• zagr
    505
    oni nama zgazit ćemo zagrepcane, mi njima zgazit ćemo partizane. nikad sretniji u životu nebi bio da ih danas dobimo na titovom stadionu!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro svima na zoni. Spremam se za posao , dinamova značka na reveru i samo tekma na pameti. Ugodan dan i pobjedu vam želim, da se svi veselimo večeras
  • Mlađi referent
    12.3k
    https://youtube.com/shorts/DG_q6N-mFU8?si=LwmPrhpD6GohRieE

    Vidović danas protiv Moufija, ajmooo dečki

    Neće mi link kak sam zamislio, jbg
  • superhik
    11.1k
    Na današnji dan prije gotovo 100 godina, Građanski je osvojio prvi naslov prvaka u povijesti. Idemo to obilježiti pobjedom danas!
    tw7g7bk5dsnzw2uu.jpg
  • bbb medimurje
    3.2k
    Kolko vidim po najavama tovari namjeravaju poslati krovinovica na misica
    Tak da budu bulat i baturina morali iznositi loptu
    I da, svakako bih dao priliku bulatu od prve minute, decko je svojom formom i igrama svakako zasluzio prvih 11
    Cijenima kapetana ali kakvu poruku dajes bulatu ak ga nakon dobrog otvaranja sezone stavis na klupu na derbiju
    Zgazite ih!!!!!!!!
  • veselko tenžera
    2.2k
    Da im bakljada na rivi ostane vrhunac tjedna! Sretno svima koji putuju! I naprijed plavi...
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Ah, nedjelja osvanula, derby day stigao. Danas očekujem neprijateljsku atmosferu, najmanje nogometa, pogotovo dobrog. Dolje su utakmice uvijek takve. Zvižduci sucima, našima, svojima, bakljade, dimnijade, klanje, vrijeđanje delegata, vrijeđanje našeg kondicijskog trenera jer su mu čunjevi na zagrijavanju bili zeleni a ne narančasti itd...

    S bodom bi itekako bili zadovoljni. Ne zbog toga što su " oni " kvalitetni ili bolji od nas, nego baš radi svega gore nabrojanog... imamo dvije utakmice manje i vjerujem da ćemo ih obe riješiti u našu korist.

    I naprijed plavi...
  • BBBaranja
    2.5k

    Nikakav bod frende,idemo dolje pokazat gdje im je mjesto..
    HOĆEMO POBJEDU!
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    S bodom bi itekako bili zadovoljni. Ne zbog toga što su " oni " kvalitetni ili bolji od nas, nego baš radi svega gore nabrojanog... imamo dvije utakmice manje i vjerujem da ćemo ih obe riješiti u našu korist.Tongo Doumbia

    Bod kao krajnji rezultat OK. Ni slučajno ne smijemo izaći na teren s igrom na bod, moramo ići na sva 3 pa kaj bude
  • blue heart 72
    1.7k
    Jedna će torcida plakati ovu noć, jebi se jebi Splite, DINAMO ŠAMPION
  • Mrvica
    3.9k
    Jasno mi je da nismo dugo dobili na poljudu, ali kakav bod u najboljem slučaju? Oni bi to trebali govorit, a na nama je da ih zgazimo! Daaaj mi samo pobjede! :strong:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Samo nek Boško bude danas na razini, i Moha nek ne izvodi gluposti iza. A oni bi se bome trebali brinut oko Petka, Vidovića i Baturine jer ne vjerujem da imaju rješenja za njih.
  • Patak
    2.9k
    Imali smo u zadnjih par tekmi specijalca za Livaju u vidu Ristovskog. Sad me zanima kako će Jakirović organizirati obranu bez njega. Za napad ne brinem, imamo dosta igrača koji će isporučiti svoje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.