• Doktor Kunić
    2.9k
    Ni u jednom trenutku nije ni bilo istine u tim natpisima za brazilca
  • Jurki
    9.7k
    Jos 10 sati i ova nocna mora bu gotova. Konacno.
  • Facke
    2.7k
    Ha transfer Iaga je onda bila sto posto laz , prvo su se klubovi dogovirli da igrac odlucuje el dolazi a sad je prica da ga klub uopce nece pustiti.
  • Crni86
    1.5k
    pitanje je i jel mozda neko pusta neke poluinformacije pogotovo kad imas dvije zaracene strane od kojih je jedna bas neki dan na Tvu komentirala transfer rok… ne treba nasjedat na sve sta se pise isto kao kako je bilo i na proljece.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Jel se tema zakljucava u ponoc odnosno ima li ju se uopce namjeru zakljucat neko vrijeme do zimskog prijelaznog roka?NitkoBitan

    Ponavljam se kao papagaj i sam sebi sam već dosadan, ali ova tema nema pištolj koji prisiljava nekoga da bude tu. Kad rok završi upisa će sa vremenom biti sve manje i biti će sama od sebe zatvorena.
  • sport
    2.5k
    Primijetio sam da ljudi komentiraju novinske članke,uzimaju ih zdravo za gotovo,svađaju se,optužuju klub,a zapravo ni sami ne znaju koliko je istine u svim tim natpisima.Trebali bi razmisliti o tome tko uopće daje te informacije novinarima i zašto. Relevantna i službena informacija bi bila kad bi novinar kao izvor iz kluba naveo osobu imenom i prezimenom koja uopće ima što za reći i ima za to ovlasti.Ovako ostajemo na neimenovanim izvorima i svi znamo što to znači a nekome je možda u interesu da muti vodu.
  • Orc123
    6k

    Ne trebas citat medije da bi vidio da je prijelazni rok napravljen uzasno....mislim, sve imas crno na bijelo....
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Dobro napisao si to 9000 puta i svi smo svjesno toga. Kapitalcem zoves igraca kojeg pojma nemas, odstranjen je iz prve ekipe Augsburga. Konstantno su pojacanja po tebi oni sto propadnu ako su ikad i bili u kombinaciji a sve sto dovedeno nije pojacanje.
    I da ako mozes samo odgovoriti jel uzasan ovaj prijelazni rok?

    Ne trebas citat medije da bi vidio da je prijelazni rok napravljen uzasno..Orc123

    Dobro si to rekao,zasto pratiti puno medija kad moze vidjeti na ovoj temi svaki dan 15 istih komentara
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Klubovi mogu i nakon isteka prijelaznog roka dovoditi slobodne igrače tako da bi ova tema trebala biti otvorena i aktivna još barem 10-15 dana dok definitivno ne bude definiran dinamov kadar za ovu sezonu.

    Meni je najdraže čitati insajdere pa makar i fejk insajdere. Oni potiču maštu i rasplamsavaju nadu. Ima ih nešto ovdje na forumu ali najveći fejk insajderi su novinari koji su sa Dinamom ovog ljeta povezivali stotinjak igrača. Za mnoge su govorili da je sve gotovo i da je dogovor postignut a onda bi doznali da nitko u klubu o tom igraču nema pojma niti taj igrač ima pojma o interesu Dinama, saznali bi kao i u slučaju Iaga da dolazak u Dinamo nikad nije bila opcija.
  • Facke
    2.7k


    aj se male smiri. Stanje je ovakve. Iago nije u planu trenera Augsburga. Medijski natpisi su takvi kakvi jesu. On ak oce igrati mora napustiti Augsburg. Evo svabi su objavili 25.08 da ga se Augsburg oce resiti i da nije u planovima.
  • Orc123
    6k
    oo evo moraliste i dezurnog dusebriznika, istini za volji ne vise toliko redovnog...nego kako si ti meni? Tocno sam mislio da te necu cuti vise na ovoj temi ali razumijem posto ti se gadi tema i neki forumasi pa ono mislio sam da si promijenio forum. . . Ajd nek si ti meni ziv i zdrav, a nemam potrebe ti odgovoriti. Blago tebi ko navijacu Dinama kad ti je najveci problem Dinama tko sta ovdje pise, koliko ima postova i kakvih. Covjek bi pomislio da cveta cvece u nase preduzece.
  • Mihaljević
    8.7k
    Iago je njima kao nama Boško , bio je dugo ozljeđen , al ga svakako ne ni prodali za smiješnu cifru jer je dobar.
  • Infinity
    15.5k
    Klubovi mogu i nakon isteka prijelaznog roka dovoditi slobodne igrače tako da bi ova tema trebala biti otvorena i aktivna još barem 10-15Maksim Maksimirski

    Temu nitko nece zakljucavati, prestanite pisati o tome.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Tu sam tu sam,za razliku od nekih pratim Dinamo i na strani i kod kuce… Za vrijeme najvaznijih tekmi u sezoni ne pisem o transferima po forumima nego trosim svoj novac da bih dao podrsku uzivo…
    Kad jednom shvatis da si dosadan mnogima i da je tesko preskociti tvoj komentar i zaobici zato sto svakoga ova tema interesira i na 6 novih stranica neprocitanih tvoje su makar 3. To je jako tesko zaobici
  • Crni86
    1.5k
    Iagu za godinu dana istice ugovor tako da vrlo vjerojatno ce ga htjet unovciti. Ali zanimljivo je kako su isti oni koju su rekli da je Brodica trebalo dovest na zimu za 0 eura te da je ovo krada kluba poticali sada kupnju Iaga koji se na zimu moze potpisat isto tako za 0 eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions