• marcio amoroso
    36.4k
    Ako je ovo istina jedino što je za nas dobro da će Tottenham uvjetovati da mali igra :rofl:
  • Klenx
    5.6k
    Ma 14 milijuna kuraca, a ne eura.

    Moguće jedino ako im Zahavi uzima 50% transfera.

    To samo u njihovim glavama može biti takva cifra + Perišić.

    Ili su ga prodali za 10 + milja, ili je Perišić u kombinaciji, ali je onda transfer 2-3 milijuna.

    S obzirom da Zahavi prodaje, sigurno druga varijanta otpada.
  • Nino Bule
    13.6k
    Kakav perisic, on sad ne moze doci, vjerovatno je tot dobio prednost uz dzentlemenski dogovor da ga puste na zimu i ne rade mu probleme, a cifra za vuskovica se ne zna dok romano ili duple ne objave, bzvz zjake bacate
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Mali Vušković je poput onih naših mladih košarkaša iz prošlosti koji su u kadetima bili najbolji igrači na svijetu jer su sa 15 godina bili visoki 2,15 i imali 120 kg a onda kada su im vršnjaci ojačali i kada više nisu mogli dominirati zahvaljujući fizikalijama ostali su igrati A1 i slične lige.

    Vidjet ćemo cifru transfera, svakako je previsoka. Bilo mi je čudno da Hajduk ovo ljeto ne prodaje nikoga od važnijih igrača ali sad je jasno da su već ukalkulirali ozbiljne novce od Vuškovića i da zbog tog novca nisu bili prisiljeni nikog prodavati. Ne vjerujem da će Perišić doći niti da ovo ima ikakve veze sa njim jer je Perija dovoljno kvalitetan igrač da može biti koristan Tottenhamu. Nije Levy toliko lud da će dati 10+ milijuna eura plus Perišića za jednog kadeta HNK Hajduka.
  • Mihaljević
    9.8k
    Novinari izašli sa potplaćenom pričom da je velik talent , a tata mu platio novinarske štampe o velikom talentu... Od Vuškovića nema ništa, umjesto da se ugleda na frenda Brkljaču , on se ugledao na frenda Andriju Balića... A i vidiš mu po faci da je dečko mutav.
  • Droljo
    8k
    Kak on može dobiti radnu dozvolu ak ne igra za reprezentaciju?
  • Ivanmtk
    1k
    Panika među navijačima Dinama jer smo svijesni da će njihov sportski sektor napravit dobre stvari sa 10 + mil eura koje dobiju od transfera pogotovo uzimajući u obzir da su dovođenjem igrača bez odštete napravili roster konkurentan borbe za naslov prvaka.
  • Fanboy
    2.6k
    Oni su konkurentan roster borbe od kada je došao Livaja koji im je 50% ekipe, dobili su poguranac još veći iz medija i HNS-a te politike. Njihov roster bez Livaje je prosječan što se vidjelo i protiv Istre...

    Imaju malog Pukštasa od talenata i Sigura, to je to. Ti igrači koštaju, Livaja ima oko 1,5 mil eura plaće, Uremović, Krovinović također poštene iznose. Svi znamo da na plaće odlazi samo jedan dio, a klub ima i ostale troškove, dugovanja i slično. Nije ta lova sad ne znam šta, a treba pričekati jer su tu sigurno uključeni razni bonusi.
    Na kraju prodali su ga na temelju Gvardiola , to je više manje jasno.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Ne samo oni, pogledaj Rijeku, prodali su Frigana i doveli Pašalića, Fruka, Jankovića, Pjacu, Ivanovića i Yansanea...Frigana se više nitko ni ne sjeća...mi smo poslovali kao prije 10-15 godina kad smo se natrpavali čudnim strancima čudnih motiva, Anderson Costa, Juninho, Guillermo Suarez, Carrasco...sve jeftinjare, pozitivno je jedino da su došli na posudbu, pa nećemo gubiti novce na raskide ugovora.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Pisete kao da su prodali nekog debila a ne talenta u svojoj generaciji koji ima predispozicije postati odlican obrambeni igrac kroz neko vrijeme, pogotovo u Tottenhamu. Lik ima 16 godina i normalno da je jos sklon greskama i glupostima po terenu ali ocito je da su ga uspjeli predstaviti kao buducnost a pojedince to tu grize. Ako su oni navukli tu cifru transfera pa makar i koji milijun manje super za njih, u danasnjem svijetu nogometa mislite da je to financijski problem? Meni je isto na prvu cudna brojka od 14 milijuna no i da je 12 s bonusima njima dobro.

