• striko
    1.3k

    Dok je naziv teme nagađanja i tračevi sve je regularno :grin:
  • Mihaljević
    8.7k
    tag%253Areuters.com%252C2019%253Anewsml_LYNXMPEFA52AQ%253A1.jpg
    Kapetane tribali bi doma
  • dd29
    278
    Nadam se da neće nitko doći danas
    To ne može dobro ispast
  • Benito
    620
    a isto staviš sliku gola s utakmice di mi je odmah loše kad se sjetim...
  • Ivdzo11
    3.3k
    Germanijak doznaje: Sampdorija stigla po mladog Dinamovca, pa dobili odbijenicu!
    Maro Katinić redovito nastupa za slovenski Bravo gdje je na posudbi, a Dragan Skočić uvrstio ga je među U-21 reprezentativce.....
  • Mihaljević
    8.7k
    Germanijak doznaje: Sampdorija stigla po mladog Dinamovca, pa dobili odbijenicu!
    Maro Katinić redovito nastupa za slovenski Bravo gdje je na posudbi, a Dragan Skočić uvrstio ga je među U-21 reprezentativce.....
    Ivdzo11

    Katinić je zvijer, kalibar Gvardiola! Privatnog trenera ima. On je za Bernauera svijetski doktor. Nisu ovi iz uprave baš tolko ludi da ga puste...
  • Juznjak
    3.3k

    Pito bi ih ja bi li odbili da je Sampdorija ponudila 500 tisuća eura više.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Osvrtnik zaželio dobrodošlicu kući Ademiju, kaže gotovo :grin:
  • Georg Koch
    4k
    Boze daj da ih odbiju.
    Pisao sam vec, Maro Katinic je za mene buduca stopercina i Dinama a i repke(mozda malo teze jer Sutalo i Guardiol ce zajedno iznijet narednih 7-10god.)
    Bas bas velike nade ulazem u njega.
  • OsamŠest
    2.7k
    Moreno Živković je meni još bolji..
  • Ivdzo11
    3.3k
    Zivkovic, Gurlica, Katinic.... potencijal je tu
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zona nakon što nasjedne na pedesetu insider info ovog prijelaznog roka

  • NitkoBitan
    13.5k
    Jel se tema zakljucava u ponoc odnosno ima li ju se uopce namjeru zakljucat neko vrijeme do zimskog prijelaznog roka?
  • Maximo
    323
    Standardno Iago od gotovog dolaska,do opet propalo...ne znam kako ih nije sram tako radit poso
  • Crni86
    1.5k
    jedino di je to bilo sasvim gotovo je bilo u naslovu pojedinih novina koje skupljaju klikove te smo se svi nalozili. I onda ispod u clanku pisalo da se jos samoo treba dogovorit s igracem. Ispostavlja se da su SN jucer lagale jer su rekle da su se klubovi dogovorili a danas ispada druga prica. Shvatite i da novinari neke price uljepsavaju, izvrcu i sl. samo kako bi se prikupio neki lajk. Nazalost to je danasnje novinarstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions