• bbb medimurje
    3k
    https://nogometplus.net/hajka-na-livaju/?fbclid=IwAR3SjXnudzcXZHn--Wmxf-_0K66SsoHgTeuWS7cwnanlH2RIPHgA1OwlRlk

    Probajte procitati ovu analizu
    Ovo next level, pljuje se svaki tovarski igrac osim livaje
  • Patrik11
    148
    Nije mi jasno kako je u 2 godine uspjelo doci do takvog kulta licnosti marka livaje
  • Paggini
    11k
    Hahah koliko su oni grozne igrače imali unazad 15 godina kad im jedan Livaja, koji je u najboljem slučaju dobar igrač, postane BOŽANSTVO jer je eto - dobar. Klauni potpuni, ne želim ni zamisliti šta bi napravili za Oršića da su onako prošli Tottenham/Chelsea/Atalantu itd itd itd
  • Juznjak
    3.3k

    Ovo je nama i ostalima super. Njega se ne dira, a njegovo ponašanje prema ekipi je odvratno. Ne znam jel itko primijetio kako je on kod prvog gola Gorice samo odšetao iz šesnaesterca kao da se njega ništa ne tiče i ne mora on više pomagat obrani.
  • Paggini
    11k

    To, plus ovo pljuvanje po njemu će sigurno utjecati na njegov labilni um. Petković je dovoljno mentalno jak da je nakon onog grozomornog perioda pljuvanja izašao kao nepobitni genijalac koji je uvijek i bio, Livaja će, čini mi se, prsnut i odjebat sve. A to su tovari krivi jer mu dvije godine govore da je najbolja stvar koja se dogodila u nogometu u povijesti nogometa.
  • Patrik11
    148
    Polako su i oni poceli shvacati da livaja nije neki doktor nogometa nego obican prosjecni igrac
  • Jurki
    9.7k
    Ovo ni pes z maslom nebi pojel.
    Ali kak uvijek ispadne..svakog idola su nabili nogom u dupe, pa budu i njega.
    Ne znam al je ljigaviji on ko Livaja ili tovari s tom mantrom o ocu baluna :vomit:
  • vjeko1701
    6.3k
    Da ne ulazim sad u druge stvari, računica njih i njega je jednostavna. On se u počeku došao k njima malo raspucati i održat formu prije nego nađe novi klub.

    Ako malo odvrtite film, to je bio Hajduk koji se jedva dočepao europe, kojeg je Rijeka 10 godina tukla kako joj se sprdnulo a i Osijek je pokazivao da bi ubrzo mogao slično. Tu i tam neku lucky punch pobjedu protiv nas su slavili kao da su osvojili LP.

    Sezonu ranije su jedva bili 5., te sezone su se preko Livaje jedva dočepali 4. mjesta. Jakobušić je znao da ga mora zadržati kako god zna i umije a isto tako je znao da ga ne može platiti dovoljno da ostane. Očito da je onda bio deal da ovdje možda neće dobiti novca kolko će vani ali će se od njega stvoriti božanstvo a bome za novce koje dobiva neće imati niti obaveze kakve bi imao drugdje.

    Za Hajduk sa Fomitschowom, Hamzom, Ismajlijem...i takvima, to je odličan deal jer je bio i pijan dvije klase iznad svih. Normalan barem tri klase.

    E sad, za Hajduk sa proračunom od 35M i ipak nekim jačim imenima na terenu i na klupi te Livajom koji je 3 godine stariji to sad polako postaje problem. On je i dalje klasu bolji od idućeg na terenu i mislim da će ih i dalje potezom vući u HNL-u...al puno prije će on njima postati ozbiljniji problem nego će si oni dopustiti da to vide i da si to priznaju.
  • Zagi
    5.9k
    Podržavam ovakve članke. Treba to raširit kod magaradi za slučaj da netko nije vidio.
    Ovakvo pribijanje na križ svakog osim lika koji ne trenira u sportskom selektivu obično dovodi do zajedništva, kohezije i opčenito izrazito pozitivne atmosfere.

    Kult od K do T.
  • Captain America
    15.3k
    Zamisli obraza za potpisat se na ovako nešto :rofl:
  • vjeko1701
    6.3k
    Kaj se tiče članka, ovo je odlično za nas. Neka samo brane svog boga i sve krive na ostatak momčadi. Zbilja ispada da mi ni ne trebamo ništa, ovi će se uvijek samouništiti.
  • Zagi
    5.9k
    Treba obratiti pozornost i na Rijeku.
    Iako neiskusna, ozbiljna je to ekipa.
  • Antisha
    655
    Pročitao prvu rečenicu, samo sam ugasio stranicu.

    Laksativi mi nisu potrebni.
  • Ali
    2k
    Nisu bez beze njima glavni ljudi iz sjene sociolozi koji su doktorirali na upravljanju masama.
    Mene to neopisivo podsjeca na ljude koji su u krajini podizali "narod" ranih 90tih. Iste metode, ponavljaš laž dok ne postane istina jer je ponovljena vise stotina puta u javnom prostoru. A dalje se siri preko ne baš previše školovane i inteligentne okolone.

    "Ne dirajte Livaju već mu se poklonite. Čovjeka je za dolazak u Split samo jedna stvar mogla motivirati, titula prvaka. I sav svoj život je uložio u ostvarenje tog sna. Odrekao se ogromnog novca i brojnih poziva kako bi se cijeli dao Hajduku."

    U LasPalmasu prije dolaska u Hajduk je imao 680.000€ i nikada u karijeri nije imao niti blizu iznosu plaće koju ima u Hajduku...

    U osnovi njihovi novci, libo me kiki, ali dajte ne lazite vise...
  • Zagi
    5.9k
    Odrekao se on i ozbiljnog treniranja.

    Neodogovoran i neozbiljan igrač kojem više legitimiteta daje naše kašljucanje nego neka njegova velika igra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.