• Aggro
    627
    Jebote, fkt možete nadrobiti seriju sranja o ničemu. Nama se nalazi u centru Trešnjevke. Svatko tko je ikad onuda kročio, zna za jebenu Namu. Ako se mijenja vizura Name, naravno da je zanimljivo u što se točno mijenja. Isto bi bilo i s neboderom na trgu, i s namom na Kvatriću itd... to kaj je neš privatno, ne znači da je nebitno.
  • Patak
    2.9k
    Prolazio pored Name jučer. Izgleda očajno i nedovršeno, nadam se da su radovi još u tijeku i da će se to popraviti.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jer ovo o čemu pišu novine na cetiri stranice je nista nego obnova fasade na privatnoj imovini od strane tog istog vlasnika. Usput vjerovatno da je netko drugi vlasnik se nebi ne pisalo jer to nema veze sa javnim interesom.Ali

    Ovo mi je poznato odnekud. Kao da si skoro isti post već napisao, nisam siguran.
  • mali M
    5.2k
    Čekao sam da se javi "čuvar zagrebačke časti" sa pametnim implikacijama... rađe prihvati da više ljudi vide istu stvar... ili pitaj admine dal se radi i istom accountu... baš si trol
  • dinamozivivjecno
    2k
    Navodno bi radovi trebali zavrsit u 12 mjesecu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    baš si trolmali M

    Ovo je baš jaka ironija. Baš jaka. Uopće me ne bih čudilo da ste ista osoba i onda sam sebi hvališ postove.
  • NORTE
    11.6k
    Sjetio sam se da je ova vlast štedjela na javnoj rasvjeti u sumrak i tako ugrožavala živote građana u prometu.
    Mislim da je to iza nas, ali neka ostane upamćeno.

    Pohvale Eduardu koji postavlja članke o Zagrebu iz novina.
  • mali M
    5.2k
    al ja ne razumijem što ti zapravo želiš... ja kritiziram gradsku vlast koja je populistička i ne čini ništa od prve sekunde od kad je na vlasti osim što šara po ulicama, klupicama i bavi se ideologijom dok se grad raspada i puca po šavovima. i to svi vide, nisam ja neki mudrac pa da to čitam između redaka. to vidiš i ti.. jedino mi nije jasno zašto moraš kritički opaliti po svakom mom postu (na ovoj temi)... i još zaključiš da imam duple accounte jer ekšuli više ljudi tako razmišlja.. okej ne slažemo se oko viđenja/vođenja nekih stvari u Zagrebu i bok... ne razumijem kako ti se da...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ne da mi se. Ful si dosadan. Bok.
  • Aggro
    627
    Moram priznat da sam i ja za smanjivanje svjetlosnog zagađenja. Naravno ne na način na koji su to vladajući implementirali. Ipak, mislim da ne mora svaki kut nekog kvarta bit obasjan svijetlom...
    Neki dan su na mom kvartu puknuli lampu na mjestu gdje se klinci druže oduvijek... sad tam nema nikoga. Neke stvari treba ostavit kakvima jesu. Ne mislim na gradske avenije i prometnice općenito, naravno...
  • mali M
    5.2k
    hahahahaha, kakav lik... pusa i tebi...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jučer sam navečer po Jarunskom jezeru. Dosta loše je osvjetljeno to sve skupa. Općenito je jezero zapušteno i osim kaj očiste tu i tam ništa se tam ne ulaže. Nešto su sredili tribine i wce (obojali) kad je bila neka regata prije godinu, dvije, al općenito vrlo malo sve to skupa. Plus da na dijelovima još leži drveće od oluje, da ne spominjem stanje s lopočima svake godine. Je li tam ravnatelj još onaj bandićevac Puninski?
  • mali M
    5.2k
    Nisam siguran smijem li ovo pisati tj. ima li veze s gradom?Mali Zeus

    vidiš da trolaš. cijeli post ti je stvarno dobar i pitanje je na mjestu, zašto moraš završavati sa glupim rečenicama/pitanjima da dižeš tenzije...

    Inače, Jarun mi je tako neshvatljivo neiskorištena javna površina.. Jednostavno su ga zapustili da se usmrdi, zamulji, propadne i da služi eventualno za tih par noćnih klubova. Neznam dal si upućen, na istočnoj strani Zagreba (Jazbina), napravljeno je akumulacijsko jezero, koje bi bilo pandam Jarunu, za kupanje, kafiće, rekreaciju i na kraju ga nisu nikad napunili.. i to sad stoji tamo zapušteno, možda posluži kad se otopi ledenjak sa Medvednice i napuni ga... baš brdo loših odluka grada iz tog vremena... vjerujem da svaki kvart može nabrojati jedan takav "spomenik" pametnih odluka
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ok. Mir mir.

    Ma Jarun se tretira kao evo takav je kakav je, koristite ga. I koriste ga ljudi ful, al dalo bi se tu puno toga srediti, popraviti. Jedino s čim se bave i kaj prčkaju je cesta, smjer, parkanje ili ne. Nisam znao za Jazbinu.
    Priča mi recimo frendica s Gajnica da tam imaju neke ljekovite vode nešto i da je godinama ideja napraviti tamo neke toplice, bazen. Na kraju će biti kao i puno tih ideja. Ništa.
  • mali M
    5.2k
    znači star sam ko Biblija.. sad sam pričitao da se "Brana" u Jazbini napravilo 1997 :lol:
    i još početkom 2000 pišu o sportsko-rekreacijskom centru i mogućem novom Jarunu. Baš smo zapustili ta gradska jezera.. osim Maksimirskih za koje se koliko toliko brinu jer se radi i o parku, Bundek, Jarun pa evo i "Brana" je skroz zanemareno i zapušteno.. čudo koliko smo inertni za vlastite potencijale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.