• SAS1987
    14.7k
    Nece se Castore samo tako preko noci popraviti. Dugo vremena ce oni biti smece, mozda i vjecno.Infinity

    Očito cemo umjesto originala kupovati kvalitetnije kineske replike :lol:
  • Dudu9
    816
    A koja se to roba ne radi u Kini?
  • Facke
    3.6k
    Upravo sam se cul s navijacem Leverkusena. I moram reviderati kaj sam bil rekel da se oni ne zaliju. Dres im je nula od kvalitete. A navijaci bi se najrade resili Castorea.
    Veliju da im se cak grb odlepi s dresa. A to me je iste svaki put strah kad denem adidasov dres prat , da se odlepi grb kad nije stikane. Znaci ista prica ko u Villi. Po svim tim pricama su im dresi kvalitete ko s standa ak ne gorse.
  • dinamozivivjecno
    2k
    a onda smo ga najebali :lol:
    Trebamo pricekati iduce ljeto pa vidjeti na sto ce ti dresovi liciti i kakva je sama kvaliteta dresa pa ukoliko nece valjati trebali bi odmah raskinuti ugovor te traziti novog sponzora, vec sam napisao da bi sa new balanceom bio jako zadovoljan jer uvijek rade vrhunske dresove i ovo sa castoreom mi od starta nije "sjelo" kak spada. Sam Adidas mi nije smetao ali nekako smo uvijek dobili iste dresove, ove sezone je izuzetak gdje smo pogodili sa sva tri dresa i mozda one sezone kad smo imali retro dres iz 80-ih, ovo ostalo nista nije valjalo.
  • rob ljubavi
    868


    New Balance, Hummel, Joma...

    Evertonov domaći savršenstvo, a gostujući im boja ko i naš trenutni
  • Zagi
    7.7k
    New Balance je u prošlosti uvijek stavljao prioritet na kvalitetu (tenisica kada sam ja kupovao).
    Ima tome već neko vrijeme, jel to još uvijek slučaj?
  • Nino Bule
    13.8k
    Koliko sam skuzio preplacuju jako ugovore, vjerovatno se radi o visestruko vecoj cifri nego adidasov (ili bilo kojeg drugog proizvođaca) ugovor i zbog tog su uzeli unatoc problemima
  • dinamozivivjecno
    2k
    Hummel je dosta zanimljiva opcija ali sigurno bi manje love dobili od njih nego od Castorea ili NB-a.
  • Mrvica
    3.9k

    Ja osobno što se tiče tenisica uz Gazelle obavezno kupujem i NB. Udobne i kvalitetne, teškaš sam pa svaki klinac smeta kod tenisica ali NB mi je savršenstvo.
  • Mihaljević
    9.9k
    Shaktar - Vorksla 1:1 65min... Ajmo Vorskla izdrži.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Roko Šimić zabio za vodstvo Salzburga
  • Mihaljević
    9.9k
    obmQtsCsxBA6q9bKLGf10rVjD2IFb6Gh.jpg
    Ivaaaaaaaaan Nesterenko gubi Šahtar 1:2!
  • Bosskovitz
    12k
    Trebamo pricekati iduce ljeto pa vidjeti na sto ce ti dresovi liciti i kakva je sama kvaliteta dresa pa ukoliko nece valjati trebali bi odmah raskinuti ugovor te traziti novog sponzoradinamozivivjecno

    To uvelike ovisi o tome kako je ugovor napisan, tako da sam skeptičan oko tih opcija dok god ga ne vidim.
  • Jaro
    7.4k
    Jos malo pa ce Premier liga uvozit suce iz HNL. Ovo kaj oni rade cijelu sezonu je uzas. A danas vrh!
    Tottenham-Liverpool:
    1. Direktni crveni u prvom poluvremenu - ajd nategnuto i moze proci, ali covjeku je noga preko lopte presla da bi protivnika zakacio po gleznju (cak i G.Neville na strani igraca Liverpoola)
    2. Nedugo zatim, ponisten gol iz nepostojeceg zaledja (nakon utakmice potvrdjena greska)
    3. U drugom poluvremenu zuti Joti jer se protivnik sapleo preko svoje noge - nakon 2 min Jota dobija drugi zuti - jos bolje sto kod prvog zutog, igrac Tottenhama koji ima zuti trazi zuti za orotivnika sto je po pravili zuti - umjesto 10 na 10, nastavak utakmice 11 na 9....

    Liverpool imao 5 crvenih u zadnjih 6 sezona, nakon sto je Klopp prozvao obog suca, imaju 4 u 5 utakmica. (Od toga sva 4 vrlo diskutabilna)
  • austrijanac
    4.1k

    Gledaš tekmu, nije te briga ni za jednu ekipu i svejedno se držiš za glavu i gledaš kaj ovaj sudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.