• Neki tip
    21.3k
    na druženju Zone se moramo onda skupiti svi takvi iz ekipa koje su se raspale i napraviti novu ekipu :)Sajla

    Čisto da potaknem one koji se premišljaju.. Ako/kad druženja Zonaša bude, par riječi iz osobnog iskustva.

    Na Zonu sam došao, "zalutao", jer ekipa iz mog okruženja bitno manje prati Dinamo. Imali su kao i ja godišnje za istok pa za zapad, ali zapravo su išli samo na europske i jedan od njih ponekad na HNL, a ja sam o Dinamu htio razgovarati svaki dan i na tribini biti svaku domaću tekmu.

    Ak se dobro sjećam, bio sam na moru i guglao "forum dinamo". Jedino što je gugl izbacio posvećeno samo Dinamu (dakle da nije forum.hr, sportnet) bila je Zona. Čitao par dana, registrirao se, bilo je to u srpnju 2019., eto me i dalje tu.

    Na prvo druženje koje je bilo organizirano sam i došao, zapravo samo znatiželjan vidjet kakvi ljudi stoje iza nadimaka ovdje. Ispostavilo se da sam tam upoznao odličnu ekipu. Malo pomalo, skompali se. Sad na sve tekme idem s njima, kako domaće tako zapravo dosta često i na gostovanja (i HNL i Europa), a družimo se i čujemo i nevezano za tekme.

    Udomili me, a onda i udomaćili na sjeveru, rebrendirali u pridruženog bojsa.

    Sad sam na sjeveru nešto ko Hrvatska u Europskoj uniji. Premda zadnji doš'o, čini mi se kao da tu "oduvijek pripadam", član formalno, a u mnogočemu i praktično, al daleko od bitnog, imam utjecajne prijatelje, ali većina ne zna tko sam i kaj tu radim. :lol:

    Eto, Zonu se može brendirati kao Tinder za Dinamove navijače. :eyes:
  • Crusades1986
    12.5k
    A Bogme danas smo vidjeli i šta znači NORMALAN stadion
  • Robi T
    243
    Tomašević ponovio da ako Mamićevci dođu na vlast u Dinamu nema ništa od suradnje kaj se tiče stadiona niti onog u Kranjči niti novog na Maksimiru.
  • Facke
    3.6k


    Kak duge bude to jos ponovil? Teski idiot.
  • flexXy
    2.3k
    Kao da bi se inace ista napravilo
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja ne znam šta Kranjča ima sa Dinamom i uređenjem istog? Da dođe crni Đavo na čelo kluba Kranjča je potreba kao prvo za grad Zagreb.
  • Nino Bule
    13.8k
    A kao radi se jer treba zamjenski stadion dinamu, inace se nebi radila
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ako im je to rezon onda zaista debilno razmišljaju.
  • Mali Zeus
    13.2k
    a ne radi se stadion koji bi služio gradu. Kakva budala.
  • Nino Bule
    13.8k

    To im je rezon 100%, smatraju da imaju vaznijih stvari za ulagat u gradu od kranjce i potrosit 20 mil eura ali kao paket u kojem je to zamjenski stadion i rjesava se maksimir su prelomili da ce ulozit u nju
  • San Lorenzo
    15.9k
    Lik je s tim ultimatumom samo poslao poruku klubu da se ne zajebava s predstojećom skupštinom...ništa loše tu ne vidim, dapače.
  • NORTE
    11.5k
    Tomašević ponovio da ako Mamićevci dođu na vlast u Dinamu nema ništa od suradnje kaj se tiče stadiona niti onog u Kranjči niti novog na Maksimiru.Robi T
    Adut na našoj strani.


    kapacitet te tribine je 4.333 u ovom trenutku. To mozes provjeriti i na klupskoj straniciInfinity
    Nisam ni gledao web jer sam pretpostavio da uopće nisu ažurirali taj manjak stolica na zapad gore.
    I sad sam jako sumnjičav prema tolikom broju stolica, ali vjerujem na riječ.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Lik je s tim ultimatumom samo poslao poruku klubu da se ne zajebava s predstojećom skupštinom...ništa loše tu ne vidim, dapače.San Lorenzo

    To pod uvjetom da je Mumiji uopće stalo do stadiona. Što mislim da nije. Al svakako sad treba raditi pritisak sa svih strana.
  • Robi T
    243
    vrijeme će pokazati je li to spin ili uistinu to misli
  • mali M
    5.2k
    ma dečki sve okej, al Tomica da je došao tu u vrijeme Mamićeve vladavine bi si bio najbolji frendić s njim... odavno govorim da će doć do "komplikacija" i TT je samo čekao razlog da može pobjeć od nepromišljeno obećanog stadiona... a sad, kolko se već dalo njegovim kompićima za nacrte, ha šta sad, pojeo vuk magare... velim već odavno, Dinamo treba uložiti 2 mil eura u montažni stadion u Sesvetama i s njima dogovoriti feeder/parent ugovor. Sesvete rastu i šire se i tamo se isplati napraviti mali stadiončić, igrat tamo ligu, europu gdje propisi dopuštaju i graditi sami Maksimir
    Smijao bi se na ovo jer sam odavno predvidio, ali sam ipak neizmjeno tužan jer ostajemo na sramoti zbog političkih igrica i skupljanja poena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.