• jedan u nizu
    6.1k
    Ja sam iznio svoje misljenje. Rekao sam odmah da je to ovdje nepopularno.
    Nisam vrijedao nikoga, nisam nikoga nazivao da je glup zbog svog misljenja, ili da mu je razmisljanje glupo, idiotno, da nema smisla.
    Nisam rekao tko misli da je Perisic najbolji igrac nema pojma o nogometu i sl. Nisam rekao da netko tko misli da je Dalic veliki zbornik
    Nadao sam se nekoj normalnoj raspravi i konstruktivnoj kritici a ne ovako.

    Zaboravio sam da svi sa zone sve znaju, sve insajderske informacije, sve cinjenice, da su najboljji treneri, izbornici, analiticari i takticari. Zaboravio sam koliko je ovdje lako kritizirirai igraca nakon losih 45min, i koliko ga je jos lakse uzdizati u nebesa kada u 45 ima asist i gol. Zaboravio sam koliko su svi FM bogovi i znaju koga bi trebali dovesti, da se zagovara stranac, pa kada se dovede stranac onda se govori da se bolje moglo iz HNLa. Da se potom zagovara netko iz HNLa i onda se govori da se trebaju dovoditi strance.
    Moje isprike svima

    EDIT: od nekih sam dobio konstruktivnije odgovore, hvala im na tome. Ali opcenito sam mislio, ako netko ima nepopularno misljenje odmah je kaos. Nekad mi Zona djeluje kao komentiranje na Facebooku :D
  • Infinity
    15.2k
    Tko tebe povrijedi? Natjera me da bezveze procitam cijelu raspravu i ne vidim u cemu je problem, osim sto se dio ljudi nije slozio s tobom, kao sto se i ti ne slazes s njima. Poceo si post s 'ovo je nepopularno misljenje' i ocekivao slaganje?
  • Boogieman
    307
    Bio konkretni slučaj podvala ili ne, ajmo ne relativizirati, nego biti iskreni i priznati da se takve stvari toleriraju.

    Dizanje desnice je teški kretenizam, pjesmice tipa one o Anne Frank nisu duhovite, a "naš ponos je naša vjernost" nije fora smišljeni slogan. "Stilizirani" križevi, šljemovi, orlovi, folklor neke istočnoeuropske rupe s kraja 90-ih. U tom smislu neka nas UEFA odgaja, zaslužili smo.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪jedan u nizu Tko tebe povrijedi? Natjera me da bezveze procitam cijelu raspravu i ne vidim u cemu je problem, osim sto se dio ljudi nije slozio s tobom, kao sto se i ti ne slazes s njima. Poceo si post s 'ovo je nepopularno misljenje' i ocekivao slaganje?Infinity

    I ja tek sad pročitao, majko mila. On je najbolji strijelac jer nemamo pravu špicu. Pa tim bolje postignuće, čovjek zabija s krila i nadoknađuje kaj nemamo pravu špicu.

    Tko je ikad rekao da je Majer Modrićev nasljednik? Uostalom nisu isti tip igrač da bi uopće bio nasljednik.. A ovo o sreći neću ni pričati dalje, jer su to takve nebuloze. Neki bi i da nižemo uspjehe i da igramo valjda kao Brazil 1970. I još usporedba s Grčkom 2004. za koju nemam pojma čemu služi.
    Mi smo igrali produžetke i penale? Pa što, treba i to znati igrati tj. biti mentalno jak da to prođeš iznova i iznova. Neki drugi izbornik to možda ne bi pripremio i ne bi od te ekipe napravio takvu momčad da koja kad dođe do penala se ponaša kao da je već pobijedila, postići tu mentalnu snagu.

    Al velim te stvari jednostavno idu tak u Hrvatskoj. Ćiri su se iste stvari spočitavale, da je nikakav trener i samo motivator, Červaru je sve pripremao famozni Pipe Smajlagić, veliki trener s nizom sjajnih uspjeha poslije repke, a Biliću se sve raspalo nakon što ga je napustio stručnjak na području taktike, Robi Prosinečki. Također veliki trener.

    Sori na malom rantu. :D
  • Tom Hanks
    2.6k
    Tko ti drma kavez?
  • Patak
    2.2k
    Ajmo stvarno biti iskreni i reći da se kod nas relativizirau, čak medijski odobravaju samo ekstremni ljevičari i njihove provokacije.
  • Boogieman
    307
    Ok, slažem se, samo kažem da neki put ne moramo ići u drugu krajnost. Naravno da ono kaj sam naveo nije pravilo, ali sam baš zato naveo, jer bez ikakvog razloga dajemo povod da nam se blati klub/grad/reprezentacija.
    Meni nitko, a tebi?
  • Ali
    1.9k
    Ovo sa zastavom na Rujevici.
    Samo kao modus operandi. Ni Al-khaida nije dovela iz afganistana specijalca da podmetne exploziv u americi. Neg je vrbovala (ucjenom, novcem, obecanjem...) obicne klince najcesce na rubu egzistencije koji su odradili zadatak.

    Isto tak su neka tri "brazilca" iz medjimurja odradila zadatak prosli tjedan u Rijeci, a kao slucajno su neki drugi "brazilci" iz okolice Bukuresta u istom tjednu prekinuli utakmicu.
    Sto je zajednicko za ove dvije utakmice koje istrazuhe uefa? Brazilci kao izvođači i nastupila su tri susjeda jedne zemlje.
  • mali M
    3.5k
    Pokrenuo čovijek diskusiju na forumu pa se čudi čemu diskusija :rofl: Piši onda blog a ne na forumu ako nećeš da ti netko odgovori. Dobio sam i ja "batina" zbog Perišića jer ga nevolim, ono, nemogu ga vidjeti nacrtanog, ali to je moje osobno mišljenje i nemogu zanemariti njegove brojke i doprinos.. A rugati se Daliću za produžetke i penale je bedasto, znači da bi neki samo mrvu slabiiji kalibar trenera od njega to sve izgubio u regularnom vremenu. Dalić je izvukao maksimum iz ove generacije repke i samo ga malo više sportske sreće je odmaknulo da bude i zlatni. Ali je odličan psiholog (kako smo tu već i zaključili) i to je jedino potrebno u tih par tjedana godišnje što vidi reprezentativce... Njegov toliko izrugan #family je ono što je održavalo timski duh i motivaciju ovoj repki.. Svaki naš trener repke je uvjek bio uskraćen za nešto, neki za bekove, neki za obranu, neki za vezu, neki za napadače.. tako i Zlatko.. Zato je njegov uspjeh, a pogotov doprinos neosporan
  • Mali Zeus
    9.7k
    Romska mafija nam radi o glavi.

    Kajtazi, javi se.
  • Jurki
    8.7k
    Ovo sranje sa zastavama je rijec o troje budala koji nisu povezani s niti jednom navijackom grupom u Hrvatskoj.
    Dok su povezani politicki. I to sa vladajucom strankom. Znamo svi da zupanijski nogometni savezi dobivaju kontigent karata (zato ne zele reci otkud im karte).
    Troje degenerika koji su valjda prvi puta otisli na utakmicu.
    Edit: znali su oni jako dobro kaj rade, ali im se zivo jebe i za kazne savezu.
    Malo su se htjeli kurčiti pa evo sranja.
  • Jurki
    8.7k
    nije rijec o nikakvim brazilcima iz Međimurja, vec nasim domacim izdajnicima.
    I nije nikakva sabotaza u pitanju vec kurčenje i ljudska glupost
  • Jaro
    5.6k
    pa da vidimo HNS sad. Imaju imena, imaju vec i presude (?) Samo moraju podic tuzbu za naknadu stete (kazna+eventualno prwzno gledaliaste u Osijeku) pa nek se zajebancija, kurcenje i ljudska glupost dobro naplati...
  • Patak
    2.2k
    Vjerujem da je to namjerna akcija nanošenja štete hrvatskom nogometu a ne nešto drugo u pitanju
  • dzg717
    941
    Ne znam jel vec netko spomenuo no sutra se u 10:00 igra juniorski derbi na terenu “ Luka Modric”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.