• Sajla
    5.1k
    Bukvić počeo utakmicu protiv Farskih Otoka na desnom krilu, završava ju na lijevom beku - pa taj nam može dvije pozicije pokrpati :rofl:
  • DrawTube
    4.7k
    službene Istrije brojke su žešća laž, stvarne brojke su valjda 30% više od prikazanih.

    5300 ljudi protiv Dinama značilo bi da je stadion bio na manje od 60% popunjenosti. A bilo nas je više na drosini sigurno. Problem je loša organizacija i činjenica da je jedan zapad od 3000 mjesta ima jedan jedini ulaz.

    Zadnjih par domaćih tekmi konstantno je brojka od oko 2000 ljudi
  • Mrvica
    3.9k
    U Istri ima više navijača Milana i odlazi se čak više na tekme Milana organizirano, nego što se ode u Pulu na tekmu Istre. Kao što je rečeno, što se tiče HR klubova navijaju najviše za Dinamo i Hajduk i to je to. Živim u Istri pa eto vidim oko sebe malo, čak ćeš vidit tetovaže grba Milana malo češće nego što možeš zamislit.
  • mali M
    5.1k
    Sve priče za malu djecu koje ne bi trebale interesirati odgovorne u klubu.

    Dinamo mora imati dovoljno stručne ljude da odluče jel on ima potencijal ili nema. Sve drugo nebitno.
    marcio amoroso

    Tako je.. boli njih đon za te floskule šta će reči sa dežurni kritičari na Facebooku... nama je veči problem što klub ozbiljno pati radi nedorasle scout službe.. po meni je za to kriva situacija koju smo desetljećima imali sa glavom pa je ta služba više bila reda radi u klubu za uhljebe a tatta je i tako o svemu odlučivao i dovodio... ozbiljno mislim da se ovdje na forumu može naći kvalitetnijih i sposobnijih scouteva nego što nam trenutno čuče u klubu
  • San Lorenzo
    15.4k
    , osim ako on nema neku ogromnu želju doći u Dinamo. Nabili bi oni njemu već sad cijenu preko 4 milijunaJuznjak

    Bukvić je rijedak slučaj ljevonogog krila kakve hnl inače ne proizvodi...ali treba netko imati hrabrosti ući u takvo ulaganje, kod ovih koji nam se motaju po klubu to ne vidim, najlakše je dovesti nekoga za 500k na posudbu i kao rješio si problem na godinu dana.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja iskreno mislim da je u Dinamovom kontekstu ta scout služba precijenjena, posebno ako pričamo o nekom internacionalnom skautingu.

    Mladi igrač koji bi bio pojačanje za Dinamove juniore ili prvu momčad je pojačanje za svaki veliki klub u Europi i do njega je nemoguće doći. Mislim da je iluzorno očekivati da sa nekom reformom scout službe dođe 6 Južnoamerikanaca ili Afrikanaca i Dinamo kvalitativno postane Porto, Ajax ili Benfica.

    Ono što Dinamo mora raditi je osigurati naš bazen i spriječiti odlazak najtalentiranijih klinaca iz Hrvatske ili Bosne i Hercegovine.

    Miks koji nama donosi uspjeh je jaka škola, scouting klinaca na regionalnom nivou, kupovina igrača koji eksplodiraju u HNL-u kao Stojković, Perković ili sada Bukvić, kupovina naših igrača koji su zapeli u karijerama kao Mišić ili Vidović i na kraju dovođenje internacionalaca od 28 do 30 godina tipa Thea ili Tonela koji su instant pojačanja.
  • Keyser Soze
    10k
    Gorica - Hajduk rasprodano.
  • Eduardo
    20k
    da, za domaću tribinu. Za tovare je dostupno još 950 ulaznica za gostujuću tribinu po cijeni od 6 eura, što će vjerojatno otići odmah. Vjerojatno su razgrabili i dobar dio karata na domaćoj tribini. Uglavnom, još jedan pun stadion za vikend.
  • Ludovic IX
    7.2k
    na koliko je sad prosjek hnla? istina da hajduk daje dobar dio toga ali i dosta ljudi u osijeku, rijeci a i mi imamo dve sa preko 10k
  • deda
    32.6k
    Nevjerojatnih 6.223. Ovo će biti daleko najgledanija sezona HNLa u povijesti bez premca.
  • Ali
    2.1k

    Eto jednostavni recept za podici gledanost hnl. Dinamo "zglajza" u prvih par kola, PR hajfuka narajca njihove navijače i druge dvije sredine malo uzlete (osijek i rijeka) i fritula mirise na drugim manjim gostovanjima hajduka.
    No kad zahladi i Dinamo se vrati na celo tablice i kad vise ekipa poput crnih kesa nece moci mazati svima oci sa teorijama urote i "nedaju nam", vracamo se na 2-3.000 prosjekom.

    Po mom mišljenju jedini dugorocni spas je znacajna ulaganja u komfor kako bi privukli siru masu koja ce doci provesti ugodno nedjeljno poslijepodne i da svakako odjebati TV kuce sa ovim da se 5 utakmica igraju tri dana... to je sranje zesce. Nedjelja 15h svi igraju.
  • NORTE
    11.4k
    Imam neki filing da će Hajduk ovaj put kiksati u Gorici.
  • austrijanac
    4k
    odjebati TV kuce sa ovim da se 5 utakmica igraju tri dana... to je sranje zesce. Nedjelja 15h svi igraju.Ali

    Prije ce se dogodit regionalna liga nego ovo.
  • Infinity
    16.3k
    odjebati TV kuce sa ovim da se 5 utakmica igraju tri dana... to je sranje zesce. Nedjelja 15h svi igraju.Ali

    Pa bi i TV prava bila 5x niza s obzirom da prosjecni gledatelj moze pogledati jednu, a ne pet utakmica. Manji broj utakmica dostupnih TV publici je takodjer sjajno za popularnost lige. Odlicna ideja.
  • Ali
    2.1k

    Znam, ali saves se rreba odrediti sto zeli.
    Ako zelis publiku na stadionu tada se satnica mora prilagoditi posjetiteljina na stadionu.
    A ako zelis ubirati od t-coma lovu a boli te kiki za gledatelje, onda bumo i dalje imali 2.000.

    A ako dugorocno budemo gledali samo tv prava i ona ce pasti , jer tko zeli gledati npr. prier ligu u kosarci, dvorane su prazne i nemas kvalitetu i odjebali su ih i tv kuce.. negativna spirala...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.