• Keyser Soze
    10k
    On je inače veliki navijač Hajduka, sumnjam da bi došao kod nas, a i zbog tog ga ne bi ni htio.
  • Krizy
    43.2k
    Bočkaj je bolji od Melnjaka. I jedan i drugi rupa u obrani, zbog čega nam Bočkaj nije trebao jer ne može igrati europska natjecanja a u napadu je Bočkaj bolji od Melnjaka.
    Melnjak za Hajduk (84/13/11)
    Bočkaj za Dinamo (46/7/9)
  • vjeko1701
    8k
    Pošto je sjevernjak, nisam siguran koliko je zbilja veliki navijač a koliko se to njima jednostavno dodvorava. Ne mogu naći neku njegovu izjavu prije odlaska u Hajduk po tom pitanju.

    Mada, mi bi realno trebali i puno bolje od njega moći naći...al eto. Ruku na srce, nije da se nije pokušavalo i da nije bilo čak i nekih zanimljivih imena dovođenih.

    A to dal su ne znam kolko jači. I da i ne. Odjidja možda više nije ono kaj je bio al opet je girač određenog renomea i sigurno je bolji od onog talijana ili ostalih veznjaka koji su im igrali zadnjih godina. Sigur sigurno nije elitni talent, al za HNL potrebe izgleda čisto ok. Šarlija neće doći do reprezentacije, ali ipak zasad izgleda bolje od prošlogodišnjeg - protivnicima poklanjam gol po utakmici...Awaziema.

    Nisu oni napravili neki kvantni skok u odnosu na prošlu godinu, ali napredak postoji. I dalje imaju par kritičnih pozicija koje krpaju, i dalje bez Livaje mogu dobit jedino na silu ili sreću. Daleko su oni od neke ozbiljne ekipe na razini europe...al mi smo napravili barem dva koraka iza sa našom ekipom. Oni pola koraka naprijed...to je i dalje dva i pol koraka bliže nama. A nije da nam nije znalo biti gusto proteklih sezona.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Pošto je sjevernjak, nisam siguran koliko je zbilja veliki navijač a koliko se to njima jednostavno dodvorava. Ne mogu naći neku njegovu izjavu prije odlaska u Hajduk po tom pitanju.vjeko1701

    Išao je na jug sa tovarima na derbi i prije nego je potpisao za hajduk.
  • vjeko1701
    8k
    Ok, onda je...ima svačeg gore oko Varaždina xD
  • San Lorenzo
    15.4k

    Plješćem njihovoj upravi jer razumije nogomet za razliku od naše, naša zadnja dva prijelazna roka su izgledala kao da nam ih je radio najgori neprijatelj, lakrdija s trenerima je isto za nepovjerovati, svi vide da svlačionica ne šmeka Čačića, ovi mu daju novi ugovor sa ovlastima sportskog direktora i još ugrade penale za raskid od 1,7 milijuna...pa Bišćan ili Bjelica...Bjelicu možeš odjebati samo zbog karaktera, što se znanja tiče, nebo i zemlja...išlo se na populizam i popušilo još 600k eura na novi raskid ugovora + novci izgubljeni na debelo preuranjeno ispadanje iz LP.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ovaj Điđe o'miđe za kojim tu neki pate mi još nije toliko odskočio od ostatka da bi se zagrcnuo kad ga vidim na terenumali M

    Vidis, ja cu ti se referirati sad na ovo, isto kao i nas Bernauer, kako bi bilo recimo da mi njemu a i ovi ispod daju svom Điđi Omiđeu malo vremena na adaptaciju u novom klubu pa recimo iza zime kazemo jel se transfer pokazao ok ili ne, ili cemo nakon 6 kola reci da ne valjaju nista ni jedan ni drugi? Taj Điđa nije imao prejake brojke ni u proslim klubovima ali hajduku trenutno znaci, uz to covjek ima europska iskustva u europskim natjecanjima.
  • austrijanac
    4k
    Taj Điđa nije imao prejake brojke ni u proslim klubovima ali hajduku trenutno znaciBornaPŽ1986

    Covjek se nakon PAOKa totalno ugasio, kad krene iz prvih 11 ocajan je, kad ude zadnjih 30min na trku moze mozda nesto, makar i to je upitno

    Taj ih je kosta do sad Europe a nakon toga pruzao katastrofalne partije protiv klubova iz donjeg dijela HNLa. Postonjski je za njega bio Ambrosini.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Covjek se nakon PAOKa totalno ugasio, kad krene iz prvih 11 ocajan je, kad ude zadnjih 30min na trku moze mozda nesto, makar i to je upitno

    Taj ih je kosta do sad Europe a nakon toga pruzao katastrofalne partije protiv klubova iz donjeg dijela HNLa. Postonjski je za njega bio Ambrosini.
    austrijanac

    Opet kazem, dosao je u novi klub, kad je tko tamo u prvih par kola postao igracina? Krovinovic se vuce vec 2 sezone a sto ocekujes od 34-godisnjaka u novoj sredini? Evo bacio sam oko na rezultate, u 6 kola ima 2 asistencije, opet ok podatak s obzirom na sve. Sad, da ih je bas njegova igra kostala protiv PAOK-a ne znam, nisu napravili rezultat na poljudu i to je to, ocito je PAOK trenutno bio jaci. Katastrofalne partije u hnl, ne znam sta mozes protiv bunkera Istre 90 minuta, mi nismo Goricu dobili isto zbog toga. Da ne mislis da ja njih branim nego sam samo realan, tek je krenula sezona i treba vremena za neke zakljucke.
  • Eduardo
    20k
    Išao je na jug sa tovarima na derbi i prije nego je potpisao za hajduk.Nema zaleđa Mikića

    Istina, evo i video.
  • Facke
    3.6k


    Same se pitan kak Varazdinec , koji je i u prigorju u NK Zeline igral nogomet more postati hajdukovec? Mene te nije jasne, kak je na taj krivi put skrenul.
  • vjeko1701
    8k
    Uvijek je u ovom dijelu bio određen postotak njihovih navijača, posebno oko Varaždina. Sve to potječe još iz doba juge.
  • Boogieman
    310
    Bila je prije valjda desetak godina reportaža o hajdukovcima iz Stubice, koliko se sjećam. Na čistom kajkavskom objasnili da je Gubec bil hajduk i nosil bijelu majicu, pa su onda zato i oni :monkey:
  • vjeko1701
    8k
    Ma to se sve prenosi s roditelja, a u jugi je znalo biti gusto ako si bio u partiji i dinamovac. Hajduk je bio "dozvoljeniji" klub. Mada, nije to neki značajan postotak. Možda jedan od 20.
  • deda
    32.6k
    Upravo tako. 90% tovara na sjeveru Hr su bili partijski kadrovi, pravoslavci i doseljenici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.