• Mihaljević
    9.8k
    Strašan igrač, doveo bi ga sutra da mogu.
  • Krizy
    43.2k
    Racing ima novoga Ojedu :lol:
  • Crusades1986
    11.9k
    oh shit, here we go again...
  • Jurki
    11.7k
    glavna pozicija mu je centralni veznjak a moze i na obje krilne pozicije.
    I samo 200 keka ga cijeni transfermarkt. Sića
  • Droljo
    8k
    A kakav je ovaj watson, jel tko prati škotsku ligu?
  • Maksim Maksimirski
    5.4k


    Dobro si opisao Istru. Još samo treba reći da oni sebe uvijek predstavljaju kao klub sa navijačima ''za razliku od Belupa ili Gorice'' a prošle godine su odlučujuće utakmice za odlazak u Europu igrali pred 800-1200 gledatelja. Prvi put u povijesti su imali šansu igrati Europu i na ključnim utakmicama 3-4 kola prije kraja prvenstva im je na tribinama bio trocifren broj gledatelja.

    Imaju moderni stadion, jedan od najboljih u državi koji prima 10 000 gledatelja i u 15 godina nikad nisu bili niti blizu da ga popune do kraja. Još se hvale kad se (zahvaljujući prije svega navijačima Dinama i Hajduka) obori rekord Drosine i kad bude rekordnih 5300 gledatelja. Ja bih se sramio da mi je u 15 godina rekord 5300 gledatelja na modernom stadionu koji prima 10 000. Čak i da sam navijač Gorice bila bi me bruka a kamoli da sam Puljanin, građanin grada od 60 000 koji je središte regije od 200 000 ljudi.
  • Gelipter
    3.7k
    na "manjim" tekmama HNL-a i nama je 5300 veliki uspjeh, a živimo u milijunskom gradu s velikom navijačkom bazom i još većim potencijalom tako da...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Njima je to rekord u zadnjih 15 godina. Oni za razliku od nas imaju odličan stadion i prošle godine su ostvarili najbolji rezultat u klupskoj povijesti.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bojim se da će nam Bukvić vrlo brzo postati nedostupan.
  • Juznjak
    3.8k

    Mislim da nam je već nedostupan, osim ako on nema neku ogromnu želju doći u Dinamo. Nabili bi oni njemu već sad cijenu preko 4 milijuna.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Bojim se da će nam Bukvić vrlo brzo postati nedostupan.marcio amoroso

    Ako ga kupimo:

    - ponovno se preplaćuju igrači iz HNL-a
    - kupuje se naklonost Osijeka u strukturama HNS-a
    - kupujemo ga samo da ga Hajduk ne bi kupio


    Ako ga ne kupimo:

    - dovode loše igrače iz inozemstva a Bukvić im bio pred očima
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ako ga kupimo:

    - ponovno se preplaćuju igrači iz HNL-a
    - kupuje se naklonost Osijeka u strukturama HNS-a
    - kupujemo ga samo da ga Hajduk ne bi kupio


    Ako ga ne kupimo:

    - dovode loše igrače iz inozemstva a Bukvić im bio pred očima
    Maksim Maksimirski

    Sve priče za malu djecu koje ne bi trebale interesirati odgovorne u klubu.

    Dinamo mora imati dovoljno stručne ljude da odluče jel on ima potencijal ili nema. Sve drugo nebitno.
  • Gelipter
    3.7k
    baš neobično da je u prethodnim sezonama kad su se tradicionalno borili da uopće ostanu u ligi posjeta bila slaba. Godinama su bili klub maksimalno bez ambicija. Već je i naglašeno da u Istri velik broj ljudi navija za hajduk, Dinamo, neki manji klub iz Istre ili čak klub iz Serie A i ne osjećaju NK Istru kao neki svoj klub na račun regionalne pripadnosti. To da Aldo Drosinu percipiramo kao odličan stadion više govori o ostalim stadionima u HNL-u. Taj stadion nije ni natkriven osim jednog dijela zapadne tribine.
  • Georg Koch
    4.5k
    niti oni imaju kulturu kluba, sporta, nogometa istre, niti povijest, niti rezultate, niti bazu navijaca ikada u povijesti, nista.
    Ako bi se oni trebali sramiti(a eto kao bi), sto reci za nas(Klubu milijunske regije, uspjsne povijesti, potencijala za buducnost, gradu tradicije sporta, nogometa, itd?? Sedam puta vise cjenim njihov rekord od 5K i nesti, mada je to sa Dinamom i masa navijaca Dinama, nego nase sramote od 3-4K u okolnostima koje sam vec naveo).
    Nista ne reci, napisati samo TRI TOCKE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.