• Jurki
    11.9k
    kak se piše u medijima da savez ide s tuzbama.. al znas kak se kod nas brzo sve mijenja.. tak da dok nije gotovo, nije gotovo.

    @Patak to je namjerno napravljeno, ali je napravljeno jer su to budaletine, a ne da se islo kontra saveza. Nikakva organizacija ne stoji iza tih osoba.
  • miro
    4.5k
    Izgleda da ipak nisu Romi i Srbi donijeli ustašku zastavu.....netko nas sabotira, duboka država ovoono...
  • Jurki
    11.9k
    donesli su nasi domaci izdajnici.
    I ne, nisu kupljeni jer je jedan sin od lokalnog šerifa. Tak da se to moze iskljuciti odmah.
    To su budaletine koje su se htjele kurčiti.
    Nadam se da bu savez principjelan u ovom slucaju i trazil nadoknadu stete.
    Treba ih dobrano po dzepu udariti, pa mozda i dojdu k pameti.
  • miro
    4.5k
    Slažem se, od ovih treba napravit primjer da drugima to više ne pada na pamet
  • Jaro
    7.5k
    Pa kakav primjer? Sin Kusticevog stranackog kolege koji ni za napad na murjaka nije dobio istrazni zatvor... ide prica o nefer uefi i cetnickom FAREu ipak...
  • austrijanac
    4.2k
    Zna se dobro ko su oni i otkud.

    Zato Dalića nikad neću šmekat, ljudska strana nula.

    "Familija, poštenje i poniznost" ali nikad kontra HDZa.
  • mali M
    5.2k
    Nikad nisam razumio ljude koji nekoga mrze radi stranke. Kakve veze ima HDZ s Dalićem. Doslovno priča blago prema svima, takav je. Nisam još vidio Dalića da se otresa na SDP... ne brkajte stvari... Temeljem čega si zaključio da mu je ljudska strana nula? Jel znaš koliko je donacija napravio bolnicama, bolesnoj djeci, domovima za nezbrinutu djecu? privatnih donacija? Ti?
  • austrijanac
    4.2k
    Kakve veze ima HDZ s Dalićemmali M

    Tu ćemo stat.
  • mali M
    5.2k
    Pa tako je... zanemari onaj bitniji dio upisa i zaustavi se na zamjeranju stranačkom opredjeljenju. Boli me briga da je HČSP ako je dobra osoba i doprinosi boljitku svoje okoline i društva... valjda nikad u životu nisam glasao za HDZ, ali mi ne pada na pamet nekog osuditi zbog takvog izbora...
  • austrijanac
    4.2k

    A koji dio upisa?
    O donacijama?
    Da li ti znaš tko sam ja i što ja radim?
    Ne. Tako da ne glumataj s tim stvarima, nismo u osnovnoj da mjerimo ko ima dužeg.

    Ta osoba nema karakter, to dokazuje svojim pressicama gdje je obicni populist, gazi svaku svoju riječ i mjenja se kako puše.

    A što se tiče HČSPa, radije bi da je član te stranke nego stranke koja ti od osnutka države uništava sustavno svaki nivo života dok narod ko glupi nojebi i dalje zaokruzuju njih na listama.
  • Patak
    2.9k
    Ja do ovih upisa uopće nisam znao da je član HDZ-a (ako uopće je), tak da je to potpuno nebitan faktor kod Dalića. Niti to potencira niti od toga ima koristi kao većina njihovih članova.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Da ne povjeruješ, HDZ-ovcu Kustiću smještaju HDZ-ovci iz Međimurja koji su btw istukli policajce u bircu da bi kasnije bili pušteni iz pritvora.

    HNS može te tužbe mačku o rep objesiti. Uostalom kakva je to organizacija da je zastava prošla.

    Kustiću, kako siješ tako ćeš i žnjeti.
  • vjeko1701
    8.6k
    Dobro je neko napisao na drugom forumu, slika tih likova je karikatura onog kako Srbi nas vide.
  • Ludovic IX
    7.3k
    baš me zanima dal će zvat livaju na sljedeće okupljanje. lik je ne izvan forme, lik ne može potrčat.

    i ako ga ne zove, jel će reći da je to do forme ili će opet reći da ge neće zvat na ovu akciju ali su mu vrata otvorena, on je ovo ono, bla, bla, bla...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Uostalom taj isti Kustić je Šimunića za pozdrav za dom spremni nagradio trenerskim funkcijama, štogod tko mislio o tom pozdravu, a sad se zgraža nad ustaškom zastavom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.