• marcio amoroso
    36.4k
    Mene malo buni ovo dm, cm, am :rofl:
    Za mene su to sve vezni koji ionako mijenjaju pozicije čak i u utakmici.

    Tovari su jako dobro posloženi natrag i u sredini.
    Naprijed osim Livaje i donekle Sahitija teški HNL prosjek.

    Rijeka ima solidnu momčad punu tempa, ali po meni fali malo iskustva u sredini.

    Osijek ima momčad taman za četvrto mjesto. Na malog Bukvića treba obratiti pažnju i pokušati ga zakapariti.

    Lokosi, Varaždin i Istra su mi jedan rang.

    Gorica i Slaven malo lošiji, a Rudeš smiješan.
  • miro
    4.4k
    slažem se, ali meni se čini da bi i Gorica mogla u ovaj rang s Lokomotivom, Istrom i Varaždinom
  • marcio amoroso
    36.4k

    Mislim da ih je potreslo ovo sa Sopićem. Po imenima su s njima sigurno, ali mislim da će se promjena trenera kod njih osjetiti.
  • Nino Bule
    13.6k
    Meni gorica ima bolji kadar od lokomotive, pogotovo jer nisu prodali pršira, vidjet cemo kako ce se novi trener snaci.
  • mniokl
    279
    Germanijak objavio da je transfer 14 milijuna,za mene bi to bilo ogromno iznenađenje.Vjerojatno se tu i bonusi ubrajaju i tko zna šta sve ne.
  • Mihaljević
    9.8k
    Jel reko neko tom Leviju da je teški imbecil ako daje za tog krakatog panja 14 milijuna...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Stedljivi Zidov daje lovu koju niko ne daje? :rofl: Plus ima igraca kojeg oni zele :lol:
  • Captain America
    17.7k
    Germanijak je prenio vijest Evening Standarda za kojeg na Redditu kažu da ima jednog pouzdanog novinara s infom iz Tottenhama i 10 Olivarija. Informacija je od njihovog Olivarija pa uzmite to s velikom rezervom.
  • vjeko1701
    8k
    Kolko je kaj od ovog istina, ne znam, al okolo po netu je nekako njima najpovoljnija kombinacija o kojoj pišu 14M, 2 godine posudbe u Hajduku i Perišić. Nije da vjerujem ovom, ali ako bi ispalo istina, ili su iskopali neku prljavštinu ovome i ucijenili ga ili je lik bio mrtav pijan i nakljukan kad je to dogovarao.

    Sami znamo da igrači, posebno defanzivni, u HNLu imaju neki peak na 20ak milijuna kod transfera. Taman da neviđeno eksplodira, potane prvotimac reprezentacije i odigra dobru LP s njima, ne vjerujem da bi dobili više od 25M za njega...a ovako...jedino ako je kocka Levya da je idući Joško pa računaju da će vrijediti 100M prije 21. rođendana.
  • striko
    1.5k

    Ako je to netko uspio ispregovarat treba mu se poklonit i dati sve menadžerske nagrade jer bi i mene uspio prodati za par M.
  • Nino Bule
    13.6k
    Najpametnije je pricekat fabrizia jer ce sigurno objavit cifru kad sve bude gotovo, ovo ostalo su nabadanja.

    Kad taj lik kaze 12 mil funti to moze ukljucivat hrpu bonusa koji su nerealni (hrpa nastupa za prvu ekipu, osvajanje lige, osvajanje lp, osvajanje zlatne lopte), i onda ta cifra ima logiku.
  • mniokl
    279
    Vidim da englezi pišu da ne može potpisati prije 18.rođendana pa bi tehnički bio igrač hajduka još dvije godine.Pitanje je samo dal mogu dogovoriti isplatu prije tog datuma,nisam siguran dal se može unaprijed plaćati igrača.Tovarima lova treba odmah.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pretpostavljam da moze potpisat ali ne moze igrat, znaci da bi do punoljetnosti trebao ostat na posudbi u Hajduku il gdje vec.
  • mniokl
    279
    Da to ima smisla.
  • bbb medimurje
    3.2k
    14M, 2 godine posudbe u Hajduku i Perišićvjeko1701

    Hahahah kako da ne :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.