• Mihaljević
    9.9k
    To se podrazumijeva.
  • Captain America
    17.7k
    Zato sam i pitao jer je Emreli neodgovoran u obrani, a Takuro bi trebo bit odgovoran. Ovo je ipak derbi i treba biti jako oprezan pozadi, pogotovo s obzirom na Mohu u prvih 11.
  • hardek
    2.9k
    Da je bar Ristovski zdrav pa bi bila i kombinacija sa Ristom ma beku a Moha na krilu. Ovako nažalost Moha-Emreli kombinacija desno a to ne ulijeva povjerenje. Čak i protiv Astane kada smo igrali isto tako desna strana je jako patila.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne znam, teško da će biti drukčiji sastav od ovog:

    Nevistić - Ljubičić, Perić, Šutalo, Moharrami - Mišić, Bulat - Vidović, Baturina, Emreli - Petković
  • austrijanac
    4.1k
    99% sam siguran da Emreli starta, ali ne treba se iznenaditi ako Tsubasa starta i naganja Daria "Rabuzinovo sunce" Melnjaka 90min po terenu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Oni su jako dobro uvježbali ubacivanje Melnjaka iz drugog plana i to će trebati spriječiti. Moha i Emreli su meni baš dragi igrači, ali su u obrambenom dijelu loši.

    Mislim da nećemo startati sa njima dvojicom desno.

    Također mislim da će sudački kriterij biti jako bitan. Uvjeren sam da će oni startati sa par pogibeljnih startova na Vidoviću (mikanović) i na Baturini (žaper). Moramo odgovoriti isto i jače ako nas sudac ne zaštiti.
  • Georg Koch
    4.6k
    Desna strana nam je defanzivno sa ovim dostupnim igracima skoro pa kriticna. Bonus, Emreli obranu bas i ne igra, a Melnjaku je to jedino sto uopce zna raditi. Tog dijela me je strah.
    Ali opet odlucujemo sami o sebi. Nas vezni red trebao bi pojesti njihov i tu napraviti dovoljnu razliku da nas ne zanima igra li Emreli ili Menalo :D
  • Zagi
    7.7k
    Opcija je i napasti ih jako visoko time iskuljučiš Melnjakovo priključivanje.
    A za to u ovom trenutku ne bih rekao da imamo snage.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Nemamo mi momčad za presing, posebno ne za kontinuirani presing. Mi se nametnuti možemo jedino posjedom.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ma ima da ih zgazimo k'o FAP žabu. Bez obzira kaj nam očekivana (Moha-Mahir) desna strana izgleda dosta šupljikavo, očekujem tri boda sa ovog titogradskog gostovanja
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bez Ristovskog u obrani, teško mi je bit optimist. Preloša nam je obrana da ne primimo.
  • Mihaljević
    9.9k
    Potpisao bi X bez problema, al vjerujem da ih možemo dobit.
  • Georg Koch
    4.6k
    ma kakav x. Bolji smo 2x od raspalih tovara koji gube os Istre i Gorice. Imamo ofenzivnu liniju koja puno jacim eu ekipama moze napraviti 3 zicera. Je da nam je defenziva slabija strana, ali opet generalno gledajuci ekipe ocekujem 3 boda i nista vise.
    Za nas kladionicare hendikep 2 i 5 kvota lagano u dzep :D
  • Mihaljević
    9.9k
    Slažem se , jebiga nikad nisam optimist u derbijima. Al' mislim da će derbi riješit gospodin sa moje profilne , koji ih je prošle godine puknio dva puta sa Rijekom koja je pet puta slabija od nas.
  • Endeavour
    588
    Slažem se s trenerom. Puno je bitnije koja 11-torka će završiti derbi od one koja započinje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.