• Dadinho10
    55
    Koji su vam najbolji stihovi?

    Meni:

    TI SI PONOS MOG ZAGREBA GRADA,
    U KOJEM ZAKON PURGERA VLADA,
    JA BIT ĆU SA TOBOM I NA NEBO KAD UĐEM,
    DINAMO VOLIM JER ON MI JE SUĐEN!

    1215889.jpg
  • NORTE
    11.5k
    Čitam neki članak objavljen prije 8 dana koji najavljuje ekstremno nevrijeme koje će pogoditi Grčku i Libiju. U Grčkoj su se nakon požara i dogodile najavljene poplave, a u Libiji je trenutno apokalipsa nakon što su zbog nevremena pukle brane i gradove odnjele u more.

    Uglavnom, porast temperatura mora će razvijati nova ekstremna nevremena i u Sredozemlju, a i porast temperatura zraka će svakako imat negativni utjecaj na okoliš.
  • mali M
    5.2k
    ah te klimatske promjene :grin:
  • seljak86
    2.6k


    DINAMO ZAGREB JA VOLIM TE
    GDJE GOD IGRAŠ VJERNO PRATIM TE
    BIO PORAZ ILI BODA TRI
    NAŠA PJESMA ĆE SE ORITI
    ZNAJ DA ČUVAJU TI LEĐA PURGERI

    Šteta kaj se to više ne pjeva.
  • Droljo
    8.2k
    Bbb sam ja, pišam po govornicama nisam normalan
  • masacusec
    3.6k
    Bbb sam ja, pišam po govornicama nisam normalanDroljo

    Old skulara šprehica!
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Je li onaj znak ''Zabranjen parking osim za stanare'' pravno išta predstavlja i što bi se moglo dogoditi ako učestalo parkiram na takav prostor? Može li parking biti privatan (to jest samo za stanare zgrade) ako je taj parking napravio grad i ako su svi građani grada izdvojili iz budžeta da se taj donedavno neasfaltirani zarasli prostor asfaltira i ušminka? Imam nekih razmirica pa me zanima pravni aspekt ove priče, ako ima upućenih u zakon neka se jave.
  • Juznjak
    3.8k
    U tamnici tvoji su vojnici
    Ništa novo. Imam osjećaj da mogu oni ovako vječno. Sramotno ponašanje od strane svih, naše države, Grčke, medija koji se ne trude dovoljno kopati, tražiti i raditi pritisak i na kraju krajeva, ono što je najžalosnije, sramotno ponašanje ljudi općenito. Nekad prije 2 tjedna je Marko Sladoljev objavio jedan zanimljiv status na Facebooku koji kaže:
    Danas se na hrvatski cestama dogodila masovna tučnjava naših i stranih državljana.
    Povod tučnjave je bio promet, navodno ima i ozlijeđenih!
    Nitko ne zaziva posebni zakon o sprečavanju nereda na hrvatskim cestama!
    Nitko za sudionike tučnjave ne zaziva Goli otok i doživotni zatvor!
    Licemjerje na kvadrat!
    Naravno, ne može se gledat sve tako crno-bijelo, ali nije ovo daleko od istine i ne može mu se reći da je nešto krivo napisao. Komentari na objavu su sramotni i jadni.
  • NORTE
    11.5k
    Imam osjećaj da mogu oni ovako vječnoJuznjak
    18 mjeseci je maksimum, čak možda i do presude, ali rečeno je da će istraga trajati još nekoliko tjedana tako da se nadam da biti velika deportacija idući mjesec.
  • Bosna86
    11.7k
    Istraga bi trebala završiti ovaj tjedan.. Ali to je još uvijek u zraku
    Nakon mjesec dana tek su im dopuštene posjete ( doduše, ovo treba uzeti s rezervom, osobi s kojom sam blizak su omogućene, vjerovatno je onda i za ostale)

    17 PAOKovih navijača je 3 mjeseca čekalo suđenje i onda su 41 dan zaredom imali suđenje po cijeli dan

    Jednostavno, država trećeg svijeta
  • masacusec
    3.6k
    Da ne žive od tog epiteta kolijevke civilizacije i kulturno-povijesnog nasljeđa, bili bi u rangu albanije.
  • Patak
    2.9k
    Pa kad Albanija i je za njih Zapad.
  • NORTE
    11.5k
    17 PAOKovih navijača je 3 mjeseca čekalo suđenje i onda su 41 dan zaredom imali suđenje po cijeli danBosna86
    Inače taj je grčki slučaj iz prošle godine je dosta drugačiji od ovog s našim ljudima jer su uhićeni Paokovci koristili noževe protiv malobrojnijih klinaca Arisa.

    Jednog klinca izboli na smrt, a dvojicu spremili u bolnicu.
    Ako je omjer bio 17:3 tim gore po napadače.
    Od toga ih je 12 dobilo zatvor, a čak sedmorica doživotni što je zaista brutalna kazna za toliki broj ljudi.
    Od napada do presude je prošlo 17 i pol mjeseci.

    Ne znam puno detalja o tom slučaju, ali definitivno se dosta razlikuje od slučaja naših ljudi.
    Naši nisu imali nijedan nož, sukobili su se možda i s brojnijom skupinom huligana koji su pak naše ranili noževima i bacali molotovljeve.
  • Nolifer
    8.1k
    Dobro jutro svima, osim povratku sa mora... :grin:
  • NORTE
    11.5k
    Mediji javljaju da je policija potvrdila da je nestali 15-godišnji navijač dinama pronađen mrtav. Prestrašno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.