• Droljo
    6.1k
    Jel zna netko kako je bačka topola ušla u europa ligu, iz pretkola za lp su ispali kad i mi od aek-a. Oni od brage. Mi smo morali igrati sa Spartom a oni to pretkolo nisu igrali. Ne razmem
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jel zna netko kako je bačka topola ušla u europa ligu, iz pretkola za lp su ispali kad i mi od aek-a. Oni od brage. Mi smo morali igrati sa Spartom a oni to pretkolo nisu igrali. Ne razmemDroljo

    Mislim da su automatski imali sigurnu europsku ligu posto su bili 2. u ligi, da su dobili Bragu i iduce pretkolo tj. playoff onda bi igrali ligu prvaka.
  • Infinity
    15.4k
    Neprvaci ispadanjem u trecem pretkolu idu direktno u grupu EL.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    kafic-zrinjski.jpg

    Kako jadan moras bit, dok klubovi iz tvog grada ispadaju od moldavaca, gruzijaca i slicnih :down:
  • Mrvica
    3.6k
    Tako ti to inače bude, rugaju se oni koji ne mogu ni prismrdit europi pa makar i u KL
  • Krizy
    38.4k
    Dynamo poveo već u 4. minuti.
  • Mihaljević
    8.6k
    1-1 jebemu sepet.
  • Infinity
    15.4k
    Nema potrebe da se uopce prati vise Shakhtar i Dynamo, barem do proljeca kad mozda budemo licili na nesto. Ulaskom u LP bi mogli porusiti sve moguce negativne rekorde, pa je bolje da ju i ne igramo. Treba se smijati Zvezdi i njihovim porazima u Ligi prvaka, kao i Hajdukovim porazima od Istre, Gorice, te predvidjenom od Rijeke u HNL-u. To su nam za sad najveci uspjesi u Europi i HNL-u, porazi mrskih rivala. Kakva Liga prvaka s ovom ekipom i ovom igrom, sramotimo se po Kosovu. Ne daj Boze da se ona sinocnja predstava ponovi na Etihadu ili Bernabeu, dobili bi deset komada. Izgledali smo opasnije prema naprijed one sezone kad nismo dali gol, a cvrsce prema nazad kad smo primali po 4-7 komada.
  • NORTE
    9.8k
    Ne daj Boze da se ona sinocnja predstava ponovi na Etihadu ili Bernabeu, dobili bi deset komada.Infinity
    Ovaj sastav od jučer sigurno neće igrati Ligu prvaka.
    Nevistić, Myha, Boško, Moha, Menalo i Kulenović nisu za prvih 11 europskog dinama pa neće imati ni priliku.

    Dynamo je trenutno 1. u Ukrajini, uz dvije tekme manje.
  • NORTE
    9.8k
    Dynamo gubi 3:2, s igračem više primili 2 gola.
    Igraju im samo Ukrajinci u ekipi i ovaj Žitomir je puno bolji po statistici.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Cijela uprava PFC Ludogoretsa i sportski i tehnički stožer podnijeli su ostavke nekoliko minuta nakon rekordnog poraza protiv Nordsjælland u četvrtak. Predane su vlasnicima Kirilu i Georgiju Domushievu.


    Za primjer ostalima.....
  • Facke
    2.6k
    Ljudo moji cemu te pratenje Dynama? Bezveze. Vi se nadate nekakve lige prvaka a mi igrame najlosiji nogomet u neznam kulke let. A momcad nam ne zgleda ko momcad.
  • IceMan
    1.6k
    Bjelica dobio otkaz!

    Eto piskaralima prilike dodatne destabilizacije Dinama.
  • Ludovic IX
    6k
    Imaš igrače man utd i imaš igrače brentforda, burnleya, stavi bilo koji klub sa 5 manjim budžetom od man utd.

    N2 može mene nitko uvjeriti da man utd nema pojedinačno bolje igrače od 14,15 klubova premier lige ali vođenje i uprava su napravili od kluba to što je danas. Možemo i mi dovest neke kapitalce koji koštaju 5,6 miliona ali ako oni nisu uklopivi u dinamo , dobiješ što i oni.

    Jedina razlika što bi mi doveli jednog, oni njih 20
  • Krizy
    38.4k
    Guirassy hat trick u 15 minuta. 13 golova u prvih 7 kola, srušio rekord Lewandowskog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.