• Mihaljević
    8.7k
    Maloča skida gaće
  • Zagi
    5.8k
    Janković je za nekoga tko je odgojen kao desetkaSan Lorenzo

    8ica
  • Zagi
    5.8k
    Nažalost, i ti igrači koji izadju iz juniora već imaju menadžere. I oni im savjetuju da je bolje da idu iz dinamaLudovic IX

    I u pravu su stari moj. Potpuno u pravu.

    Ne dajemo prilike našim mladim igračima. Zašto bi oni bacali svoje karijere u smeče radi nas?
  • db-izbjeglica
    13.7k
    kak se ne daju prilike mladim igračima...
    što je baturina? što je bio gvardiol? što je bio šutalo?
    što je bulat? što je bio franjić?

    međutim, dinamo je jednostavno došao na razinu gdje ne možeš momčadi trpiti puno mladih igrača u igri, već samo najbolje....

    npr, nitko nije branio topiću, sučiću, rukavini, marinu da zablistaju u minutama koje su dobili....

    vidović je mladi igrač pa je odmah u prvom nastupu zablistao.

    uostalom, nije dinamo izmislio posudbe, nije ni dinamo izmislio okolne puteve za igrače koji se u startu ne prilagode prohtjevima prve momčadi i profesionalnog nogometa.
  • Zagi
    5.8k
    Mi smo si zabrijali da smo došli na neku razinu na kojoj nismo.
    I sada nas ta prepotencija koči.

    Od trenutnih igrača:
    Baturina prošle sezone nije igrao niti jednu utakmicu lige prvaka.
    S Rukavinom se kasni godinu dana.
    Gdje je Vrbančić? Zašto gubi vrijeme u juniorima? Zašto je na istoj poziciji kupljen Kačavenda?
    Špikić igra , a Crnac neprespektivan? Da ne velim kak mu je netko predpostavio Šaranića na poziciju u mlađim kategorijama.
    Mauro ne može do minute jer je Perić takva stoperčina?
    Lijevi bek iz juniora puštenu Empoli, a igraju Ljubičić i Mika?
  • Captain America
    15.2k
    Baturina prošle sezone nije igrao niti jednu utakmicu lige prvaka.Zagi

    Baturina lani samo s Chelseajem u Londonu nije igrao. Sam sam nekoliko puta pisao ovdje kolko je fizički nedorastao izgledao kontra ozbiljnih protivnika i da mora poradit na fizikalijama.

    S Rukavinom se kasni godinu dana.Zagi

    U kojem smislu kasni? Jesu tu na njegovoj poziciji bili najbolji igrači cijele ekipe? Eto, sad nema Ivanušeca pa opet ne može do minuta. Ako te 3 trenera ne šmekaju, očito je u tebi problem.

    Zašto gubi vrijeme u juniorima?Zagi

    Nije li Vrba 10ka? Najveći klupski eksponat je okupirao tu poziciju (sad je tu i Vidović) i sigurno je Vrbi bolje bit na klupi umjesto skupljat minute u juniorima.

    Zašto je na istoj poziciji kupljen Kačavenda?Zagi

    Prema Olivariju ga je Bišćan zamislio kao 8icu, a vidit ćemo kako Jakir razmišlja. Isto tako, Kačavenda ima 2 godine seniorskog nogometa i dobrih nastupa za repku. Sve ono što Vrba nema.

    Crnac neprespektivan?Zagi

    Debilna odluka kluba.

    Mauro ne može do minute jer je Perić takva stoperčina?Zagi

    Perić nam drži obranu već 5 godina i ne znam čemu potcjenjivanje njega.

    Lijevi bek iz juniora puštenu Empoli, a igraju Ljubičić i Mika?Zagi

    Ovo se i za Brekala govorilo.

    Mi možemo 2 igrača mlađa od 20 godina "tolerirati" u prvih 11 bez da značajno pati rezultat. Tu su sad Vidović i Baturina.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Neki briju na mamića 2004 kad je mislio sa u21 repkom osvojiti svijet. Malo se on zajebo a i neki tu. I jedan olmo nije imao problem igrat za dinamo 2 a tu bi neki gurali neke klince koji ni u juniorima nisu dominirali u prvih 11. Imamo 4-5 mladih iz prošle generacije za koje se nadamo da će bit nešto od njih i to je to. Ne možeš čekati i trpit njih 11
  • petkove škarice
    47
    a i jos jedna stvar je da nema trenutno puno prostora za davanje mladim igracima prilika jer su zadnje 3 sezone malo napetije nego inace kad si imao cijelu sezonu prilike za isprobavanjem i guranjem talenata iz skole
  • NitkoBitan
    13.5k
    Stream za tovare?

    Mislim da Frlja prenosi ali nemam link na njegovu stranicu.
  • blackbully
    4.5k
    Stream za tovare?NitkoBitan

    .
  • Sajla
    4.2k
    Leko nije izašao na centar pozdraviti se sa sucem, predivna gesta..
  • Zagi
    5.8k
    Baturina lani samo s Chelseajem u Londonu nije igrao. Sam sam nekoliko puta pisao ovdje kolko je fizički nedorastao izgledao kontra ozbiljnih protivnika i da mora poradit na fizikalijama.Captain America

    I Gavi je fizički nedorastao pa igra.
    I ovaj novi klinac , Yamal.
    Pedri isto kada je počinjao.
    Valjda Barcelona nije naša razina pa si oni to mogu prijuštiti, a mi ne. Ili možda nemaju konkurenciju u prvenstvu.
    U kojem smislu kasni? Jesu tu na njegovoj poziciji bili najbolji igrači cijele ekipe? Eto, sad nema Ivanušeca pa opet ne može do minuta. Ako te 3 trenera ne šmekaju, očito je u tebi problem.Captain America

    Kasni se , da. Trebalo mu je prije godinu dana davati 15-20 minuta po utakmici da osjeti seniorski ritam. Umjesto toga su ga gurnuli u juniore.
    Kada se vidi koja su to točno 3 trenera, uopče nije nategnuto da su sva trojica u krivu.
    Evo kod Jakira već ima malo minutažu. Baš onakvu kakvu je trebao imati prije godinu dana jer se Jakir ne boji.
    Nije li Vrba 10ka? Najveći klupski eksponat je okupirao tu poziciju (sad je tu i Vidović) i sigurno je Vrbi bolje bit na klupi umjesto skupljat minute u juniorima.Captain America

    Nije, 8ica je kao i Kačavenda. Gotovo identičan tip igrača samo je Vrba miljama inteligentniji.
    10ke praktički više ne postoje u modernom nogometu.
    Isto tako, Kačavenda ima 2 godine seniorskog nogometa i dobrih nastupa za repku. Sve ono što Vrba nema.Captain America

    Neće ni imat dok mu ih ne damo.
    Perić nam drži obranu već 5 godina i ne znam čemu potcjenjivanje njega.Captain America

    Nikakvo podcjenjivanje, drag mi je Dino.
    Al da je stoper za najviše domete, nije.
  • dzg7
    276
    Faul s leđa ni zuti
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Sad bi opet dobio kaznu...
    Znači dokazano da je sudac bio apsolutno u pravu, ovaj podivlja, ne ispriča se nikome i još tjera inat...

    Zbog čega jbt?
  • Krizy
    38.4k
    Hahahaha Sahiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.