• mali M
    5.2k
    To je lijepa vijest. Svakako pozdravljam da će Nama maknut postere sa prozora na trešnjevci. Kakve to ima veze s gradom? Još jedna velika pobjeda gradske vlasti u vođenju grada ili? Ja zbilja neznam zašto se uopće novine bave s ovakom "viješću"... bez ljutnje Eduardo znam da samo stavljaš ono što je tebi zanimljivo, samo ne razumijem čemu novinski članci o micanju plakata sa prozora Konzuma. I s time da u članku piše da je "preporuka" da se maknu ti plakati/sjenila tako da sve ovisi o Konzumu koji sve to i financira.. zato mi nije jasno po čemu je to vijest vrijedna novina.
  • Mali Zeus
    13.5k
    To je lijepa vijest. Svakako pozdravljam da će Nama maknut postere sa prozora na trešnjevci. Kakve to ima veze s gradom?mali M

    Nama tj. Konzum se nalazi u gradu Zagrebu.

    Tema je Grad Zagreb.

    Zamisli netko stavlja na forum ono što mu je zanimljivo. Evo ja ne vjerujem, šokiran sam.
  • mali M
    5.2k
    ajde nemoj pliz.. moje pitanje je zašto je ovo u novinama. Napisao sam gore da se moje pitanje ne tiče Eduarda.
  • Patak
    2.9k
    U članku se spominje projekt Mapiranje Trešnjevke. Tko nije vidio a zanima ga povijest Trešnjevke neka pročita malo, ima vrhunskih članaka.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus ajde nemoj pliz.. moje pitanje je zašto je ovo u novinama. Napisao sam gore da se moje pitanje ne tiče Eduarda.mali M

    Kaj nemoj pliz?

    Kaj si ti neki šef ove teme ili kaj?
    Zašto ne bi bilo u novinama, obnavlja se Konzum.
    Kaj bi ti da se samo pljuje po gradonačelniku i gradskoj vlasti i da to bude jedina tema?
  • Mali Zeus
    13.5k
    U članku se spominje projekt Mapiranje Trešnjevke. Tko nije vidio a zanima ga povijest Trešnjevke neka pročita malo, ima vrhunskih članaka.Patak

    Odlična stranica, da.

    Al nemoj pliz. Kakve to veze ima s gradom?
  • mali M
    5.2k
    o čem ti pričaš, zakaj radiš dramu gdje je nema... da, ja mislim da su ovo jeftini politički bodovi i nije mi jasno zašto micanje postera sa prozora ima nekakvu važnu gradsku vijest... to ima veze sa gradom jednako koliko i preuređenje banke ili peveca... rekao sam nemoj pliz jer ne želim se sukobljavati a ti odma na prozivanje tko je ovdje šef.. kaj se odma bacaš čim se spomene gradska vlast...
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus o čem ti pričaš, zakaj radiš dramu gdje je nema... da, ja mislim da su ovo jeftini politički bodovi i nije mi jasno zašto micanje postera sa prozora ima nekakvu važnu gradsku vijest... to ima veze sa gradom jednako koliko i preuređenje banke ili peveca... rekao sam nemoj pliz jer ne želim se sukobljavati a ti odma na prozivanje tko je ovdje šef.. kaj se odma bacaš čim se spomene gradska vlast...mali M

    Da pogodim, i za mene misliš da branim gradsku vlast? :lol:

    Dakle po tebi kaj god se mijenja u gradu su jeftini pol. bodovi. Ne miču se posteri nego reklame i zgrada se cijela preuređuje. Što bi skužio da si pročitao članak.
  • mali M
    5.2k
    briga me za tvoje političko opredjeljenje. Opet, Konzum preuređuje svoje prostore. Uf.. pročitao sam članak i neda mi se s tobom o tome. Ništ posebno se ne "preuređuje" što je vrijedno spomena osim tih plakata sa prozora. I super mi je kako si rekao "Nisu posteri nego reklame" :lol:
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus briga me za tvoje političko opredjeljenje. Opet, Konzum preuređuje svoje prostore. Uf.. pročitao sam članak i neda mi se s tobom o tome. Ništ posebno se ne "preuređuje" što je vrijedno spomena osim tih plakata sa prozora. I super mi je kako si rekao "Nisu posteri nego reklame" :lol:mali M

    Valjda znaš razliku između postera i reklamnih panoa, bar se nadam.

    Da, Konzum uređuje prostore na Trešnjevačkom placu u Zagrebu. U članku piše i o uređenju Trešnjevačkog trga itd. Al dobro to nema nikakve veze s gradom pa kak i sam kažeš kojeg vraga je to na ovoj temi. Samo jeftini pol. bodovi za Možemo da Konzum uređuje svoje prostore.
  • Nino Bule
    13.9k
    Tko prolazi tamo i vidio je kako je izgledalo prije preuređenja zna zasto je u novinama, ni ne zivim na tresnjevci i cuo sam od vise ljudi koji isto ne zive na tresnjevci o tome da se nama preuređuje, na kraju krajeva ako te tema ne zanima preskocis ju.
  • Ali
    2.2k
    Kad nema ozbiljnih projekata dobro dodje i skidanje reklame sa prozora.

    To je montazni paviljon koji je netko postavio prije skoro 50g nakon sto je pokazan kao izlozbeni primjerak na velesajmu. Vjerovatno mu je po građevinskoj struci istekao rok trajanja. A kako ce mu izgledati fasada, pa vjerovatno bolje nego ova koja je bila do jučer.
    A da je to velika stvar za Grad ? Razumijem kolegu @mali M sto je htio reći, četiri lista nekih novina o obnovi fasade.

    Istovremeno u istom gradu danas pompozno bageri uklanjaju privatnu imovinu koja je bila nacionalizirana 1945 pa konacno vraćena prije par godina, sada tom nasljedniku danas ruše jer su odlučili da je paromlin prioritet. O isplati naknade štete za "ponovnu nacionalizaciju" ni spomena.
    Kad već ima spremne bagere, mogao je do M128 tamo iste čekamo već desetljećima... jednako ugrozava sigurnost ako ne i više s obzirom na m3 betona...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Molim promjenu imena teme u Grad Zagreb - velike stvari.
  • mali M
    5.2k
    U redu je. Uživajmo u velikim projektima.. Žao mi je što sam na kraju reagirao jer nije vrijedno ovakve rasprave..
  • Ali
    2.2k
    Kad vec idemo u preimenovanje teme, dodaj još i privatne investicije na privatnoj imovini na teritoriju Grada.

    Jer ovo o čemu pišu novine na cetiri stranice je nista nego obnova fasade na privatnoj imovini od strane tog istog vlasnika. Usput vjerovatno da je netko drugi vlasnik se nebi ne pisalo jer to nema veze sa javnim interesom.

    Usput i meni ovih dana teeba doci majstor za iumjeru za promjenu stolarije pa jel zna nezko broj od redakcije da ljudima javim da na vrijeme mogu poslati fotografe...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.