• zagr
    505
    kaj nisu mogli zaokružit istok!?
    i koja fora da u svom gradu na dan utakmice nemaš prodaje karti za istočnu tribini I nesmiješ s obilježjima Dinama na zapad!?
  • deda
    32.8k
    Moš mislit
  • The Undertaker
    5.5k
    Gdje piše da ne smiješ sa obilježjima Dinama na zapad? U Rudešu? Kaj god.
  • DrawTube
    5k
    Sramota ovo vezano uz obilježja.
  • zagr
    505
    da, al ne imat prodaju karti na dan tekme u svom gradu i karta 10€ pošto je četnik otišo jbg treba lova za pojačanja kad uđu u 2 ligu.
  • bluepower86
    961
    Da mi je vidjet ko nece uci s obiljezjima Dinama na zapad u svome gradu.
  • Kepec
    5.8k
    Gdje piše da ne smiješ sa obilježjima Dinama na zapad?The Undertaker

    "Kupnja ulaznica na ticket pointu moguća je isključivo uz predočenje osibne iskaznice samo uz gotovinsko plaćanje. Također, ulazak na domaću tribinu nije moguć s obilježljima gostujuće momčadi."
  • deda
    32.8k
    Ljudi nemojte radit paniku. Na zapad će doći bar tisuću ljudi s Dinamovim obilježjima. Sigurno će nam netko zabranit ulaz.
  • zagr
    505
    nikakva panika nek meni samo neko ovu moju gore poruku objasni, kaj je to fora neka?
  • deda
    32.8k
    To je generička poruka koju svaki domaćin objavljuje skoro i nisam primjetio da to ikog spriječava da dođe na domaću tribinu u obilježjima gosta.
  • The Undertaker
    5.5k
    Mislio sam da je šala. Vjerovatno je nešto slično bilo za Hajduk pa da mogu reći da je za sve isto.
    Inače, generalno, ja jesam za to da se na domaću tribinu ne ide sa obilježjima gostujućeg kluba, čisto kao neki respekt prema klubu domaćinu.
  • deda
    32.8k
    Za Astanu je prodano 1.750 ulaznica, a za Rudeš 44 za istok, a ukupno 350.
  • deda
    32.8k
    U 9.30h prošli smo 2.000 ulaznica za Astanu.
  • Filip 91
    804
    Rasprodan sjever dolje 4
  • morales
    128
    ako bude 10 tisuca to je premija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.