    Nadalje, uspjeli su prodati Biuka za cifru u rangu Ivanuseca i Livakovica, jedan je trenutno igrac reprezentacije a drugi prvi vratar reprezentacije i medju top golmanima na svijetu a obojica su otisli za male novce s obzirom na sve. Mislim da bi nas to vise trebalo gristi nego transfer Vuskovica u Tottenham.

    Evo recimo meni nije jasno kako su oni uvalili Biuka i Vuskovica a mi Ivanuseca s ugovorom prodajemo kad smo financijski neoptereceni i lovimo rezultat u europi i nikad bitniju sezonu u HNL. Lako nama za Vuskovica i 8, 10, 12, 14 milki koliko su dobili.. Takodjer, ne vidim razlog zasto vam zvuci nerealno opcija da Perisic kroz neko razdoblje dodje u Hajduk.
  • Ivanmtk
    1k
    Poanta mog upisa je da njih SD i skauting rade odlične stvari, dok ga mi nemamo... Mislim da nas na zimu s njihove strane čekaju baš ozbiljna pojačanja.. Vidit ćemo šta će se kod nas dogodit nakon skupštine..
  • vjeko1701
    8k
    Kod nas je trenutno jednostavno situacija kakva je. kriza upravljanja, davno je postalo očito da umjesto da se sad zbiju skupa i rade zajedno, svatko gleda svoje interese a suradnja i ciljevi su upitni...i u takvoj situaciji trenutno Hajduk i Rijeka izgledaju puno smislenije vođeni.

    Moja je nada da imamo dovoljno i igračkog i financijskog kapitala da pregrmimo ovo do iduće skupštine nakon koje će mnogo stvari biti puno jasnije. Ako to završi konačnom pobjedom nad Mamićem, nakon koje će konačno doći i rješavanje pitanja statuta, stvari bi trebale krenuti na bolje.

    Ne možeš fukncionirati normalno kad imaš krnju upravu predvođenu bivšom tajnicom, nemaš funkcionalni nadzorni odbor, pola zaposlenika gleda kako bi podmetnulo nogu trenutnoj upravi dok cvili za svojim taticom...mediji oko kluba samo čekaju da nešto puste van ili izmisle, bilo radi klika, bilo radi već spomenutog cviljenja...jbg, znali smo da će biti tako u ovom prijelaznom razdoblju. Nadali smo se boljem, al znali smo da prijeti ovo ili čak i gore.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Što se nas tiče mislim da će puno toga biti jasnije nakon skupštine. Nadam se stabilizaciji kluba i kretanju naprijed na svim poljima. Alternativa je opći kaos.
  • mali M
    5.1k
    Meni je fascinantno da se i dalje njima dolje plješće ovdje kao da su neznam šta napravili.. "pojačanja" su im ove sezone skoro identična prošlogodišnjima za koje se isto pričalo da će dominirat HNL-om pa nije na kraju tako bilo.. Ovaj Điđe o'miđe za kojim tu neki pate mi još nije toliko odskočio od ostatka da bi se zagrcnuo kad ga vidim na terenu, Šarlija je komedijaš za koje želim da čim duže bude u prvoj jer najviše griješi. I dalje jedino kaj dole vrijedi je Livaja i Melnjak, ostalo je čisti prosjek..
  • Droljo
    8k
    Meni je žao da mi tog melnjaka nismo doveli prije par godina. Đaba je bio, sigurno nema ogroman ugovor a riješio bi nam rak ranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.