• deda
    32.8k
    Otišao je i zapad dolje 3.
  • Juznjak
    3.8k
    Moram priznat da se po mojemu mišljenju iznenađujuće dobro odvija prodaja ulaznica. Mislio sam da će u velikoj mjeri stav razmaženih navijača biti da im se ne da gledat tamo neku konferencijsku ligu, a pogotovo ne protiv Astane.
  • peša
    74
    '' Rudeš je objavio priopćenje uoči susreta prema kojemu navijači na domaću tribinu neće smjeti ući s obilježjima gostiju.
    Kako to i naprave prije puno utakmica.

    Iz Dinama će to naravno poštivati ali su i započeli inicijativu #košuljaplava gdje pozivaju sve Dinamovce koji će biti na zapadu neka budu u plavom.''

    Napunit tribine do zadnjeg mjesta, a usput i njih.
  • Keyser Soze
    10.1k
    A otkud ovo za inicijativu? Nema klupske objave još.
  • zagr
    505
    zasad prodano 500 karti za rudeš, od toga 140 za istok.
    @deda kakva je situacija sa astanom?
  • Patak
    2.9k
    A gdje im stoje oni njihovi Rudeš boysi. Na kojoj su tribini? Ima da ih se ne čuje.
  • Nino Bule
    13.9k
    Pa na kojoj ce tribini bit, dvije su tribine na stadionu
  • SAS1987
    14.8k
    A gdje im stoje oni njihovi Rudeš boysiPatak

    Hocemo pustiti Rudeš boyse sa njihovim obelezjima na stadion? :lol:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Rudes Boysi ce u cetvrtak vikat "razbit cemo cku svakom ko ne voli Dinamo" a u nedjelju ce drukat za Rudes, isto kao i Vjesala :lol:
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Da mi je vidit kako će to rulju u Dinamovim obilježjima zaustavit da ne uđu na zapad
  • dzg7
    298
    Jel se plaća karta za djecu za Rudeš ?
  • zagr
    505
    do 12 godina ne
  • sanjinlego
    3k
    Kako ide prodaja za Astanu? Teško 10.000 ili?
  • deda
    32.8k
    Moj izvještaj za kraj dana.

    Za Astanu je prodano oko 3.000 ulaznica iz meni dostupnih podataka tj. onog što se da isčitati s portala ulaznice.hr iz sekotra koji su ponuđeni za prodaju.
    Ono što ne mogu znati je sudbina ulaznica sa sektora zapad dolje 4 i 8, te sektora zapad gore 3 koji su namijenjeni sponzorima, uefi, obiteljima igrača i vjerojatno prodaji preko povjerenika.

    Što se tiče Rudeša prodano je ukupno 625 karata, od toga 172 komada za istočnu tribinu.

    Procjenjujem da će na Astani biti od 9 do 11 tisuća ljudi.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Ako dobro vidim po postovima, za Slaven je proslo 2400 karata na dan utakmice.
    Za Astanu je za sada 3000 a jos dva dana prodaje imamo.
    Pretpostavljam da ce i manje godisnjaka kiksati.

    Vidjeli smo red za karte 20min prije slavena, ocekujem nesto slicno i sutra.
    Ljudi su nonsalantni, cim vide da prodaja 'ne ide' tj da se ne rasprodaju tribine, racunaju da ce moci kupiti i prije tekme.

    Vrijeme ce biti idealnno, lagana kisica ujutro do 10, nakon toga sunce, nema vrucine, nema sparine, bit ce ugodnih 20 stupnjeva navecer. Dinamo ima samo -2 u prvenstvu i tekmu manje.
    Moja procjena je 13 500 ljudi na tekmi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.