• Krizy
    38.4k
    Na temi standardno dječja posla
  • Mihaljević
    8.7k
    Samo što ćemo Brodića na zimu moći dovesti za 0€ a Iaga će do zime već neko maznit...
  • Crni86
    1.5k
    pisao je kolega da je za Brodica bila ponuda iz azije, a nasi mediji isto tako su povezivali Brodica s Osijekom i Rijekom sto je isto sigurno jedan od razloga zasto ga se dovelo, kao i Tolica svojedobno. Niko ti ne garantira da ces ga moc dovest za 0 eura, mozda potpise i novi ugovor s klubom. Ali dosta o brodicu, tu je kaj je
  • Orc123
    6k

    Dinamo volim od malih nogu, pratim, zivim..ne mozes ti uzmjeriti moju ljubav prema Dinamu jer je nemjerljiva...uvijek cu rec kad je nesto dobro da je dobro, a kad je lose da je losw. Necu zatvarati oci ko neki. Rađe pasti pokusavajuci se zadrzati nego se predati. Nek ja ponavljam ko l. Bek, papagaj...bolje i to nego zmiriti i vjecno opravdavati. Na kraju Dinamo je dovoljno vec ove sezonw izgubio, ne treba i dalje....ja nisam iz Zagreba ali idem svaki put na tekmu kad uhvatim priliku, ebeni MAXtv uzeo samo da bi gledao Dinamo. Eto zavidim ti ako mozes biti svaku tekmu na tribini i ako si iz Zagreba, netko od nas nema tu privilegiju. Inace nemam nista osobno protiv tebe, navijac si Dinama. Ne bi s tobom nikad popio pivu ni popricao o Dinamu ali ne smetas mi, nisam naucen mrziti. Tvoje misljenje o meni me ne zanima. Meni bitan samo dinamo. Svoj stav cu uvijek iznjeti, kome se sviđa, sviđa a kome ne, ne...uvijek postoji opcija da izgoniras.
  • Mihaljević
    8.7k
    kolega da je za Brodica bila ponuda iz azije,Crni86

    Sve si rekao prijatelju.... Osman i ponuda za Brodića iz Azije je čista LAŽ PROVJERENO. Ne znam koji ljudi imaju problem da čiste laži govore i to svoje izmišljotine, to je za mene bolest, ne znam koji poremećaj ima dotični da izmišlja svoje gluposti. Bolest nema šta drugo.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ma sve si u pravu,necemo dalje samo tako nastavi,ovo nije tema za prepucavanje.
    De nam samo jos jednom napisi koja nam pozicija fali,koji igraci,za koliko novca oni hoce doci i koju placu (znamo da znas)?
    I kako ocjenjujes ovaj prijelazni rok?
  • Svi na Sjever
    2k
    Doći će i taj dan,
    odjebat će transfer rok,
    bit će to novi rođendan tvoj,
    bit ćeš opet kapitalac...
  • Mr Anderson
    6k
    Ja mislim da bi trebali upravi predložiti da na neki način nagrade Orca kak su i dedu Osmana. S obzirom koliko žustrine, vremena, predanosti, ljubavi, živaca daje u bespoštednoj borbi za naš klub i nadasve za što uspješnije prijelazne rokove.
  • puxigadjurdja
    1.5k

    odlična ideja, potpisan dres svih nepotpisanih igrača iz ovog prijelaznog roka, Anićev rječnik i slikanje s Brodićem i Kačavendom.
  • i more je plavo
    891


    Ma nije bolest, pogledaj koliko su samo bombi servirali "renomirani" novinari i to iz ko zna kakvih razloga, mozda menađer gurne kakvu lovicu, mozda da se radi pritisak na nekog drugog igraca, menadjera ili klub, možda samo da im komentari i klikovi živnu.......

    Glavno da google radi a ljudi o necem raspravljaju.

    Ja nakon svega mislim,da barem polovica ovih igraca koji su se vrtili po medijima, nije ni znala da je na korak od Dinama.

    I zao mi je sto ljudi ovdje vide da Brodic prati zonu, s cim dokazuje da voli Dinamo, i opet mu prirede ovakvu dobrodoslicu.
    Ja sam siguran da bi on zelio biti Dinamov Livaja, pa dajmo mu barem priliku da to pokusa biti, zasluzio je svojim igrama zadnjih godinu dana.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Evo Dinamo zapratio Frana Brodica :sweat:
  • BBB Mataa998
    1.4k


    A sto mislite i na nagradu svake godine original Football Manager sa patchom da transfer rok traje cijelu sezonu?
    I naravno sve to zapakirano u Dinamov omot.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Suma sumarum ovog roka je da nismo doveli niti jednog igraca za prvu postavu. Rijesili smo se nekih rotacijskih i onda doveli jos neke rotacijske, a prodali 3/4 reprezentativca. Gorka pilula, ali samo zbog nasih ocekivanja. Rijetko koji je igrac izgledao kao pojacanje kao Soudani nakon 20 minuta.. ovaj rok je nasa realnost.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Iduća sezona izgleda sočno, Emreli, Deni Jurić, Kulenović i Brodić...četori jahača apokalipse.
  • San Lorenzo
    12.7k
    ovaj rok je nasa realnostEfes Pilsen

    Ne kužim zašto nam je ovo realnost, nema više tattekovih preplaćivanja i rikverc metode, ali odjednom svejedno nema novaca ni pojačanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions