• reziser
    6.8k
    Po meni mora biti minimum 20k...
  • Nino Bule
    13.9k
    Po meni isto ali to se nece dogodit
  • DrawTube
    5k
    Peteroznamenkasta brojka na Astani i Ballkaniju i 15 000 na Plzenu bi bilo top
  • Do kraja2023
    196
    Ak nas bude prek 10.000 puna saka brade, nazalost to je tak.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Treba vratit prodaju kao u "stara vremena". Par dana prije tekme na karatani pa onda online. To ce uvijek potegnut nekoliko stotina a mozda i tisuca ljudi vise kad vide da je dogadaj IN (odnosno redove na karatani). Ovako online kapa svaki dan par stotina i to ljudi uzimaju vise manje nasumicno pa ne ode ni jedan sektor, dojam je da je potraznja nikakva.
  • bluepower86
    961


    Sigurno ce na tisuce ljudi stajat na karatani 3 dana prije utakmice s Astanom.Protiv istog protivnika prije nekih mjesec dana je bilo 7k,u cetvrtak ocekujem max izmedu 12-13k sto je odlicna brojka.Isto tako nadam se punoj Kranjci u nedjelju.
  • deda
    32.8k
    U prodaju su puštene i karte za nedjeljnu utakmicu s Rudešom koja se igra u Kranjčevićevoj ulici. U prodaji je 4.560 ulaznica, od toga 999 ulaznica za istočnu tribinu.

    Cijena zapad 15, a istok 10 eura.

    Link: https://www.ulaznice.hr/web/event/120/9

    Nk Rudeš ima 50 prodanih godišnjih ulaznica.
  • Salva
    2.5k
    15 eura za Maksimirski zapad djeluje kao promotivna cijena pored cijena za Rudeš na Kranjči.
  • deda
    32.8k
    Zakaj, pa tam imaš krov.
  • mlinchica
    1.8k
    Mislim da je ovaj komentar @deda najjači danas. :lol: Kakva romantika :monkey:
  • Nino Bule
    13.9k
    Po meni zapad kranjce sto puta vise vrijedi nego zapad maksimira, tribina uz teren i bar pola je natkriveno, rađe cu za to dati 15 eura nego na nasoj ruini.
  • NitkoBitan
    17.9k
    rađe cu za to dati 15 eura nego na nasoj ruini.Nino Bule

    Rade ces dat 15 eura Rudesu neg Dinamu? Pa mislim... krov je koristan samo kad pada kisa :grin:

    Imao sam ja prije 5-6 godina godisnju za zapad dolje, sasvim pristojan pogled. Nije bas ni zapad Kranjce tik uz teren.
  • bluepower86
    961
    Hoce li bit karata u slobodnoj prodaji za istocnu tribinu na dan utakmice? Unaprijed hvala na odgovoru.
  • Nino Bule
    13.9k
    Rade ces dat 15 eura Rudesu neg Dinamu? Pa mislim... krov je koristan samo kad pada kisa :grin:NitkoBitan

    Govorim o usporedbi tribina ne klubova, logicno da ko netko tko svake godine kupuje godisnju za dinamo rađe njemu dajem pare nego klubovima koji igraju na kranjci
  • Kepec
    5.8k

    Na ticketpointu ih na dan utakmice neće biti.
    Za online ne znam, valjda bude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.