• Jurki
    9.8k
    Već godinama stvaraju momčadi koje igraju najmanje u skladu s njihovim budžetomLovroZG

    I zadnjih par godina igraju lijepo i kaj onda? Prnuli su u fenjer ko i svake godine.
    S klincarijom mores igrati neko vreme dobro.. al mora dojti do kuršlusa, tak se bu dogodilo i njima.
    Da Dinamo ima takve rezultate..jebeno bi se zabrinul.

    Zaboravljaju svi da se sa U21 repkom igra liga za bedaka.
    Edit: da je isto tak najveca koncentracija talenata u jednom klubu a i u drzavi u 2.hnl igrala od ocajnog do solidnog.
  • Zagi
    6k
    Sa u19 repkom se igrala liga za bedaka ako se dobro sjećam.
    To je tada bilo toliko nabacano navrat nanos...
  • Efes Pilsen
    7.4k
    Kaze Pjaca da mu je bila velika zelja povratak u HNL. Mogao je i ranije, ali ipak velikan Anderlecht..
  • mali M
    4.1k
    A nemojmo sad glumiti, većina (ne svi) je ovdje ismijava Pjacu i zgražala se da ga dovedemo. Meni je on uvijek bio neprežaljen i ja bi ga doveo bez pardona ove sezone.. mislim da će sad pokazat kakva je zvijer još uvijek, nažalost u dresu Rijeke
  • Jurki
    9.8k
    jedini koji su konkurirali za u19 su bili Šaric i Kranjcar.. ostalo je bilo zeru prestaro za u19. Bilo je tu igraca starijih ali kad sve sklepas.. odron ko i rezultati.
    Nemam bas nist protiv mladih igraca.. mora im se dati šansa.. to je pod mus..ali kostur ekipe mora biti kvaliteta.

    Kaj se Rijeke tice ona bu treca. I to je njihov maksimum.
  • Zagi
    6k
    Je , u pravu si. Malo stariji.
    sezona 04/05
    https://www.transfermarkt.com/gnk-dinamo-zagreb/startseite/verein/419?saison_id=2004

    U prvoj Dudu, Deda, Veldin Karić i (istinska legenda :vomit: ) Poldrugač.
    #balans
  • Facke
    2.8k
    Prve ja mislim da niste ne ismijava Pjacu. Nek su ljudi skepticni s razlogom. Odigral je sad jednu dobru utakmicu. I nis vise. Cekajte male. Ja se nadam da bu mogel taj nivo drzati al skepticen sam. Al ak mu bude fraj glava bude top. Al evo iste tak bi sad trebali srati zakaj nisme vrnuli Halilovica teri napokon igra nekaj nogometa. A Pjaca nas je vec kolko puta odbil? Evo Big Ben je izjavil zval me je Dinamo al eto odo ja u Trabzonspor.
  • LovroZG
    1.3k
    Da Dinamo ima takve rezultate..jebeno bi se zabrinul.Jurki

    Zabrinuo bi se da Dinamo ima igru i rezultate "u skladu s budžetom"? Zahtjevan si. :smile:
    Naglasak je bio na tome da pametno kupuju i da nema disonance između onoga šta rade trener i sportski direktor ko šta je znalo bit kod nas recimo u odnosu Zoran-Bjelica ili Čačić-Čačić.

    Btw, jedini U21 igrači s ozbiljnim ulogama su im Hodža i Ivanović, nisu oni baš dječji vrtić.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Nek su ljudi skepticni s razlogom. Odigral je sad jednu dobru utakmicu. I nis vise.Facke

    Alkar Facke u sridu.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Onaj tko je pustio Jankovića si treba poderati diplomu, ako ju uopće ima...dečka staviš na 10ku, igra dobro, na krilo, vrlo dobro, na osmicu, odlično.
  • Patak
    2.6k
    Vidi kako ga je zahvalio BiH novinar koji bi ga rado vidio u njihovoj reprezentaciji.

    Janković je ono što reprezentaciji BiH treba kao suho zlato, naravno ako bi i njega uspjeli ubijediti. Ofanzivni vezni, paker, igrač koji ima vic, udarac, dribling, sve ono što je Edinu Džeki potrebno u kvalitetnom suigraču.
  • San Lorenzo
    12.8k

    Pratim ga baš namjerno svaku utakmicu baš zbog tog puštanja i nije mi jasno kako netko tko se 40 godina bavi trkanjem lopte ili gledanjem drugih kako trkaju loptu može ne vidjeti potencijal?
    Da na psihotestu za vozački između Marina i Jankovića, zaokružiš Marina, gotovo je, padaš i diskvalificiraš se od opcije upravljanja motornim vozilom do kraja života.
  • Facke
    2.8k


    To ti je bila odluka Biscana.
  • Ludovic IX
    6.2k
    Ništa marin u rijeci nije bio lošiji od Jankovića. Nažalost i jedan i drugi nisu za dinamo. Po meni Janković niti je imao talent za nešto veliko ali dečko očito radi na sebi pa će napraviti neku karijeru a ovaj drugi je u godinama kad je trebao raditi, odlučio živjeti od talenta kojeg ima na pretek ali bez rada, to će ostati samo na tome kao i kod stotine sličnih njemu
  • deda
    29.8k
    Problem je što bi jedan renomirani trener trebao prepoznavat upravo takve ljudske karakteristike kod igrača. Ako netko grize, radi, trudi se, samousavršava, a možda ima 30 % manje talenta od nadobudne, prenapuhane lijenčine on će sigurno biti ozbiljniji igrač. Očigledno Igor Bišćan nije renomirani trener.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.