. uz svu tehnologiju, ljudski faktor je i dalje tu, procjena je li neki kontakt faul ili ne - sve ok. ali ovo...
  • The Undertaker
    5.4k
    Pogriješili pa što sad. Nije nitko umro zbog toga. Pogriješio je i Matip i zabio autogol pa ga nitko neće linčovati zbog toga.
  • Dudu9
    816

    Mislim da je ipak nenamjerna greška jer nije niko lud sam sebe pokopat nije zadnje kolo da o nečem odlučuje
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pogriješili pa što sad. Nije nitko umro zbog toga. Pogriješio je i Matip i zabio autogol pa ga nitko neće linčovati zbog toga.The Undertaker

    Upravo to...od igrača plaćenih milijune, greške se shvaćaju kao nešto što se događa. U jednoj utakmici sudac, odnosno suci, trebaju donijeti hrpu odluka u jako kratkom vremenu... pazite, mi se bunimo kad za vrijeme utakmice VAR pregled traje par minuta...a u tom lancu je opet uključeno par ljudi.

    To je čisti višak/manjak... u nogometu uvijek moraš računati da ćeš na račun suđenja nekad dobiti, nekad izgzbiti.

    Da ne govorimo da u nogometu postoje "sive situacije" gdje sudac neće pogriješiti ako dosudi bilo što...
  • immerwieder
    1.4k
    englezima na naplatu dolazi i ovo njihovo rentanje sudaca arapima,
    navodno je tri dana prije sudil ovaj iz var sobe u saudijskoj, pa ga je još deral jetlag
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.